Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

Puszcza Niepołomice

Policja zapobiegła ustawce

Jak informuje Dziennik Zachodni w miniony weekend policja zapobiegła ustawce kibiców Śląska, Lechii, Rakowa oraz Stomilu.    23 września 2017 roku na godzinę 16.00 w Niepołomicach zaplanowano mecz piłki nożnej...

I runda Pucharu Polski

Znamy już 14 drużyn, które powalczą w II rundzie Pucharu Polski. Swoje mecze w większości wygryli faworyci, którzy teraz będą oczekiwać na wtorkowe losowanie. Największą niespodzianką było odpadnięcie GKS Katowice....

Poznaliśmy terminarz I i II ligi

PZPN ogłosił dzisiaj terminarz  rozgrywek I i II ligi na sezon 2017/2018. Rozgrywki w obu ligach rozpoczną się 29 lipca, a zakończą 26 listopada. W rundzie jesiennej rozegrane zostanie 19 kolejek. ...

Licencje na grę w I i II lidze

Komisja ds. licencji klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski licencyjne beniaminków I oraz II ligi. Największe problemy ma Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie oraz Gwardia Koszalin. Te dwa kluby nie otrzymały licencji...

To My Kibice - 183 numer magazynu

183 wydanie miesięcznika „To My Kibice” w przyszłym tygodniu w salonach prasowych! Sprawdź zapowiedź najnowszego numeru ogólnopolskiego magazynu dla kibiców: W numerze znajdziesz reportaże z 19 najciekawszych meczów i innych...

Nowy numer To My Kibice!

7 lipca ukaże się 154 numer magazynu „To My Kibice”. Oto, co ciekawego znajdziesz na łamach najnowszego wydania miesięcznika: Aż 28 reportaży z meczów ligowych i pucharowych: Ruch Chorzów –...

Forum

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
  • Bulbo napisał:
  • 08.09.2017 07:43

Prawda jest taka , że jak przez parę sezonów na Cicha będą przyjeżdzać kluby typu Puszcza Niepołomice, Pogoń Siedlce itp ( z całym szacunkiem do tych klubów) to zaczną się problemy z frekwencją. Niestety taka jest kolej rzeczy i każdy klub miałby podobnie. I z tym sie na Ruchu muszą liczyć.
Dlatego śmiać mi się chciało jak jeszcze do niedawna niebiescy tutaj kpiąco szydzili z innych klubów. Hipokryzja totalna, która szybciej niż się niektórym wydaje, dotknie ich klub. I nie ma co się zasłaniać stwierdzeniemże u nas jest hujnia , w większości klubów jest hujnia...

Puchar Polski- 2016/2017
  • S.J. napisał:
  • 21.09.2016 15:53

Dokładnie ,jak tak dalej pójdzie to w maju na narodowym będzie finał, Puszcza Niepołomice -Bytovia Bytów :)

Puchar Polski- 2016/2017
  • Bażant napisał:
  • 07.09.2016 16:52

Terminy 1/8 Pucharu Polski :

Górnik Zabrze - Wigry Suwałki 20 września, 20:30
GKS Jastrzębie -Górnik Łęczna 20 września, 14:45

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-Arka Gdynia 22 września, 17:30
Bytovia Bytów-Śląsk Wrocław 22 września, 20:30

Ruch Chorzów-Lech Poznań 21 września, 20:45
Chojniczanka Chojnice-Wisła Kraków 27 września, 17:45

Pogoń Szczecin -Jagiellonia Białystok 28 września, 17:45
Puszcza Niepołomice-Lechia Gdańsk 21 września, 14:45

Puchar Polski- 2016/2017
  • MKS Iskra Pszczyna napisał:
  • 11.08.2016 21:45

1/8 finału Pucharu Polski:

Górnik Zabrze - Wigry Suwałki

Górnik Łęczna - GKS Jastrzębie

Arka Gdynia- KSZO Ostrowiec

Bytovia Bytów- Śląsk Wrocław

Lech Poznań - Ruch Chorzów

Chojniczanka Chojnice - Wisła Kraków

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice/Lechia Gdańsk

Dwie pary ekstraklasowe, Jaga z Pogonią po raz kolejny, raczej mało atrakcyjny mecz dla obu ekip. Ruch będzie miał nadal zakaz na wyjazd do Poznania? Wigry mają daleki i atrakcyjny wyjazd do Zabrza. Jastrzębie też niezły wyjazd po latach w niskich ligach. Arka z KSZO zagra mecz przyjaźni. Reszta raczej jak dla mnie dupy nie urywa.

