Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

Śląsk Wrocław

Wywiad z chuliganem: Zbigniew Woźniak, czyli Basti

 Powiedz mi, ile jeszcze ciał? Ile głów? Ile bomb? Żebyśmy zaczęli bronić nasz dom - pyta w utworze Europa umiera. Łódzki raper Basti, czy Zbigniew Woźniak, znany z utworów patriotycznych...

1/4 Pucharu Polski

Już jutro rozpoczyna się 1/4 Pucharu Polski. Oprócz meczu w Głogowie, na pozostałych stadionach możemy spodziewać się kibiców gości.     Informujemy, że Wojewoda Dolnośląski podjął decyzję o zamknięciu sektora...

Wandale Widzewa w akcji!

 Grupa Widzew Vandal’s przemierza tysiące kilometrów po Polsce i uprzykrza życie różnym ekipom kibicowskim. Po akcjach na terenach Legii i Śląska, łodzianie postanowili odwiedzić Gdańsk.   Pod koniec września Widzew...

Wywiad z chuliganem: Andrzej Kołakowski

Możemy już wysłuchać nowego odcinka Wywiadu z chuliganem, w którym Piotr Lisiewicz rozmawiał z Andrzejem Kołakowskim -  bardem i poetą, autorem piosenek Śmierć wrogom Ojczyzny, Epitafium dla majora Ognia czy Przysięga....

Policja zapobiegła ustawce

Jak informuje Dziennik Zachodni w miniony weekend policja zapobiegła ustawce kibiców Śląska, Lechii, Rakowa oraz Stomilu.    23 września 2017 roku na godzinę 16.00 w Niepołomicach zaplanowano mecz piłki nożnej...

Trzy kluby ukarane przez Komisję Ligi

Dzisiaj Komisja Ligi Ekstraklasa SA ukarała Lechię Gdańsk, Śląsk Wrocław oraz Lech Poznań za zachowanie kibiców podczas minionej kolejki.   Na Lechię nałożono karę finansową w wysokości 30 tys. zł...

Forum

Województwo Dolnośląskie - kibicowsko
 • Aci napisał:
 • 20.11.2017 21:12

Cieszy mnie ten temat jak nie wiem co. Rozkminy na linii Lubin - Wrocław można porównać (przepraszam) do relacji Litwa - Polska. Oboje istnieją, oboje żyją a tak na prawdę wyrasta konflikt mniejszego brata. Niestety pomiędzy wami a Litwą jest taka różnica, że oni kiedyś mieli Księcia Witolda a wy sołtysa w obsranych gumowcach. Jest jeszcze jedna różnica - Litwa może kiedyś tak, ale wy nigdy nie będziecie uważani za młodszego i mniejszego brata, zapamiętajcie. I tak jak kiedyś Polska, tak teraz Wrocław powinien rozdawać karty i tak jest.
Ps. Dla trolli - pierwszy raz na meczu byłem jak Śląsk kupił Władka Żmudę - czyli 1974 rok.

Województwo Dolnośląskie - kibicowsko
 • Bączyński napisał:
 • 18.11.2017 09:05

No i co by to dało?
Chyba tylko argument za dalszymi zakazami-bo jest spokoj,a nawet jak sie wrogowie dogadają to wiadomo,że nic sie nie wydarzy.
Po drugie bez jaj żeby Śląsk miał wpuścić ZL a wy nas.Troche lodu na głowe.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • mampytanie napisał:
 • 17.11.2017 16:55

Kosy Piasta Gliwice to: Górnik Zabrze i jego zgody, Zagłębie Sosnowiec, Pogoń Szczecin, Cracovia, Śląsk Wrocław? Ktoś jeszcze albo kogoś błędnie podałem?

15.11- Poznań, antifa + zagranica vs. Narodowcy, mobilizacja!
 • Oldfreak napisał:
 • 14.11.2017 23:16

Swego czasu.Bardziej lata 90-te,Wrocław miał jakąś tam załogę antyfaszystów.Tym bardziej się cieszę,że teraz Narodowcy i Śląsk zepchnęli ich do głębokiego podziemia.

