Radical Fans
Najnowsza kolejka
herbCracoviaVS.17.08.2018 18:00herb Zagłębie Lubin
herbMiedź LegnicaVS.17.08.2018 20:30herb Korona Kielce
herbWisła PłockVS.18.08.2018 18:00herb Arka Gdynia
herbGórnik ZabrzeVS.18.08.2018 20:30herb Lechia Gdańsk
herbLegia WarszawaVS.19.08.2018 15:30herb Zagłębie Sosnowiec
herbJagiellonia BiałystokVS.19.08.2018 18:00herb Piast Gliwice
herbLech PoznańVS.19.08.2018 18:00herb Wisła Kraków
herbŚląsk WrocławVS.20.08.2018 18:00herb Pogoń Szczecin
herbOdra OpoleVS.17.08.2018 19:00herb GKS 1962 Jastrzębie
herbGKS TychyVS.17.08.2018 19:00herb Stomil Olsztyn
herbBruk-Bet Termalica NiecieczaVS.17.08.2018 19:00herb Sandecja Nowy Sącz
herbChojniczanka ChojniceVS.17.08.2018 20:00herb Puszcza Niepołomice
herbStal MielecVS.17.08.2018 20:30herb Podbeskidzie Bielsko-Biała
herbGarbarnia KrakówVS.18.08.2018 17:00herb ŁKS Łódź
herbChrobry GłogówVS.18.08.2018 17:45herb Raków Częstochowa
herbGKS KatowiceVS.18.08.2018 20:00herb Wigry Suwałki
herbOlimpia Grudziądz VS.17.08.2018 19:00herb Skra Częstochowa
herbRuch Chorzów VS.17.08.2018 19:20herb GKS Bełchatów
herbResovia VS.18.08.2018 12:00herb Górnik Łęczna
herbBłękitni Stargard VS.18.08.2018 16:00herb Stal Stalowa Wola
herbElana Toruń VS.18.08.2018 17:00herb ROW 1964 Rybnik
herbPogoń Siedlce VS.18.08.2018 17:00herb Znicz Pruszków
herbSiarka Tarnobrzeg VS.18.08.2018 17:00herb Rozwój Katowice
herbRadomiak Radom VS.18.08.2018 18:00herb Olimpia Elbląg
Ostatnie wiadomości
Zakaz wyjazdowy Legii na mecz z Dudelange

Zakaz wyjazdowy Legii na mecz z Dudelange

Komentarze (6) 12.08.2018

Legia została ukarana zakazem wyjazdowym na mecz w Luksemburgu z FC Dudelange. Powodem było zachowanie kibiców podczas spotkania w Trnawie. Kara finansowa i zakaz wyjazdowy Legia Warszawa została ukarana przez...

Klima opuścił areszt

Klima opuścił areszt

Komentarze (2) 11.08.2018

Piotr K., znany jako Klima, jest już na wolności. Zatrzymany przez policję na lotnisku Ławica w Poznaniu, podczas powrotu z meczu finałowego Ligi Mistrzów z Kijowa, został zwolniony z aresztu....

Legia dla Powstańców Warszawskich

Legia dla Powstańców Warszawskich

Komentarze (1) 09.08.2018

Wolontariusze Legii Warszawa podczas meczu z gdańską Lechią zbierali pieniądze na opiekę nad Powstańcami Warszawskimi oraz ich rodzinami. Zgromadzili aż 17 433 zł. Zbiorka Fundacji Legii "Jak co roku kibice oraz klub...

Przedłużona zbiórka pieniędzy na Wiśle

Przedłużona zbiórka pieniędzy na Wiśle

Komentarze (14) 09.08.2018

Do zbiórki pieniędzy na wynajem stadionu przy ul. Reymonta dołaczyło 2900 kibiców krakowskiej Wisły. Co prawda akcja została przedłużona, ale ze zgromadzonych środków opłacony zostanie wynajem obiektu na najbliższy mecz...

Zobacz archiwum wiadomości
Warto wiedzieć
Zatrzymano migrantów, którzy udawali kibiców
Komentarze (0) 09.08.2018

Zatrzymano migrantów, którzy udawali kibiców

Ukraińska policja i służby graniczne zatrzymały trzy grupy nielegalnych migrantów z Azji. Zmierzali oni z Rosji do Unii Europejskiej, gdzie wcześniej udali się jako kibice mistrzostw świata w piłce nożnej....

