Radical Fans
Najnowsza kolejka
herbCracovia 0-1 17.08.2018 18:00herb Zagłębie Lubin
herbMiedź Legnica 1-1 17.08.2018 20:30herb Korona Kielce
herbWisła Płock 1-3 18.08.2018 18:00herb Arka Gdynia
herbGórnik ZabrzeVS.18.08.2018 20:30herb Lechia Gdańsk
herbLegia WarszawaVS.19.08.2018 15:30herb Zagłębie Sosnowiec
herbJagiellonia BiałystokVS.19.08.2018 18:00herb Piast Gliwice
herbLech PoznańVS.19.08.2018 18:00herb Wisła Kraków
herbŚląsk WrocławVS.20.08.2018 18:00herb Pogoń Szczecin
herbGKS Tychy 0-3 17.08.2018 19:00herb Stomil Olsztyn
herbBruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1 17.08.2018 19:00herb Sandecja Nowy Sącz
herbOdra Opole 1-2 17.08.2018 19:00herb GKS 1962 Jastrzębie
herbChojniczanka Chojnice 1-1 17.08.2018 20:00herb Puszcza Niepołomice
herbStal Mielec 0-1 17.08.2018 20:30herb Podbeskidzie Bielsko-Biała
herbGarbarnia Kraków 3-2 18.08.2018 17:00herb ŁKS Łódź
herbChrobry Głogów 0-1 18.08.2018 17:45herb Raków Częstochowa
herbGKS KatowiceVS.18.08.2018 20:00herb Wigry Suwałki
herbOlimpia Grudziądz 4-0 17.08.2018 19:00herb Skra Częstochowa
herbRuch Chorzów 2-2 17.08.2018 19:20herb GKS Bełchatów
herbResovia 2-2 18.08.2018 12:00herb Górnik Łęczna
herbBłękitni Stargard 1-0 18.08.2018 16:00herb Stal Stalowa Wola
herbPogoń Siedlce 0-3 18.08.2018 17:00herb Znicz Pruszków
herbSiarka Tarnobrzeg 1-0 18.08.2018 17:00herb Rozwój Katowice
herbElana Toruń 3-0 18.08.2018 17:00herb ROW 1964 Rybnik
herbRadomiak Radom 5-0 18.08.2018 18:00herb Olimpia Elbląg
Ostatnie wiadomości
Duże zmiany w rankingu FIFA. Polska spada o 10 miejsc!

Duże zmiany w rankingu FIFA. Polska spada o 10 miejsc!

Komentarze (1) 17.08.2018

Najnowszy ranking FIFA przyniósł dużo rewolucyjnych zmian. Nowa formuła obliczania miejsc oraz słaba postawa na mundialu sprawiły, iż Polska spadła na 18. miejsce. Polska numerem 18 w rankingu FIFA Biało-czerwoni spadli o...

Zakaz wyjazdowy Legii na mecz z Dudelange

Zakaz wyjazdowy Legii na mecz z Dudelange

Komentarze (8) 12.08.2018

Legia została ukarana zakazem wyjazdowym na mecz w Luksemburgu z FC Dudelange. Powodem było zachowanie kibiców podczas spotkania w Trnawie. Kara finansowa i zakaz wyjazdowy Legia Warszawa została ukarana przez...

Klima opuścił areszt

Klima opuścił areszt

Komentarze (3) 11.08.2018

Piotr K., znany jako Klima, jest już na wolności. Zatrzymany przez policję na lotnisku Ławica w Poznaniu, podczas powrotu z meczu finałowego Ligi Mistrzów z Kijowa, został zwolniony z aresztu....

Legia dla Powstańców Warszawskich

Legia dla Powstańców Warszawskich

Komentarze (2) 09.08.2018

Wolontariusze Legii Warszawa podczas meczu z gdańską Lechią zbierali pieniądze na opiekę nad Powstańcami Warszawskimi oraz ich rodzinami. Zgromadzili aż 17 433 zł. Zbiorka Fundacji Legii "Jak co roku kibice oraz klub...

