gkm

Awantura na prezentacji żużlowców

Komentarze (57) 2018-02-11

Miała być prezentacja żużlowców GKM Grudziądz, a skończyło się awanturą pod halą, na której odbywała się impreza. Żużlowe święto postanowiła zakłócić koalicja Widzewa i Elany.

 

W piątek (09.02) pod halę w której odbywała się przedsezonowa prezentacja grudziądzkich żużlowców, przybyła grupa złożona z kibiców miejscowego FC Widzewa Łódź oraz Elany Toruń.

Policja użyła gazu

„Kilkunastu osobom nie na rękę była prezentacja MrGarden GKM, bo przed halą na os. Lotnisko zakłócili dziś wieczorem porządek. Grupa ta zachowywała się wulgarnie i hałaśliwie. Wykrzykiwała głośno obraźliwe słowa. Policjanci zainteresowali się nimi, wylegitymowali, zażądali uspokojenia się. Na najbardziej krewkich poskutkował dopiero gaz” – informuje pomorska.pl. Policja zapowiada wnioski do sądu o ukaranie ich za zakłócenie porządku.

 

Do stojących na zewnątrz kibiców usiłowała dostać się ekipa GKM z hali. Według koalicji, ze sprzętem w rękach. O ile poza zagazowaniem kibiców Widzewa i Elany pod samą halą do niczego nie doszło, to w nocy do jednego z lokali w mieście wjeżdżają połączone siły Lechii Gdańsk, Stomilu Olsztyn i GKM Grudziądz i w kilkadziesiąt osób wygrywają starcie z obecnymi tam Widzewiakami.

Relacja GKM Grudziądz:

„Wczoraj miała miejsce prezentacja naszego zespołu, gdy jesteśmy już na hali dochodzi do nas info, że koalicja WfcG&Elana krąży w okolicach. Momentalnie próbujemy wyjechać z hali, ale utrudnia nam to ochrona z którą walczymy. Nasza czołówka po przejściu ochroniarzy rusza w kierunku rywali. Niestety wpadają w nas psy z gazem. W tym czasie Widzew z Elaną nie robią nic poza wyzwiskami i groźnymi gestami. U nas większość zagazowana, pod naporem psiarni cofamy się do hali. Na szczęście nikt nie został zawinięty. Po prezentacji postanawiamy nie marnować okazji i dalsze atrakcje przenoszą się na ich dzielnice, gdzie po raz kolejny udowadniają jakie maja szybkie nogi. Ci, którzy nie zdążyli uciec zaliczają K.O. Do następnego dzie(w)czyny!

 

DUMĄ MIASTA JEST GKM!”

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Zgierz 2018-02-20 15:40:32

Od Kolegi z Wfcg. Dostalem Fp Gkmu na 10 wstawionych wydarzen 10 dotyczy Wfcg i kto ma kompleksy

Kwidzyn 2018-02-20 14:26:05

Plus jest taki ze jest to ekipa lokalna i sie odrodzila.Chodz to nie tylko moje zdanie gdyby nie emigrqcja starego Wfcg dalej by nie chodzili.To taka ekipa anty Wfcg co po za Grudziadzem co ugrala?kiedy wpadli na Kwidzyn badz na Elane?.Wypieral sie tam klubu już kazdy .A wyrzucili ilu?.Nawet jak my z Kw przyjedzalismy zbierali cale miasto byle walczyc za Grudziadz.Proboja sobie odbic lata bicia przez Wfcg.

Olas 2018-02-20 12:14:42

Adas ktory schowal sie w sklepie dogadyje szczegoly z Lechia ha

Stary kibic 2018-02-20 12:09:42

Lechia tez sie jyz osmiesza Stomil,Jeziorak ,Gkm hi kto nastepny Baltyk? Czy Kartuzia byle wrog byl anty Widzew.Stomil-Jeziorak wieczna sztama hi

Władcy pułnocy!!!!!! 2018-02-19 17:58:36

przemek ty się jebnij w łeb z tym lechem.