Województwo Dolnośląskie - kibicowsko
 • Czytelnik1979 napisał:
 • 08.11.2017 15:54

Zagłębie ma zakaz do Wrocławia i Śląsk też nie pojedzie do Wioski Za Legnicą na wiosne

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
 • Egon1983 napisał:
 • 06.11.2017 14:47

Pytanie do pasiastej części Krakowa. Kilka lat temu podobno istniało takie coś jak Cracovia FC Dolnośląskie, z jakich miast składał się ten FC ? Słyszałem coś o Świdnicy, inne miasta też jeździły ? Dzięki.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • Pan Drzewiasty napisał:
 • 04.11.2017 11:11

Jako że pojawiają się prośby bym wyjaśnił dlaczego poszczególne ekipy umieściłem na danych miejscach to postaram się wyjaśnić.

1.LECH

Tutaj 1 miejsce nie podlega żadnej dyskusji z czym zgodzą się chyba wszyscy.Na ubitej ziemi w Polsce nikt nie ma szans z LPH czy to 10 na 10 czy 50 na 50 czy banda na bandę.

2.LEGIA

Legię umieściłem na miejscu 2 ze względu na ostatnią aktywność i pokonanie Ruchu.Wiadomo że byli wraz z Sosnowcem ale to Legia gra pierwsze skrzypce w tej zgodzie.

3.LECHIA

Uznana marka hools,swego czasu pokonali Lecha.Bardzo aktywni ostatnimi czasy.

4.ŁKS

Ekipa która stawia przede wszystkim na sport i ulicę.Żyją w mieście gdzie walka trwa 24 na dobę.Na ubitej ziemi mogą mierzyć się z nimi jedynie 2-3 ekipy czyli Legia,Lechia oraz Ruch

5.RUCH

Dałem ich dopiero na 5 miejscu bo ostatnimi czasy zaliczają plecy.Raz z koalicją Legia&Zagłębie a kilka dni temu z ZS&Bks.To już nie jest ta banda co chociażby jeszcze 5 lat temu.Według mnie samo PF na ten moment przegrywa z każdą ekipą z miejsc 1-4.Natomiast wciąga nosem samo ZS,BKS oraz Górnik czy Śląsk.


Ekipy z miejsc 6-9 to już poziom zbliżony ale odbiegający od pierwszej piątki.

Miejsca 10 dałem Śląsk i Wisłę którzy znacznie już odbiegają od czołówki kraju.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • Pan Drzewiasty napisał:
 • 03.11.2017 13:13

W sumie skąd wiecie czy ekipy nie sprawdzają się a info nie trafia do internetu? Idę o zakład że co chwile jest jakaś walka o której wiedzą tylko zainteresowane strony czy ludzie z innych ekip.
Jeśli miałbym na czyjeś życzenie stworzyć ranking ekip hools w Polsce to według mnie sprawa wygląda tak:
1.Lech
2.Legia
3.Lechia
4.ŁKS
5.Ruch
6.BKS Bielsko
7.Zagłębie Sosnowiec
8.Górnik Zabrze
9.Widzew Łódź
10.Wisła Kraków, Śląsk Wrocław

To takie moje zdanie i chyba większość ogarniętych osób się z tym zgodzi.

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
 • Falls napisał:
 • 02.11.2017 08:34

Zawsze wyłączam się z tematu gdy wchodzą na niego niedorozwoje jadący po każdym ale...

Trochę historii. Proszę przypomnijcie sobie czerwoni z kim mieliście w latach 80-tych i 90-tych układy. Już? To teraz trochę cytatów z tego forum:

yurez:
WROG MOJEGO WROGA , JEST MOIM PRZYJACIELEM , to się tyczy was i mitycznego szacunku który wciskacie tu innym , rozumiesz to Ty i reszta ???
Ok. Czyli zawiązujemy zgody tam gdzie wy już je macie.

RedPower:
Pisane to już kiedyś było,że układ Lech Łks to przeciwwaga dla zgody W&R ale wtedy forumowe gamonie z Łks z adim na czele zapluwały monitory,że to nie prawda.
Ok. Czyli nasze zgody to przeciwwagi dla waszych układów.

rts git:
Widzisz c***u z zasranego żydowskiego klubu , kroimy kogo chcemy i zgody mamy z kim chcemy, huj wam do tego.
Ok. Czyli właściwie potwierdzenie powyższych cytatów.