Zobacz archiwum wiadomości
Warto wiedzieć
Zatrzymano migrantów, którzy udawali kibiców
Komentarze (0) 09.08.2018

Zatrzymano migrantów, którzy udawali kibiców

Ukraińska policja i służby graniczne zatrzymały trzy grupy nielegalnych migrantów z Azji. Zmierzali oni z Rosji do Unii Europejskiej, gdzie wcześniej udali się jako kibice mistrzostw świata w piłce nożnej....

Kto zakłócił finał Mistrzostw Świata?
Komentarze (0) 17.07.2018

Kto zakłócił finał Mistrzostw Świata?

W 52. minucie finałowego starcia Francji z Chorwacją na boisko wbiegły cztery osoby w policyjnych mundurach. Byli to członkowie i członkinie grupy feministycznej „Pussy Riot”, a ich celem - irytacja...

Francja: Świętowanie tytułu wymknęło się spod kontroli
Komentarze (1) 17.07.2018

Francja: Świętowanie tytułu wymknęło się spod kontroli

Francuska policja poinformowała, że po niedzielnych rozruchach w związku z wygraną drużyny piłkarskiej "Trójkolorowych" w mistrzostwach świata w aresztach przebywa wciąż 31 osób. Ośmioro z nich jest nieletnich. Bitwa z policją...

Kibice mają dużo energii. Jak z niej skorzystać?
Komentarze (0) 29.06.2018

Kibice mają dużo energii. Jak z niej skorzystać?

Tak, jak ogromnym wydarzeniem wymagającym przygotowań jest dla piłkarzy każdy sportowy turniej, tak dla kibiców jest to zawsze okazja do wykorzystania i wygenerowania większej dawki energii… oby pozytywnej, prawda? Kilka...

UEFA zniosła całkowity zakaz sprzedaży alkoholu na stadionach
Komentarze (2) 27.06.2018

UEFA zniosła całkowity zakaz sprzedaży alkoholu na stadionach

UEFA zniosła całkowity zakaz sprzedaży napojów alkoholowych na stadionach i wokół nich podczas trwania meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nowe zasady będą obowiązywały od obecnego sezonu 2018/2019. Koniec z...

Na forum
Tabela
Lp.DrużynaMeczePunktyzwreporBramki
1Lech Poznań4124009-1
2Jagiellonia Białystok493015-1
3Piast Gliwice493017-5
4Zagłębie Lubin593027-6
5Lechia Gdańsk482204-1
6Korona Kielce582217-6
7Legia Warszawa472116-5
8Górnik Zabrze461306-4
9Arka Gdynia561314-4
10Wisła Kraków451213-3
11Śląsk Wrocław441125-5
12Miedź Legnica541134-8
13Zagłębie Sosnowiec431035-8
14Wisła Płock520235-9
15Cracovia520232-7
16Pogoń Szczecin410131-7
Lp.DrużynaMeczePunktyzwreporBramki
1Raków Częstochowa5103118-4
2Stomil Olsztyn472116-2
3Warta Poznań372103-1
4ŁKS Łódź572125-5
5Bytovia Bytów472116-3
6Chojniczanka Chojnice571407-6
7Puszcza Niepołomice572124-5
8Odra Opole572126-6
9Podbeskidzie Bielsko-Biała572124-5
10Sandecja Nowy Sącz561315-5
11Stal Mielec562034-4
12Chrobry Głogów551222-3
13GKS Tychy551225-8
14Wigry Suwałki451215-5
15Garbarnia Kraków551224-8
16Bruk-Bet Termalica Nieciecza551226-7
17GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)551225-7
18GKS Katowice441122-3
Lp.DrużynaMeczePunktyzwreporBramki
1Siarka Tarnobrzeg5124015-2
2Olimpia Grudziądz5124019-2
3Górnik Łęczna51132013-7
4Radomiak Radom5103119-2
5Elana Toruń51031110-6
6Błękitni Stargard5103116-4
7Stal Stalowa Wola593027-4
8Gryf Wejherowo482207-4
9Znicz Pruszków572128-6
10Widzew Łódź472116-4
11GKS Bełchatów572308-3
12Ruch Chorzów541137-10
13Rozwój Katowice530325-10
14ROW 1964 Rybnik531043-8
15Olimpia Elbląg531041-9
16Resovia520236-10
17Pogoń Siedlce520232-8
18Skra Częstochowa500051-14
Kibice Ruchu Chorzów Ultras Tifo Hokej.net