Przemek 2018-02-17 00:39:53

Tylko ŁKS Łomża duma Polski , powoli zaczynaja się już nas bać w Europie, ŁKS stomil lechia Lech poznać wielka triada.

Beka z powiatu. 2018-02-16 17:28:16

Do łłh- obić wieśniaki to sobie konia w lesie możecie albo stomilowi :-). Fantazja from łomża komża hols hehe. Sami nic nie znaczycie powiatowcy. Zawsze byliście i będziecie bici. Jedyny wasz ratunek to jak się w koalicję zbierzecie żeby torby za lechią i stomilem nosić. Cham ze wsi może wyjechać ale wieś z chama nigdy.

Emel 2018-02-15 20:58:18

Kibole to kwasty

Rooney 2018-02-14 06:38:58

Przed chwila hejnal KENTY obil jozefow stal ks 7vs 43 (ekipa kentow widziana z saperkami + drewniane pudelka 2.00 na poltora ) media podaja ,ze w zajsciach bral udzial jeden z liderow Premier Lig Łejn Rooney znany z milosci do alkoholu.

ŁŁH 2018-02-14 06:26:44

Łomża wczoraj znów obiła Jagę (20vs20). Płyniemy na fali !!!

twardy 2018-02-13 21:48:27

sami krytycy hahahhahahhahahhaha porazka ani jedej kibol tych ekip tu nie gada sami gimbazy z fejzbuka na dwor dzieci pozdro dal ekip wlaczacych

Rivaldo 2018-02-13 15:22:58

podobno w zajsciu pod hala uczestniczyl Grzegorz Rasiak był widziany z siekiera i opakowaniem fp3 ? !! jezeli ma ktos namiar na G.Rasiaka był bym wdzieczny . Pozdrawiam Łysy z Łysej Góry. TYLKO KRZYNÓWEK ! i wawrzyniak

.. 2018-02-13 13:51:33

GKM zesraliś....cie się do Lechii a Lechia was obsrał....a. Wstyd na cały kraj.

Gda 2018-02-13 12:52:18

Zeby ta cala polemike zqkonczyc cel wizyty to WFCG nie Gkm tak jak napisal Malbork

Tomek 2018-02-13 12:42:28

"Wedlug koalicjii "- a wy sami byliscie hi stek bzur jak byscie sami to przeprowadzali.

Malbork 2018-02-13 12:32:29

A myslales ze Gkm jest rownorzednym partnerem dla Lechii.To Gkm probuje wejsc w laski przy pomocy Stomilu.Jednak Lechia to madra ekipa.Wie na ile sobie moze pozwolic.A wycieczka do Gdz byla bardziej rekreacyjna niz ktos mysli jakas zgodowa.

Mlofxiak 2018-02-13 12:14:48

Zapraszamy Lechie na prezentacje a po Lechia infotmuje ze dziala na swoje konto"slowa waszego.

Kuzyn 2018-02-13 12:08:25

I nie klamcie ze byly to F.c bo pierwsze auta byly na GD .Jedno widzialem Malbork i jedno bodajze Ilawa

Stary kibic 2018-02-13 11:56:41

11 fur potrzebne na 15 os. 5 h jechaliscie z lotniska?moze bylo wiecej tyle widziane

Zuraf 2018-02-13 11:50:36

Najsmieszniejsze jest to ze po wejsciu kolesia z Lechii i ze jak powie skad jest to ktos sie przestraszy.Waszych kominow tez sie nikt nie boi tacy grozni byliscie hi..Mordki tez nie wszyscy cale mieli .A mialo byc szybko i przyjemnie.W takiej przewadze to by was Niecieciecza pokonala.Wasz. kret najlpierw po liczyl przekalkulowal dopiero przyjechaliscie