Puchar Polski- 2016/2017
  • Nieobeznany napisał:
  • 25.07.2016 11:37

PUCHAR POLSKI
1/16 finału - 10 sierpnia

1. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
2. Wigry Suwałki - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3. Miedź Legnica - Górnik Łęczna
4. GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom
5. Rominta Gołdap/Arka Gdynia - Olimpia Zambrów
6. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Raków Częstochowa
7. Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin
8. Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
9. Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
10. Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów
11. Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec/Wisła Płock
12. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
13. Cracovia - Jagiellonia Białystok
14. KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin
15. Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
16. Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Gospodarzami meczów 1/16 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły zajmujące wyższą pozycję w schemacie rozgrywek.

1/8 finału - 21 września

17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/16 finału.

1/4 finału - 26 października, 30 listopada

zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

Gospodarzami pierwszych meczów 1/4 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2016/17. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/8 finału.

Pary 1/2 finału wyłoni odrębne losowanie. Finał zostanie rozegrany 2 maja na stadionie PGE Narodowy. Mecze będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.

Puchar Polski- 2016/2017
  • WODA GAZOWANA napisał:
  • 21.07.2016 14:05

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 23 lipca, 16:00

Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 23 lipca, 18:00

Rominta Gołdap - Arka Gdynia 26 lipca, 18:00

Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 23 lipca, 17:00

Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 23 lipca, 17:00

GKS Bełchatów - Miedź Legnica 23 lipca, 17:30

Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec 23 lipca, 16:30

Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 23 lipca, 17:00

Stal Mielec - Wisła Płock 27 lipca, 19:00

Radomiak Radom - GKS Katowice 22 lipca, 18:30

ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn 22 lipca, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce 23 lipca, 17:00

KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 23 lipca, 17:00

Wda Świecie - Puszcza Niepołomice 23 lipca, 17:00

Olimpia Zambrów - GKS Tychy 23 lipca, 13:00

Puchar Polski- 2016/2017
  • WODA GAZOWANA napisał:
  • 24.06.2016 13:59

Runda wstępna - 16/17 lipca

1. Wda Świecie - Rozwój Katowice
2. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
3. Świt Skolwin - Polonia Bytom
4. Rominta Gołdap - wolny los (**)
5. JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
8. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los (**)
10. Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
11. ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy
12. KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork
13. Małopolski ZPN (*) - Puszcza Niepołomice
14. Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
16. Pomorski ZPN (*) - Kotwica Kołobrzeg
17. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
18. Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
19. Raków Częstochowa - Wisła Puławy
20. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



I runda - 23/24 lipca

21. Zwycięzca meczu nr 15 - Wigry Suwałki
22. Zwycięzca meczu nr 16 - Chojniczanka Chojnice
23. Rominta Gołdap - Arka Gdynia (26/27 lipca)
24. Zwycięzca meczu nr 19 - Chrobry Głogów
25. Zwycięzca meczu nr 8 - Sandecja Nowy Sącz
26. Zwycięzca meczu nr 10 - Miedź Legnica
27. Zwycięzca meczu nr 18 - Zagłębie Sosnowiec
28. Zwycięzca meczu nr 2 - wolny los (***)
29. Zwycięzca meczu nr 20 - Bytovia Bytów
30. Zwycięzca meczu nr 7 - Wisła Płock (26/27 lipca)
31. Zwycięzca meczu nr 17 - GKS Katowice
32. Zwycięzca meczu nr 5 - Stomil Olsztyn
33. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Zwycięzca meczu nr 6
34. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 12
35. Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13
36. Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 11

Puchar Polski 2015/2016
  • NG_M napisał:
  • 23.07.2015 11:14

Losowanie 1/16:

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 1926 Łomża / Chrobry Głogów
KS Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
Garbarnia Kraków / Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce
ROW 1964 Rybnik / Dolcan Ząbki - Cracovia
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - GKS Katowice / Rozwój Katowice

PUCHAR POLSKI 2015/16
  • niezmanipulowany napisał:
  • 18.06.2015 20:13

Runda wstępna - 18-19 lipca


KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Wisła Sandomierz /
Łysica Bodzentyn / Partyzant Radoszyce - Sandecja Nowy Sącz

Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
Resovia - Puszcza Niepołomice
Boruta Zgierz - Widzew Łódź
ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa
Odra Opole - Pogoń Siedlce
Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów
Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - GKS Tychy

Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo
Grunwald Ruda Śląska / LKS Czaniec - Stal Stalowa Wola

KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Wda Świecie - Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork

Puchar Polski 2014/2015
  • Nieobeznany napisał:
  • 29.07.2014 19:09

Tak mecze I rundy powinny się odbyć 13 sierpnia i oby bez wyjątków jak teraz (Ostrovia-Górnik Wałbrzych)

(Kolejarz Stróże występuje pod nazwą Limanovia Limanowa)

Tutaj pary:

Rozwój Katowice - GKS Tychy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Gryf Wejherowo - Arka Gdynia
Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Kleczew - Miedź Legnica
Polonia Bytom - Wisła Płock 13 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom - Dolcan Ząbki
Błękitni Stargard Szczeciński - Chojniczanka Chojnice
Flota Świnoujście - Wigry Suwałki
Limanovia Limanowa - Wisła Puławy
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna
Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 13 sierpnia, 19:00

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
  • aaklass napisał:
  • 09.07.2014 19:24

Witam, potrzebnami dokładna lista Zgód/Układów/Kos danych klubów:
Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, Śląsk Wrocław, Podbeskidzie, Jagiellonia, Zagłebie L., Piast, Korona, Cracovia, Widzew, Górnik Łęczna, GKS Bełchatów,Dolcan, Arka, Olimpia Grudziądz, Wisła Płock, GKS Katowice, Ks Nieciecza, Sandecja Nowy Sącz, Miedź Legnica, Kolejarz Stróże, Flota Świnoujście, GKS Tychy, Chojniczanka, Stomil, Puszcza Niepołomice, ROW Rybnik, Okocimski Brzesko
Większość tych klubów mam już, teraz tylko chcę sprawdzić czy mam stu procentową pewność co do zgód i kos, te informacje będą wykorzystane w zinie kibicowskim dlatego proszę jak najszybszą odpowiedź ;D

Awanse i spadki 2013/2014 (kibicowsko)
  • mariuszstalowa napisał:
  • 09.06.2014 02:28

2 Liga w sezonie 2014/2015
1. Górnik Wałbrzych
2. Stomil Olsztyn (spadkowicz z I ligi)
3. Puszcza Niepołomice (spadkowicz z I ligi)
4. ROW Rybnik (spadkowicz z I ligi)
5. Okocimski KS Brzesko (spadkowicz z I ligi)
6. Zagłębie Sosnowiec
7. Błękitni Stargard Szczeciński
8. MKS Kluczbork
9. Rozwój Katowice
10. Warta Poznań
11. Siarka Tarnobrzeg
12. Legionovia Legionowo
13. Stal Stalowa Wola
14. Znicz Pruszków
15. Stal Mielec
16. Wisła Puławy
17. Kotwica Kołobrzeg lub Resovia Rzeszów lub Ursus Warszawa lub Ślęza Wrocław
18. Nadwiślan Góra lub Sokół Kleczew lub Granat Skarżysko-Kamienna lub Sokół Ostróda

szkoda Rakowa - liczylem na ciekawe mecze oraz Motoru ,ktory mimo kryzysu formy dobrze sie trzymal jak na 2 -ligowym froncie. Mam nadzieje ,ze do grupy dolaczy Resovia . Szkoda spadku Stali Rz.,Radomiaka,Polonii B.,Odry O.,

Awanse i spadki 2013/2014 (kibicowsko)
  • Emigrant92KS napisał:
  • 08.06.2014 21:47

1 Liga w sezonie 2014/2015
1 liga w sezonie 2014/2015
1. Arka Gdynia
2. Bytovia Bytów
3. Chojniczanka Chojnice
4. Chrobry Głogów
5. Dolcan Ząbki
6. Flota Świnoujście
7. GKS Katowice
8. GKS Tychy
9. Kolejarz Stróże
10. Miedź Legnica
11. Olimpia Grudziądz
12. Pogoń Siedlce
13. Sandecja Nowy Sącz
14. Termalica Bruk-Bet Nieciecza
15. Widzew Łódź
16. Wigry Suwałki
17. Wisła Płock
18. Zagłębie Lubin



2 Liga w sezonie 2014/2015
1. Górnik Wałbrzych
2. Stomil Olsztyn (spadkowicz z I ligi)
3. Puszcza Niepołomice (spadkowicz z I ligi)
4. ROW Rybnik (spadkowicz z I ligi)
5. Okocimski KS Brzesko (spadkowicz z I ligi)
6. Zagłębie Sosnowiec
7. Błękitni Stargard Szczeciński
8. MKS Kluczbork
9. Rozwój Katowice
10. Warta Poznań
11. Siarka Tarnobrzeg
12. Legionovia Legionowo
13. Stal Stalowa Wola
14. Znicz Pruszków
15. Stal Mielec
16. Wisła Puławy
17. Kotwica Kołobrzeg lub Resovia Rzeszów lub Ursus Warszawa lub Ślęza Wrocław
18. Nadwiślan Góra lub Sokół Kleczew lub Granat Skarżysko-Kamienna lub Sokół Ostróda

Z drugiej ligi szkoda Odry,Rakowa,Polonii,Olimpii,Stali Rz., Radomiaka, dużo dobrych ekip poleciało.