Teraz zerkamy na waszą stronę do działu stare zgody i co możemy tam przeczytać:
STAL RZESZÓW
.... Głównymi czynnikami, które sprawiły taki stan rzeczy były: zgoda (układ?) między Jagiellonią a Stalą, więc nie mały wpływ odegrała zasada „przyjaciel mojego przyjaciela, jest moim przyjacielem”; wspólni wrogowie lokalni (ŁKS w tym czasie miał już zgodę z Resovią Rzeszów) no i wreszcie nawiązanie bezpośredniego kontaktu...

CHROBRY GŁOGÓW
...Niestety dziś trudno powiedzieć, jaki dokładnie związek miała wspomniana wizyta. Wiadomo na pewno, że już w tamtym czasie Chrobry miał lokalną wojnę z fanatykami Zagłębia a ci ostatni posiadali wówczas jeszcze zgodę z ŁKSem. Być może z tego właśnie powodu nawiązała się nić porozumienia w myśl zasady „wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem”...

LECHIA GDAŃSK
...Można więc zadać sobie pytanie, co też spowodowało, że taka uznana ekipa Lechii zrobiła zgodę z „raczkującymi” kibicami Widzewa. Zasadniczo należy wymienić dwa podstawowe czynniki. Pierwszym z nich była „wielkość” kibiców Lechii, a drugim był fakt, że w tamtym czasie kibice ŁKSu posiadali dobrą zgodę z Arką Gdynia, więc na zasadzie przeciwieństw (Widzew-Lechia, Arka-ŁKS) taki układ pasował zarówno Lechii jak i Widzewowi...

WISŁA KRAKÓW
... Po meczu kibice Wisły wracający z tego meczu spotykają kibiców Widzewa (jeszcze w Łodzi na dworcu Łódź – Widzew lub w Koluszkach) gdzie dochodzi do rozmów i powstania (wznowienia) zgody Widzew – Wisła. Czynnikami, które powodowały taki stan rzeczy były: wspólny wróg w postaci ŁKSu (skoro Wisła zerwała zgodę z ŁKS to Widzew stawał się naturalnym sojusznikiem trochę jak gdyby na złość fanom z „Galery”)...


Teraz przypominamy sobie od kiedy ŁKS jest bratem bydgoskiego Zawiszy, a od kiedy macie układ z lokalną kosą Zawiszaków oraz od kiedy ŁKS jest bratem tyskiego GKS, a od wznowiliście kontakty z Chorzowem.


Konkluzja
Albo zmieniacie front i tak naprawdę to nie jest Naszą domeną co sugeruje yurez, zmieniacie to, co widnieje na waszej stronie albo...byliście w tym prekursorami i jest to powód do chwały i warto to zgłosić do annałów polskiego kibicowania.


Naprawdę czytajcie to co piszecie (z obydwu stron). Wiele osób zgłaszało wam to, że robicie burdel, a do was i tak nic nie dociera.
Ciężko pojąć, że jadąc przez internet komuś od najgorszych reprezentujcie poziom szkoły podstawowej.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • KSGKSW napisał:
 • 01.11.2017 11:36

Każdy ale to każdy używający sprzętu jest jebaną ciota i to ze strony Górnika i Ruchu .I każdej innej ekipy tylko dureń myśli że to ma coś wspólnego z kibicowaniem.To walka o wpływy taka jak kiedyś w Pruszkowie czy Wołominie troche na mniejszą skale,ale jednak.Góra nigdy nie powie dość sprzętu bo to za duża strata pieniędzy.Wyobraźcie sobie np.Ruch traci Rudę Śląską i traci mnóstwo kasy na narkotykach i innych ciulstwach tak samo by było w drugą strone.U nas to już się nawet między sobą leją kto skąd ma .

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • wezstoperan napisał:
 • 31.10.2017 09:42

Od kilku lat wszyscy kibice na Śląsku zadawali sobie jedno pytanie. Nie czy tylko kiedy ktoś znów zginie. Niestety, właśnie ten moment nadszedł.