Kto zakłócił finał Mistrzostw Świata?
Komentarze (0) 17.07.2018

Kto zakłócił finał Mistrzostw Świata?

W 52. minucie finałowego starcia Francji z Chorwacją na boisko wbiegły cztery osoby w policyjnych mundurach. Byli to członkowie i członkinie grupy feministycznej „Pussy Riot”, a ich celem - irytacja...

Francja: Świętowanie tytułu wymknęło się spod kontroli
Komentarze (1) 17.07.2018

Francja: Świętowanie tytułu wymknęło się spod kontroli

Francuska policja poinformowała, że po niedzielnych rozruchach w związku z wygraną drużyny piłkarskiej "Trójkolorowych" w mistrzostwach świata w aresztach przebywa wciąż 31 osób. Ośmioro z nich jest nieletnich. Bitwa z policją...

Kibice mają dużo energii. Jak z niej skorzystać?
Komentarze (0) 29.06.2018

Kibice mają dużo energii. Jak z niej skorzystać?

Tak, jak ogromnym wydarzeniem wymagającym przygotowań jest dla piłkarzy każdy sportowy turniej, tak dla kibiców jest to zawsze okazja do wykorzystania i wygenerowania większej dawki energii… oby pozytywnej, prawda? Kilka...

UEFA zniosła całkowity zakaz sprzedaży alkoholu na stadionach
Komentarze (2) 27.06.2018

UEFA zniosła całkowity zakaz sprzedaży alkoholu na stadionach

UEFA zniosła całkowity zakaz sprzedaży napojów alkoholowych na stadionach i wokół nich podczas trwania meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nowe zasady będą obowiązywały od obecnego sezonu 2018/2019. Koniec z...

Na forum
Tabela
Lp.DrużynaMeczePunktyzwreporBramki
1Lech Poznań4124009-1
2Jagiellonia Białystok493015-1
3Piast Gliwice493017-5
4Lechia Gdańsk482204-1
5Korona Kielce472116-5
6Legia Warszawa472116-5
7Górnik Zabrze461306-4
8Zagłębie Lubin462026-6
9Wisła Kraków451213-3
10Śląsk Wrocław441125-5
11Arka Gdynia430311-3
12Zagłębie Sosnowiec431035-8
13Miedź Legnica431033-7
14Wisła Płock420224-6
15Cracovia420222-6
16Pogoń Szczecin410131-7
Lp.DrużynaMeczePunktyzwreporBramki
1Raków Częstochowa472117-4
2Bytovia Bytów472116-3
3Warta Poznań372103-1
4ŁKS Łódź472113-2
5Odra Opole472115-4
6Puszcza Niepołomice462023-4
7Chojniczanka Chojnice461306-5
8Stal Mielec462024-3
9Chrobry Głogów451212-2
10GKS Tychy451215-5
11Sandecja Nowy Sącz451214-4
12Wigry Suwałki451215-5
13Stomil Olsztyn341113-2
14Bruk-Bet Termalica Nieciecza441125-6
15Podbeskidzie Bielsko-Biała441123-5
16GKS Katowice441122-3
17GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)420223-6
18Garbarnia Kraków420221-6
Lp.DrużynaMeczePunktyzwreporBramki
1Górnik Łęczna41031011-5
2Siarka Tarnobrzeg493014-2
3Stal Stalowa Wola493017-3
4Olimpia Grudziądz493015-2
5Gryf Wejherowo482207-4
6Widzew Łódź472116-4
7Radomiak Radom472114-2
8Elana Toruń472117-6
9Błękitni Stargard472115-4
10GKS Bełchatów462206-1
11Znicz Pruszków441125-6
12ROW 1964 Rybnik431033-5
13Ruch Chorzów431035-8
14Olimpia Elbląg431031-4
15Rozwój Katowice430315-9
16Pogoń Siedlce420222-5
17Resovia410134-8
18Skra Częstochowa400041-10
Kibice Ruchu Chorzów Ultras Tifo Hokej.net