Piast Gliwice

Nic o nas bez nas

24 marca odbyło się w Warszawie spotkanie przedstawicieli grup kibicowskich, w którym udział wzięli reprezentanci większości klubów Ekstraklasy, I ligi oraz wielu drużyn z niższych szczebli piłkarskich rozgrywek. Nowe pomysły...

Oświadczenie Piastoholików

Stowarzyszenie „Piastoholicy” wydało oświadczenie, w którym znajduje winnego derbowych wydarzeń na stadionie Piasta. Jednocześnie kibice zrzeszeni w stowarzyszeniu zawieszają jakąkolwiek współpracę z klubem. Kierownik ochrony do

Pierwsze decyzje po meczu w Gliwicach

Po przerwanym meczu w Gliwicach działania podjęła zarówno policja, jak i Komisja Ligi Ekstraklasy SA. Konsekwencje dotkną kibiców Piasta, z których najagresywniejsi spotkają się z prokuratorem.   Z powodu zamieszek...

Mecz w Gliwicach przerwany!

Mecz Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze został przerwany w 81. minucie spotkania. Kibice Piasta chcieli dostać się do kibiców Górnika, gdy ci wywiesili skrojone barwy gospodarzy na swoim sektorze. Po...

Ekstraklasa: Fatalna frekwencja!

Tak złej pod względem frekwencji kolejki w Ekstraklasie nie było już dawno. Żaden z ośmiu meczów 24. kolejki nie przyciągnął na stadion więcej niż 10 tysięcy kibiców.  Najlepsza i najgorsza...

Piast wspiera BATE Borysów

7 grudnia W Londynie odbyło się spotkanie Ligi Europejskiej pomiędzy Arsenalem Londyn i BATE Borysov. Na ten mecz wybrała się spora grupa kibiców Piasta.   103 kibiców Piasta wspierało swoją...

Forum

Największe porażki Polskich ekip
 • Artur Polska napisał:
 • 15.04.2018 13:24

Podobnie jak Piast Gliwice - strata flag na rzecz Gornika Zabrze

Kibicowskie Świętokrzyskie
 • Snake47 napisał:
 • 12.04.2018 08:10

No to zacznijmy od tego że, owszem akcja tudzież sama zasadzka Naprzodu i Korony na plus. Nie ma co gdybać, bo zebraliście się, zaskoczyliście, wyciągnęliście kawał drzewa na drogę z karczowanego lasu i tu mieliście przewagę w postaci także liczebnej (nas 13 osób - 3 auta) na pewno oraz w przewadze po stronie z okazji atakującego. Jeżeli mowa o jakichś KO to przepraszam bardzo ale ucierpiały trzy osoby w nieznaczny sposób ale tym KO to jednak przesadziliście i zacznijcie odróżniać 🙂 Druga sprawa w ekipach macie ZŁODZIEI !!! Dowiedzcie się, który z waszych delikwentów zajebał panel od radia z auta, które wyjebało się do rowu albo który chciał skroić kolesia który wyłapał strzała z bluzy marki na P. Zapewne nikt się nie przyzna 🙂 Kolejna sprawa tu zaznaczam, kolesie z czarnego auta (tak tego nie taniego 🙂 w którym wypierdalaliście szyby z każdej strony i zostało dobrze obite, przekopane) nie mieli za bardzo jak wyjść z racji spanikowanego małolata za kierownicą i zatrzaśniętego centralnego. Dobrze wiecie, kto w tym aucie jechał. Tak nawiasem mówiąc naprawa to około 10 tyś zł. w przeciwieństwie do waszego pierdolonego lusterka z pamiętnego zajścia, za które chcieliśmy oddać Wam hajs. Mało tego, uwiesiliście się na aucie jak małpy więc nie dziwne, że kierowca ruszał w tył i przód aby zrzucić z maski waszego typa. Reasumując, wasz atak przeprowadzony był czysto na fury co nie zmienia faktu, że plusujecie.