Prawda jest taka, że sprzęt nigdy na Śląsku nie wyszedł z użycia.
O ile między ekipami h pakt działał przez nawet niezły okres czasu, tak już na osiedlach itp sprzęt był i będzie już zawsze.

Jeśli ktoś uważa inaczej, to Śląsk zna tylko z przed komputera.

Dlatego tak wielu starszych kibiców odwiesiło szal. Nikt normalny nie chce stracić życia, tak samo jak nikt normalny nie chce tego życia komuś odebrać.

Teraz trzeba tylko mieć nadzieję, że nikt nie będzie chciał robić odwetu. Morderstwo to morderstwo i tym już powinny się zająć odpowiednie służby(no to teraz mam przejebane na forum za te słowa, bo jp100% zawsze i wszędzie)

To już nie ma nic wspólnego z kibicowaniem, to zwykła gangsterka. Wszyscy od dragów i gangsterki itp powinni wypierdalać albo zostać wypierdoleni ze stadionów.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • FranzB1980 napisał:
 • 28.10.2017 06:44

Pamiętam jak kiedyś Gieksa złapała naszego czołowego na dworcu w Katowicach - była normalna solowka, która wygrał gość od nas i normalnie poszedł dalej - dzisiaj zostałby pewnie skatowany. To samo działało w 2 stronę pamiętam derby na Gieksie zebraliśmy się na rynku w Chorzowie a w banie do której wchodzimy z roboty wraca gość z Gieksy, który zostaje rozpoznany bo mieszkał na podzielonym osiedlu - dostał kilka klapsow i opuścił pojazd normalnie na następnym przystanku - coś takiego dzisiaj? Tak jak większość pisze głową spadnie to kwestia czasu, ale to nie tylko Śląsk w całej Polsce jest jakieś ogólne zdziczenie i brak jakichkolwiek zasad.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • Mareczek86 napisał:
 • 27.10.2017 18:25

Jak tak dalej pójdzie to kibicowski Śląsk umrze tak samo jak umarł kibicowski Kraków.

Niszczenie kibicowskiego graffiti ,czy ma to sens ??
 • nikodem napisał:
 • 25.10.2017 16:55

W Łodzi walka na mury jest...od zawsze,wrogi graf,to tak barwy,trzeba coś z nimi zrobić...od dawna,jakieś ładniejsze grafy nasze czy Widzewa,to rzadkośc,bo i tak,obie strony wiedzą,że w max tydzień zostanie on trafiony...nie dziwi więc fakt że w tematyce prac na murach przodują takie ekipy.jak np.Korona,Jagiellonia,Lech czy Śląsk albo Motor...lecz,jak widać i ich prace mogą być trafione ;)W kodeksie kiboli,nigdzie nie było pisane,ze niszczenie grafów,nawet w obcych miastach jest nie honorowe,więc w czym wodo gazowana widzisz problem?To że zakładasz tematy o tym,kto z kim gra,nie oznacza ze jesteś jakąś ważną personą w światku kibicowskim.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • Tel napisał:
 • 25.10.2017 15:57

Lech, Lechia, Ruch, ŁKS to napewno ścisły top, ale gdzie tu razem z nimi Legia, Śląsk, Górnik 😁

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • Typowy_Dziad napisał:
 • 25.10.2017 15:15

Lechia, Lech, ŁKS, Ruch, Legia, Śląsk, Górnik kolejnosc przypadkowa

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko
 • Ważniak napisał:
 • 23.10.2017 19:39

Na tych derbach Ultrasi Gieksy mieli zejście po tych swoich Specyfikach ? Ten kto wymyślił te ciulstwo powinien zostać zdrowo wyklapsowany , tylko pytanie przez kogo jak tam nie ma ludzi do bicia . Zresztą Ultras który wskazał gdzie są flagi robił im tą oprawę :)))))))))))))))))))))) ekipa drugiej szansy

Niech ktoś normalny wytłumaczy mi jak można być takim hipokrytom i mieć szansę walki o swoje flagi i się na to nie godząc po czym robią anty oparwy , wbity etc ???? kto tam jest niedojebany?

Psychoza Nienawiści wasza oprawa. Polecam wam słownik co oznacza termin psychoza tzn wszystko się zgadza bo psychoza to lęk i rzeczywiście tam był nasz herb :)))))))))))))))))))))))))) brawo Wy!