Wymarłe Ekipy ...
  • Fanatyk_1919 napisał:
  • 10.09.2013 11:51

Aktywne obecnie ekipy i ekipki z Małopolski: (kolejność przypadkowa)
Wisła Kraków, Cracovia Kraków, Hutnik Nowa Huta, Beskid Andrychów, Wanda Kraków, Unia Tarnów, Sandecja Nowy Sącz, Glinik Gorlice, Podhale Nowy Targ, Unia Oświęcim, Przebój Wolbrom, Górnik Libiąż, Brzezina Osiek, Soła Oświęcim, Limanovia Limanowa, Halniak Targanice, Burza Roczyny, Okocimski Brzesko, KS Nieciecza, Puszcza Niepołomice, Kolejarz Stróże i wiele mniejszych ekipek zapewne.

Puchar Polski 2013/2014
  • slonecznazks napisał:
  • 25.07.2013 11:34

1/32 Finału.

1. Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
2. Gryf Wejherowo - GKS Tychy
3. Sandecja Nowy Sącz - Flota Świnoujście
4. Ursus Warszawa - Widzew Łódź
5. Arka Gdynia - Ruch Chorzów
6. Polonia Warszawa * - Korona Kielce
7. Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
8. Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Lech Poznań
9. Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław
10. Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
11. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
12. Siarka Tarnobrzeg - Lechia Gdańsk
13. GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
14. Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
15. GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
16. Rozwój Katowice - Legia Warszawa

Puchar Polski 2013/2014
  • BaCaKsc napisał:
  • 17.07.2013 19:55

I runda - 24 lipca (środa)

Rozwój Katowice - Stomil Olsztyn
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - GKS Tychy
Lech Rypin - Zawisza Bydgoszcz
Pelikan Łowicz - Arka Gdynia
Odra Opole - Miedź Legnica
Stal Stalowa Wola - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko
Skra II Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Siarka Tarnobrzeg - Kolejarz Stróże
KS Polkowice - Flota Świnoujście
Ursus Warszawa - Bogdanka Łęczna
Gryf Wejherowo - Dolcan Ząbki
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Puchar Polski 2013/2014
  • S1946S napisał:
  • 14.07.2013 11:15

Stal Sanok - Puszcza Niepołomice - Nas na sektorze około 100 -110 osób z dobrym dopingiem ,w dogrywce i podczas rzutów karnych do dopingu przyłącza się cały stadion .

Puchar Polski 2013/2014
  • Oden2 napisał:
  • 13.07.2013 23:01

AMSPN Hetman Zamość - Rozwój Katowice
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Chrobry Głogów
Calisia Kalisz - Lech Rypin
Pelikan Łowicz - Bałtyk Koszalin
ŁKS 1926 Łomża - Odra Opole
Stal Stalowa Wola - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
Skra II Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Kleczew - KS Polkowice/Stal Rzeszow
Ursus Warszawa - Pogoń Siedlce