@ AMFootball 🙂 U nas układy z Nidą, Ożarowem, Suchedniowem krok po kroku wymierały i za takie można je uznać. Z racji kompletnie nie działających ekip a także przypadku braku kontaktów. Jak się orientujesz Ożarów i Suchedniów powstały bardzo dawno temu... Ludzie od nich to już 90% emigracja lub brak perspektyw na dalsze działania. Te pytania to już nie do Nas. Odnośnie KSZO, łączyły i łączą nas cały czas dobre stosunki a zgoda została zerwana OBOPÓLNIE w 2012 z racji zmiany pokoleń, emigracji i ogólnego zastoju... Nie wiem co cię tak boli nasza relacja z KSZO. Pewne rzeczy się kończą i odradzają na nowo... A Ty powinieneś zając się gdybaniem na swoim podwórku co w trawie piszczy bo chyba tutaj masz wszystko wyjaśnione a także miałeś na priv.

@ ressy 🙂 - Odnośnie lizania KSZOkom dupy 🙂 to chcę Cię uświadomić Internetowcu, że to nie my robiliśmy akcje na Naprzód z UKŁADAMI 🙂 Dla uświadomienia:

RKS R-sko & Naprzód
Korona & Naprzód
Włókniarz & Naprzód
Piast Chęciny & Naprzód...

Ale co Ty k***a wiesz...

Chyba odnośnie całego zajścia napisałem jasno i nie ma co tu wracać, nasza porażka w chujowy sposób i to wszystko. Żyjemy dalej.

KADRA
 • kierowca bombowca napisał:
 • 30.03.2018 20:46

doping był niezły paroma momentami. Widać brakuje na takich meczach jakiegoś centralnego miejsca gdzie będzie zbierała się kibolka i będzie nadawała ton dla dopingu. Januszów masa ale ludzie byli chętni do śpiewania i łatwo było poderwać cały stadion do głośnego dopingu. Przydałby się jakiś młyn z tańszymi biletami skąd zarzucany byłby doping, ale rudy zapewne na to nie pozwoli. Co do flag stricte klubowych to widoczne jak kolega wyżej wspomniał: Piast, Szombierki i G.Łęczna, Start Gniezno. Reszta to mniejsze czy większe flagi z napisem różnych miejscowości.

KADRA
 • Sztygar napisał:
 • 28.03.2018 09:17

Atmosfera 10 razy lepsza niz na Narodowym.
Z ekip widoczne flagi, grupy kiboli: Szombierki Bytom, Piast Gliwice, Górnik Łęczna (?)

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • snusmumriken napisał:
 • 27.03.2018 12:52

To przyjedź w barwach na nasze sektory cwaniaczku to sie zdziwisz. To nie Podbeskidzie czy Piast.

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
 • C1365O napisał:
 • 24.03.2018 13:40

Przecież ostatnie akcje to wyjazd pod Wrocław, który zakończył się starciem z Petrą, oraz mecz Górnik Konin - Elana gdzie pojawiamy się pod stadionem od strony kas gospodarzy.
Do tego z tych medialnych to wjazd psów na zbiorke przed meczem Piast - Śląsk i przed wyjazdem ŁKS-u.
Nie mówiąc o tych niedoszlych o których nie można było przeczytać na internecie.
Więc jak ktoś myśli tak jak nocnik to widać jakie ma pojęcie.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • rajmund napisał:
 • 17.03.2018 11:44

Stasiek sie wkurw....ł czy co?kiedyś był dowódcą na Piast Gliwice.W okresie letnim przesiadują na placu Piastów.Maja dostęp do taniego alkoholu to se rozdają proste!!!Myślę że im zazdroszczą i sapią.Tylko Lechista im podpija i ryja drze jak głupi.Pozdro dla normalnych,ciPIASTa też tam jest z nimi

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • rajmund napisał:
 • 08.03.2018 19:43

Potwierdza Piast Gliwice może hehehe,chciałbyś głupku.Z Lasu wychodzi King kong i wdupcył banana,piergnoł i poszedł z powrotem.Żal dupsko ściska.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • przypalowiec z forum napisał:
 • 08.03.2018 13:17

Stowarzyszenie kibiców Piasta Gliwice:
Od dnia dzisiejszego Stowarzyszenie Kibiców zawiesza wszelką współpracę i kontakty z przedstawicielami klubu GKS Piast jako podmiotu niegodnego współpracy, ze względu na brak możliwości zapewnienia bezpiecznego rozgrywania zawodów sportowych na stadionie miejskim w Gliwicach, wrogie podejście do ogółu kibiców oraz brak jakiegokolwiek dialogu z członkami stowarzyszenia w sprawie zajść w meczu derbowym.