Mecz zakończył się o 19:44 :) Przypadek :)? I ta wasza kolejna niedojebana oprawa znak 1964-1920 =44 :) strzał w kolano! A tak poważnie , wy się szcycicie tym że nie macie historii , mistrzów Polski , tradycji i ekipy zresztą też i wychodzi na to że Ultrasów też nie.

Co tak mało Żaboli na sektorach ? :) Wy wiecie i ja też , że w chuj z wami cisną sami Żabole , została tylko garstka która zwija roladę reszta chuja w was wbija ! Chyba was to nie dziwi , mieliście ich pociągnąc chuligańsko , a tym czasem same porażki i spierdalanie ... Historii nie da się oszukać :

- Pierwsza wasza akcja Chuligańska na Jagę i Gieksa spierdala ...
- Bykowina pierwsza spierdala i zostawia samych Żaboli ...
- Gieksa spierdala na Wujku ...
- Gieksa spierdala na Rozwoju ...
- Wpierdol 50v50 na Giszu ...
- 44 ...

Chyba zabraknie mi nocy. Na Ruchu mamy wielu wrogów od Poznania po Gdańsk , ale o wielu potrafimy mówić i rozmawiać z pokorą i szacunkiem tylko nie o was , propagadna , sieć , fb , ale ciulska obsrane nie potraficie stanąc do walki o 44 swoje flagi ...

Oryginalne Hasla
 • Zgody 28 napisał:
 • 20.10.2017 23:25

WKS Śląsk Wrocław podpinał się pod Skrzeka - O mój Ślasku. To nie o Was banderowcy z Wrocławia. Przy okazji. Mati już ściągnął czapkę z gwiazdą? Jeździ jeszcze na Bayer04? Pozdrawiam kibiców WKS-u!

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • siwy_rr napisał:
 • 14.10.2017 21:42

Nie ma żadnego ocieplenia stosunków na linii Zagłębie - Górny Śląsk

Koniec zgody to sprawa Warszawsko/Sosnowiecka i niech wywołane strony się wypowiedzą.

Niebezpieczne dzielnice Polskich miast vol.2
 • Nocnik napisał:
 • 10.10.2017 18:44

Fajnie jakby ktoś tak opisał Górny Śląsk hehe;)

< Poprzednie Następne >

Najbliższe mecze

Niedziela, 26.11.2017
18:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Piatek, 01.12.2017
20:30 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Sobota, 09.12.2017
15:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Wtorek, 12.12.2017
20:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław
Piatek, 15.12.2017
20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Wyniki

Niedziela, 19.11.2017
15:30 Śląsk Wrocław 1-2 Arka Gdynia
Piatek, 03.11.2017
18:00 Korona Kielce 3-0 Śląsk Wrocław
Piatek, 27.10.2017
18:00 Śląsk Wrocław 3-0 Pogoń Szczecin
Poniedzialek, 23.10.2017
18:00 Wisła Płock 4-1 Śląsk Wrocław
Sobota, 14.10.2017
20:30 Śląsk Wrocław 0-2 Wisła Kraków
Piatek, 29.09.2017
18:00 Sandecja Nowy Sącz 1-1 Śląsk Wrocław
Piatek, 22.09.2017
20:30 Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań
Sobota, 16.09.2017
18:00 Górnik Zabrze 2-2 Śląsk Wrocław
Sobota, 09.09.2017
18:00 Śląsk Wrocław 2-1 Legia Warszawa
Piatek, 25.08.2017
20:30 Śląsk Wrocław 2-1 Cracovia
Sobota, 19.08.2017
20:30 Jagiellonia Białystok 1-1 Śląsk Wrocław
Wtorek, 15.08.2017
15:30 Śląsk Wrocław 1-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Piatek, 04.08.2017
18:00 Piast Gliwice 1-1 Śląsk Wrocław
Piatek, 28.07.2017
20:30 Śląsk Wrocław 3-2 Lechia Gdańsk
Poniedzialek, 24.07.2017
18:00 Zagłębie Lubin 1-0 Śląsk Wrocław
Niedziela, 16.07.2017
15:30 Arka Gdynia 2-0 Śląsk Wrocław