Ole ole 2018-02-13 08:28:43

Wygląda na to, że GKM tą pseudo akcją strzelił sobie sam w kolano. Nie wiem kto teraz będzie chciał się z wami brarać? Wasze hasło przewodnie powinno brzmieć "CHCESZ BYĆ POŚMIEWISKO ZAPRASZAMY DO NAS"

Przemek 2018-02-13 05:57:10

Wielkie Gliwice odbijają jagie na dworcu walka banda na bandę , z nami kilku wojowników z Łomży łączy się telepatycznie

Pravvda 2018-02-13 05:39:56

Wielki PIAST GLIWICE nie boi się nikogo!!! Szlachta z Gliwic-najbardziej charakterna ekipa z Południa!!!

X 2018-02-13 04:24:39

Komża Łomża Hooligans

olaf 2018-02-13 00:19:02

Zapewne Lechii Gkm byl tylko potrzebny do przemieszczania sie po Grudziadzu nie moge sobie wyobrazic ich razem

Remi 2018-02-12 23:02:36

GKM ogłosił swoje zwycięstwo a przez pięć godzin bał się wjechać do lokalu w swoim mieście. Poza rozjebaniem się do Lechii nie zrobili nic nawet Lechia nie zabrała ich na robotę.

E viva WFCG! 2018-02-12 22:09:13

Brod, nie, że Lechia kazała czekać, tylko sam GKM nic by nie robił. :) Oj, biedni teraz będą żużlowcy. Ani Lechia, ani OKS nie będą co wieczór dyżurować w Grudziądzu. A zwykle bowiem jest tak, że akcja rodzi reakcję. ;)

X 2018-02-12 20:24:55

Komża Łomża Hooligans

GRUDZIADZ & KWIDZYN TYLKO WIDZEW 2018-02-12 19:10:27

WIDZEW ZAWSZE BYŁ I BEDZIE NAD WAMI

Przemek 2018-02-12 18:41:56

Obicia jagi to żaden wyczyn przecież to 3 liga hiliganska na poziomie Olimpu Elbląg czy Radomiaka, ŁKS Łomża to już pierwsza liga ekstraklasa na poziomie Lecha, pozdrawiam

Brod 2018-02-12 16:20:45

5 h jechaliscie z lotniska do centrum?Czy Lechia kaxala czekac?

Olek 2018-02-12 16:18:55

F.cWidzew. Widzew to inna bajka!to byla Lechia czy F.C Lechii?

Krk 2018-02-12 15:54:50

Czyli Fc Widzewa to nie Widzew?? Nie twierdze ze był to 1 garnitur , ale latają jako banda Widzewa. Nic na temat Wisły nie padło , ale cóż ... ponapinac się trzeba . Bez odbioru

Kumaty 2018-02-12 15:53:50

No aktualnie Łomża to największe objawienie tego roku-notorycznie obijają Jagę i innych. a widzew to już nie ten widzew-kiedyś atakowałby Legię, a teraz jakiś słabiutki Grudziądz. ŁKS skutecznie osłabił swojego niegdyś mocnego rywala.

Jan 2018-02-12 15:06:30

Może Łomża i jest z tzw "wiocha"- taki urok. Ale na Jage to wystarcza... :) Boli jak widać ostatnie i przedostatnie bicie na trasie.

Beka z powiatu. 2018-02-12 13:28:56

Do przemka : co to ta łomża i duma haha ? Już wam wieśniakom z powiatowej wiochy całkiem od spermy stomilowskiej we łbach się poprzewracało. Wojownicy hahah granatem od pługa oderwani...:-)

Krk 2018-02-12 12:08:56

A , ze byli w kolakicji , a to ze nie w Łodzi . Byle jakiej baletnicy itp itd . Przypominam ze to był Widzew plus Elana . Nie wmawiacjcie mi ze to jakieś pikole były . Zostaliście pogonieni przez zuzlo-fanów i nic tego nie zmieni .