Szykuje się kolejna wojna kibiców z klubem.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • rajmund napisał:
 • 08.03.2018 11:58

Rozmawiałeś na kadrze?chyba sam ze sobą kitomanie.Ktoś pisze co Górnik zrobił z młodą Polonią?Otóż Napierdolił im w wyrównanej długiej walce,a skład najlepszy miał starszy.To byli najlebsi z PB w tamtym czasie,a młodzi i tak dali rade.Co Tychy mają kochać Górnik?za zgodę z naszymi Braćmi z Katowic?.Piast to wiadomo banda H....a.Oprócz Ruchu są maluteńcy przy Górniku i to ich boli.A Górnika potęga będzie rosła w siłę dopiero i oni to wiedzą.Z bytomia coraz więcej ludzi jeździ i okolić.

Komantarze -2-5 marca !
 • matszo92 napisał:
 • 05.03.2018 19:02

W związku z wydarzeniami podczas meczu Piast Gliwice – Górnik Zabrze w 26. kolejce Ekstraklasy, Komisja Ligi nałożyła kary na oba kluby. Mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść gości, ale jednocześnie trzy punkty zostały odjęte Górnikowi.


Zgodnie z par. 7.6.17. przepisów PZPN w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną zawody zostały zweryfikowane jako walkower 0:3 na niekorzyść klubu Piast Gliwice w związku z zachowaniem kibiców, którzy spowodowali przerwanie meczu. Z tego powodu zawody zostały zakończone przez sędziego przed upływem ustalonego czasu gry. Komisja oparła swoje orzeczenie na podstawie oficjalnego raportu sędziego zawodów oraz delegata meczowego PZPN oraz po wysłuchaniu przedstawicieli obydwu stron.

Piast Gliwice poinformował Komisję Ligi o podjętych działaniach, w wyniku których zidentyfikowano już kilkadziesiąt osób biorących udział w zajściu. Dodatkowo dopuściły się one zniszczenia mienia na stadionie. Na osoby te zostaną nałożone klubowe zakazy wstępu na imprezy masowe oraz będą wobec nich złożone pozwy o naprawienie szkód. Klub podjął decyzję, że do zakończenia sezonu 2017/2018 zamknięte zostaną znajdujące się za bramką sektory O, P, R, S. Z kolei osoby, które zajmowały miejsca w sektorach P i R na meczu z Górnikiem Zabrze, nie będą mogły zakupić biletu do zakończenia rundy zasadniczej na żadną trybunę.

Komisja Ligi postanowiła wymierzyć karę uwzględniającą działania i publiczne deklaracje klubu. Dodatkowo na Piast Gliwice nałożono karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na sześć kolejnych meczów oraz na dwa kolejne mecze z Górnikiem w Zabrzu, a także karę finansową w wysokości 80 tysięcy złotych.

Jednocześnie klub Górnik Zabrze został ukarany zakazem organizacji wyjazdu grupy kibiców gości na sześć kolejnych meczów i na dwa kolejne mecze z Piastem w Gliwicach oraz karą finansową w wysokości 40 tysięcy złotych. Kibice, którzy podczas meczu z Piastem znajdowali się w sektorze gości, nie będą mogli wejść na trzy kolejne mecze domowe Górnika. Dodatkowo klub Górnik Zabrze został ukarany odjęciem trzech punktów.

- Według raportu sędziego oraz delegata zawodów bezpośrednim powodem przerwania meczu w Gliwicach i braku możliwości jego kontynuowania przez sędziego było zachowanie kibiców Piasta. W związku z tym odpowiedzialność za to, że mecz nie mógł zostać dokończony, spoczywa na organizatorze meczu. Decyzja Komisji została podjęta na podstawie przepisów, które w takim przypadku przewidują obligatoryjną weryfikację zawodów jako walkower. Komisja dostrzegła jednak, że zachowanie kibiców Piasta nastąpiło na skutek prowokacji ze strony kibiców gości. Orzeczona kara o docelowym odjęciu trzech punktów ma mieć skutek prewencyjny i ma to być wyraźny sygnał, że Komisja Ligi nie będzie tolerować prowokacyjnych, zachowań chuligańskich, ani takich, które miałyby na celu wypaczenie wyniku sportowego – tłumaczy przewodniczący Komisji Ligi Zbigniew Mrowiec.