Puchar Polski 2013/2014
  • Frankie Edgar napisał:
  • 14.06.2013 13:16

Rozlosowano pary Pucharu Polski

Runda przedwstępna 13 lipca

1. AMSPN Hetman Zamość / Chełmianka Chełm - Moto-Jelcz Oława
2. Pomorski ZPN(*) - Wigry Suwałki
3. GKS II Bełchatów / Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Kluczbork
4. Małopolski ZPN(*) - Calisia Kalisz
5. Świętokrzyski ZPN(*) - Pelikan Łowicz
6. ŁKS Łomża - Radomiak Radom
7. Formacja Port 2000 Mostki / ŁKS Łęknica - Raków Częstochowa
8. Cuiavia Inowrocław / Włocłavia Włocławek - Chojniczanka Chojnice
9. Elana Toruń - Motor Lublin
10. Ruch Zdzieszowice - Siarka Tarnobrzeg
11. KS Polkowice - Stal Rzeszów
12. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
13. Bytovia Bytów - Gryf Wejherowo
14. Ursus Warszawa - Jarota Jarocin
15. Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski / Sokół Kleczew - Wisła Płock
16. GKS Wikielec / Huragan Morąg - Garbarnia Kraków
17. Skra II Częstochowa / Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych
18. Stal Sanok / Polonia Przemyśl - Puszcza Niepołomice
19. Wiwa Goszcz / Olimpia Kowary - Stal Stalowa Wola
20. Odra Opole - Energetyk ROW Rybnik
21. Bałtyk Koszalin / Chemik Police - Resovia
22. Lech Rypin - Tur Turek
23. Olimpia Elbląg - Chrobry Głogów
24. Znicz Pruszków - Unia Tarnów
25. Rozwój Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
26. Zagłębie Sosnowiec - Concordia Elbląg

Runda wstępna – 17 lipca

27. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 25
28. zwycięzca meczu 2 - zwycięzca meczu 24
29. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 23
30. zwycięzca meczu 4 - zwycięzca meczu 22
31. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 21
32. zwycięzca meczu 6 - zwycięzca meczu 20
33. zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 7
34. zwycięzca meczu 18 - zwycięzca meczu 8
35. zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 9
36. zwycięzca meczu 16 - zwycięzca meczu 10
37. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 11
38. zwycięzca meczu 14 - zwycięzca meczu 12

wolny los - zwycięzcy meczów 13, 26

I runda – 24 lipca

zwycięzca meczu 27 - Stomil Olsztyn
zwycięzca meczu 28 - GKS Katowice
zwycięzca meczu 29 - GKS Tychy
zwycięzca meczu 30 - Zawisza Bydgoszcz
zwycięzca meczu 31 - Arka Gdynia
zwycięzca meczu 32 - Miedź Legnica
zwycięzca meczu 33 - Cracovia
zwycięzca meczu 34 - Okocimski KS Brzesko
zwycięzca meczu 35 - Olimpia Grudziądz
zwycięzca meczu 36 - Kolejarz Stróże
zwycięzca meczu 37 - Flota Świnoujście
zwycięzca meczu 38 - Bogdanka Łęczna
zwycięzca meczu 13 - Dolcan Ząbki
zwycięzca meczu 26 - Warta Poznań
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz
Łódzki KS - Termalica Bruk-Bet Nieciecz

Pogrubiłem zdaniem mnie najciekawsze mecze ;)

Galeria 26-29.04
  • maRjan napisał:
  • 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

< Poprzednie Następne >

Najbliższe mecze

Niedziela, 26.11.2017
13:00 Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice

Wyniki

Sobota, 18.11.2017
16:00 Chojniczanka Chojnice 1-1 Puszcza Niepołomice
Niedziela, 12.11.2017
17:00 Miedź Legnica 2-2 Puszcza Niepołomice
Sobota, 04.11.2017
13:00 Puszcza Niepołomice 2-3 Pogoń Siedlce
Sobota, 28.10.2017
13:00 Górnik Łęczna 0-1 Puszcza Niepołomice
Niedziela, 22.10.2017
15:00 Puszcza Niepołomice 2-1 Olimpia Grudziądz
Sroda, 18.10.2017
15:00 Puszcza Niepołomice 2-1 Ruch Chorzów
Sobota, 14.10.2017
17:00 GKS Tychy 1-1 Puszcza Niepołomice
Sobota, 30.09.2017
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Puszcza Niepołomice
Sobota, 23.09.2017
16:00 Puszcza Niepołomice 3-1 Stomil Olsztyn
Sobota, 16.09.2017
18:00 Bytovia Bytów 1-0 Puszcza Niepołomice
Sroda, 13.09.2017
19:00 Stal Mielec 1-1 Puszcza Niepołomice
Piatek, 08.09.2017
16:30 Puszcza Niepołomice 0-1 Chrobry Głogów
Sobota, 26.08.2017
17:00 Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki
Sroda, 23.08.2017
19:00 Zagłębie Sosnowiec 1-0 Puszcza Niepołomice
Sobota, 19.08.2017
17:00 Puszcza Niepołomice 1-1 Odra Opole
Piatek, 11.08.2017
20:45 GKS Katowice 1-2 Puszcza Niepołomice
Niedziela, 06.08.2017
17:00 Puszcza Niepołomice 2-3 Raków Częstochowa
Sobota, 29.07.2017
17:00 Puszcza Niepołomice 2-0 Chojniczanka Chojnice