Przemek 2018-02-12 11:37:48

Jeszcze ŁKS Łomża też był obecny ze stomilkiem w siłę kilkunastu wojowników. Ave Łomża duma polski zydzew zydzew zydzew legła i skisla

asd 2018-02-12 11:07:49

@StaryKibic - Nie ma to jak się śmiać z GKM że bierze sobie ziomków do pomocy samemu biorąc Elane do pomocy :D #typowywidzewiak

Smietana 2018-02-12 07:00:02

Pewnie nie było tam tej słynnej elany z roczników 88-89 hahaha

Lelumpolelum 2018-02-12 06:54:48

Lechia Stomil Gkm na pare osob z fc Widzewa z Grudziadza widac jak Gkm rzadzi miastem sami nie daja rady hehe

Rafal 2018-02-11 23:02:06

Ale widzew byl w koalicji z najlepszą ekipa z Polski elana co im wszyscy odmawiają i zwierzęta zabijają a przegrali to porażka czekam na oświadczenie elany

Wad 2018-02-11 22:48:21

To prawda ze czekaliscie do 24 na Lechie tylko po to zeby wjechac w te kilka osob w barze.A wasz kret najpierw ich przeliczyl i wtedy dobieraliscie ludzi

Stary kibic 2018-02-11 21:20:07

Coz za szczyt hipokryzji Gkm wyzywa Widzew od dziewczyn wpadając koalicją. Zapomnial debil jak myszka byl;ja nie latam; hi

Hool 2018-02-11 20:20:47

Widzew to parówka

Tomek 2018-02-11 19:52:08

Jakim cudem nie istniejacy Wfcg baluje w centrum.Jedz do Lodzi zobaczysz jaki Widzew slaby zresta byl tu ostatnio Zgierz to sie nudzil.Tak samo jak Gkm wychodzil ze stadionu jak Wfcg podchodzilo pid stadion co mecz.Badz na powrocie z Gorzowa czy Rybnika

Obiektyw 2018-02-11 19:42:39

Widzew to w ostatnim czasie non stop plecy. Uwzięli się na nich. Niedługo pewnie Lech w końcu dopadnie Elane i się skończy hojrakowanie torunian.

Kwidzyn 2018-02-11 19:32:05

Po pierwsze to Wfcg podchodzi pod prezentacje a nie odwrotnie.2WFCG PRZEGRYWA Z KOALICJA A NIE Z Gkemem mimo napinek internetowtych chuliganow typu zbik czy rodowity.po 3 akcji w ost miesiacach bylo wiecej i Gkm tez wylapuje na miche.Po 4 ekipa zebrana w koalicje dziwne aby przegrala

Krk 2018-02-11 19:23:58

Hahaha wielka koalicja , a zuzlo-fani ich tłuką

Karaś 2018-02-11 19:23:15

to prawda,że ktoś z elany zostal zgwałcony w tym barze?

Olimpia G. 2018-02-11 18:03:42

GKMu nie lubię, ale tam żadnego starcia nie było. A jaki sprzęt miałby GKM wnosic do hali? SKoro ataku się nie spodziewali? Elana i ich laski z WfcG jak zwykle łżą. A łomot dostawali nie tylko w barze.

Edek z krainy kredek 2018-02-11 17:28:36

Jednej z wymienionych ekip nie było.Teraz macie zagadkę której(?)rozkminiacze

Jarek. 2018-02-11 17:27:42

Nie bylo zadnego Stomilu Nie piszcie, że wygrywaja starcie , bo Wfcg go nawet nie podejmuje . Dostali konkretne wpierdol i tyle . Do następnego

Janek dzbanek 2018-02-11 17:24:58

To,ze GKM działa z Stomilem było wiadomo,ale ze z Lechią już tez i to w Grudziądzu ? Polonii BDG nie było ? Z widzewiakami w barze chyba jeszcze pare osób z Elany.

Arturro 2018-02-11 17:16:42

Stomil Ponad Wszystko