Ekstraklasa S.A. informuje, iż zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej oraz Klubów planowane jest wprowadzenie zmiany w przepisach. Umożliwią one prewencyjne działania, które będą zapobiegać tego typu incydentom, do jakich doszło w trakcie meczu Piast – Górnik.

- Po zaakceptowaniu zmian w przepisach przez Radę Nadzorczą Ekstraklasy S.A., a następnie po wprowadzeniu analogicznych zapisów do regulacji PZPN, jeszcze w tym sezonie Komisja Ligi uzyska prawo podejmowania decyzji o rozgrywaniu poszczególnych meczów bez udziału kibiców gości. Decyzje te będą podejmowane w oparciu o przesłanki o potencjalnych poważnych zagrożeniach bezpieczeństwa – dodaje przewodniczący Mrowiec.

Komantarze -2-5 marca !
 • Osaka napisał:
 • 05.03.2018 10:08

esgrts1 znowu sie sprulas tania dziwko z Widzewa. Naucz sie czytac ze zrozumieniem co napisalem. Piast przynajmniej rozwalil ogrodzenie no k***a ty chyba jestes tego samego pokroju co ten Piast. No dramat po co mieli wbiegac jak Gornik nic niezrobil. To powiem ci ruro ze po to ze na sektorze gosci palily sie ich flagi i jesli zdecydowali sie na rozwalenie to powinni prubowac ataku a nie stac jak pizdy. Ciekawe jak LkS bedzie palil wasze flagi na stadionie to wybiegniesz czy napiszesz ze rozwaliliscie plot ale to oni nic niezrobili . Pamietaj tepa pizdo ze sa ludzie wychowani na dawnych awanturach lat 88/90 ktorzy pamietaja jak na Swietej Wojnie w Krakowie Wisla zdobyla sektor oznaczony napisem CRACOVIA PANY . Ze wasza aktualna ukladowiczka po meczu zlaczyla sie z Cracovia i napierdalala ZOMO na miescie. Wiec zamilcz kurwo w tym temacie!!!

Komantarze -2-5 marca !
 • lordfisher napisał:
 • 05.03.2018 06:50

Piast i fair play :)

kilka lat temu spuścili nas do 1 ligi podkładając się Lechii a potem balowali z nimi w szatni,
problemy przy wejściu KKN,
nie dali więcej biletów choć mogli to zrobić bo pojemność sektora gości jest większa
rzucanie racami i czym się da w sektor rodzinny plus rozjebane kible w sektorze


w dupę se wsadźcie te wasze fair play :)

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • Yepees napisał:
 • 04.03.2018 23:53

Jakie stosunki na linii Ruch-GKS Jastrzębie i GKS-Piast?

Komantarze -2-5 marca !
 • matszo92 napisał:
 • 04.03.2018 21:41

Oświadczenie prezydenta Gliwic

Ostre w treści oświadczenie w sprawie sobotnich wydarzeń przy Okrzei wydał prezydent Zygmunt Frankiewicz.
Jak je oceniacie?

„Sytuacja, która miała miejsce 3 marca na Stadionie Miejskim w Gliwicach w końcówce meczu derbowego pomiędzy Piastem Gliwice a Górnikiem Zabrze była skandaliczna i niedopuszczalna. Jako prezydent Gliwic, miasta, które jest większościowym udziałowcem klubu GKS Piast S.A., właścicielem stadionu oraz głównym sponsorem drużyny, oświadczam, że oczekuję od władz klubu następujących działań:

● szczegółowych pisemnych wyjaśnień okoliczności zaistniałych wydarzeń, w tym również informacji o zabezpieczeniu sektora gości, które pozwoliło na wniesienie na stadion w Gliwicach skradzionych flag oraz materiałów pirotechnicznych do sektorów S, R, P i O,

● wydania dożywotnich zakazów wstępu na Stadion Miejski w Gliwicach wszystkim zidentyfikowanym sprawcom,

● podjęcia kroków prawnych na drodze cywilnej przeciwko sprawcom zniszczeń oraz ewentualnych kar finansowych, jakie poniesie klub, niezależnych od postępowań karnych, które zostaną wszczęte przez odpowiednie służby; wyegzekwowania pełnej kwoty poniesionych strat od ich sprawców,

● zawieszenia wszelkich kontaktów, współpracy i wsparcia dla stowarzyszenia kibiców Piasta; ponowne ich nawiązanie uzależniam od pomocy stowarzyszenia w identyfikacji sprawców zajść oraz od publicznego potępienia karygodnych zachowań na Stadionie Miejskim 3 marca br.

Miasto Gliwice od lat wspiera organizacyjnie i finansowo Piasta Gliwice. Gdyby nie pomoc miasta drużyna nie miałaby gdzie odbywać swoich spotkań i nie miałaby środków na działalność. Dzięki temu wsparciu Gliwice mają ekstraklasowy klub piłkarski, który dostarcza rozrywki tysiącom mieszkańców naszego miasta, inspiruje młodzież do zainteresowania sportem i promuje miasto. Wszystkie te korzyści za sprawą kilkuset bandytów stanęły pod znakiem zapytania 10 minut przed końcem meczu.

Oświadczam, że nie ma i nie będzie mojej zgody na zachowania zagrażające życiu i zdrowiu piłkarzy i prawdziwych kibiców oraz na niszczenie mienia, za które zapłacił gliwicki podatnik. Oczekuję szybkiego wyjaśnienia sprawy i surowego ukarania winnych. O szczegółowe informacje na temat przebiegu wydarzeń, podjętych działań oraz okoliczności, które do nich doprowadziły zwrócę się również do zwierzchników oddziałów Policji zabezpieczających mecz.

Piast Gliwice, klub ważny dla dziesiątek tysięcy gliwiczan, nie będzie terroryzowany przez grupkę przestępców. Dla wszelkich osób, które przyczyniły się do wczorajszych niechlubnych wydarzeń nie będzie już nigdy miejsca przy Okrzei 20. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim pozostałym kibicom za zachowanie spokoju w trakcie meczu oraz za wyrazy szczerego potępienia, dla tych którzy postanowili zniszczyć sportowe widowisko”.

Zygmunt Frankiewicz
Prezydent Miasta Gliwice

Komantarze -2-5 marca !
 • nowa19ts06huta napisał:
 • 04.03.2018 18:16

gdyby Piast chcial cos zdzialac to nie oblegalby mlynu tylko czekal na sektorze blizej klatki, w dobie nowych stadionow ciezko jest sie przemiescic przez caly obiekt, kazdy w miare ogarnięty bywalec dobrze o tym wie

Komantarze -2-5 marca !
 • JOKERJOKES napisał:
 • 04.03.2018 17:51

Jestem kibicdem Górnika ale to co tu się wyprawia to faktycznie śmiech na sali, zgadzam się że średnia wieku 17 lat to itak mocno zawyżona.
Odnośnie do sytuacji która miała miejsce wczoraj zamiast Piasta Ruch przepraszam ale wszyscy wiemy ilu by podeszło pod sektory Górnika. Fakt jest taki płot pękł i guma z majtek niestety też za wyjątkiem tego jednego kolegi na miejscu które dał bym sobie spokój z udzielaniem się w takiej ekipie i przybijaniem piątek. Jestem ciekawy co koledzy mu odpowiedzieli na pytanie czemu nie ruszyliśmy wszyscy... odpowiedź jest wyżej.
I skończcie zaklinać wszyscy rzeczywistość jak jest na Górnym Śląsku , Rudzie itp bo każdy kto choć ma trochę oleju w głowie nie musi o to pytać na forum, gdyż sytuacja jest niezmienna od kilkunastu lat a na Rudzie to najlepiej widać kto rozdaje karty i nie jest to Górnik, tak nigdy Piast, Jastrzębie inne mniejsze kluby nie będą w stanie konkurować z Górnikiem

Komantarze -2-5 marca !
 • rajmund napisał:
 • 04.03.2018 10:23

Założę sie na 100/. ŻE Jastrzębie da sobie spokój z kurczakami.Taki wstyd,a miało być tak pięknie.Wszystko przez zasrany PŁOT który nie wytrzymał.Jedne ekipy podcinają płoty a Piast musi wzmocnić,żeby wstydu już nie było.

Komantarze -2-5 marca !
 • Artist napisał:
 • 04.03.2018 09:33

Mozna powiedziec, ze chlopaki z Torcidy upiekli doslownie dwie pieczenie na jednym ogniu. Kibicowsko i pilkarsko...wniesli skorojne flagi i spalili je w starym stylu na sektorze gosci (nie dzieje sie to zbyt czesto), staneli przy plocie i dokonali solidnej prowokacji czekajac na dalsze wydarzenia. A Piast? Wylamal ogrodzenie, popatrzal jak biegnie jak od nich jeden (szacunek!) wariat, jednoczesnie bawiac sie jak dzieci w koleczko rozancowe. Efekt? Z wygranego meczu na 90% walkower (watek pilkarski). Kibicowsko - obnazenie slabosci Piastoli - to byl ich stadion, ich swiatynia , to do nich nalezal dalszy ruch po rozpoczeciu zabawy przez Torcide, nie na odwrot. Jestem niezwykle ciekaw oficjalnych tlumaczen ze strony Piasta, chociaz podejrzewam, ze sami zdajac sobie sprawe z tego - jak dali sie taktycznie i wizerunkowo rozbic.

Komantarze -2-5 marca !
 • rybak007 napisał:
 • 04.03.2018 08:57

Myślałem, że głupota ma jakieś granice ale to co odjebał wczoraj Piast to łamie wszelkie ograniczenia głupoty i debilizmu :D

< Poprzednie Następne >

Najbliższe mecze

Sobota, 21.04.2018
15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Piatek, 27.04.2018
18:00 Arka Gdynia - Piast Gliwice
Sobota, 05.05.2018
15:30 Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
Wtorek, 08.05.2018
18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Sobota, 12.05.2018
15:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Sobota, 19.05.2018
18:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Wyniki

Sobota, 14.04.2018
15:30 Cracovia 2-1 Piast Gliwice
Sobota, 07.04.2018
18:00 Piast Gliwice 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Poniedzialek, 02.04.2018
15:30 Wisła Płock 1-0 Piast Gliwice
Piatek, 16.03.2018
18:00 Piast Gliwice 0-0 Zagłębie Lubin
Sobota, 10.03.2018
15:30 Sandecja Nowy Sącz 0-3 Piast Gliwice
Sobota, 03.03.2018
20:30 Piast Gliwice 0-3 Górnik Zabrze
Sroda, 28.02.2018
20:30 Arka Gdynia 0-0 Piast Gliwice
Niedziela, 25.02.2018
15:30 Piast Gliwice 0-0 Wisła Kraków
Niedziela, 18.02.2018
15:30 Lechia Gdańsk 0-2 Piast Gliwice
Poniedzialek, 12.02.2018
18:00 Piast Gliwice 0-2 Jagiellonia Białystok
Piatek, 15.12.2017
18:00 Korona Kielce 1-1 Piast Gliwice
Wtorek, 12.12.2017
18:00 Piast Gliwice 0-1 Legia Warszawa
Sobota, 09.12.2017
15:30 Śląsk Wrocław 2-2 Piast Gliwice
Niedziela, 03.12.2017
15:30 Piast Gliwice 0-0 Lech Poznań
Sobota, 25.11.2017
16:00 Pogoń Szczecin 2-2 Piast Gliwice
Sobota, 18.11.2017
15:30 Piast Gliwice 1-0 Cracovia
Niedziela, 05.11.2017
15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1 Piast Gliwice
Sobota, 28.10.2017
15:30 Piast Gliwice 2-1 Wisła Płock
Piatek, 20.10.2017
18:00 Zagłębie Lubin 2-2 Piast Gliwice
Sobota, 14.10.2017
15:30 Piast Gliwice 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Niedziela, 01.10.2017
15:30 Górnik Zabrze 1-0 Piast Gliwice
Piatek, 22.09.2017
18:00 Piast Gliwice 0-1 Arka Gdynia
Sobota, 16.09.2017
20:30 Wisła Kraków 2-0 Piast Gliwice
Poniedzialek, 11.09.2017
18:00 Piast Gliwice 1-2 Lechia Gdańsk
Sobota, 26.08.2017
18:00 Jagiellonia Białystok 0-1 Piast Gliwice
Sobota, 19.08.2017
18:00 Piast Gliwice 2-0 Korona Kielce
Piatek, 11.08.2017
20:30 Legia Warszawa 3-1 Piast Gliwice
Piatek, 04.08.2017
18:00 Piast Gliwice 1-1 Śląsk Wrocław
Niedziela, 30.07.2017
18:00 Lech Poznań 5-1 Piast Gliwice
Sobota, 22.07.2017
15:30 Piast Gliwice 1-2 Pogoń Szczecin
Sobota, 15.07.2017
18:00 Cracovia 1-1 Piast Gliwice