Wisła Płock

Legia na zakazie w Lubinie

Dwa karne w ostatnich minutach i zwycięstwo Legii w Lubinie. Około 10 tysięcy kibiców oglądało emocjonujące spotkanie, w którym Zagłębie Lubin uległo warszawskiej Legii 2:3. Za piłkarzami stołecznego klubu na...

Lechia z dopingiem na Amber Cup

Już dzisiaj rozpoczyna się turniej halowy Amber Cup, który odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku. Na turniej mobilizują się kibice Lechii.   Pierwszego dnia turnieju do rywalizacji staną drużyny...

Polonia poluje na Legię

Na wracających z meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock kibiców Legii w pobliżu dworca „Warszawa Gdańska” czekał komitet powitalny w postaci warszawskich Polonistów. Kilku kibiców zostało pobitych a barwy zmieniły...

Torcida wygrała zakład

W piątkowym meczu Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował u siebie z Lechią Gdańsk 1-1. Kibice Górnika zaprezentowali podczas meczu nową sektorówkę.   Kibice Torcidy zachęcali do zakupu biletów i wspierania drużyny...

Niepokorne środowisko Kolejorza

Kibice Lecha Poznań są jednymi z najbardziej „cierpliwych” kibiców w tej rundzie. Zakazy wyjazdowe oraz mecze reprezentacji sprawiły, że dla nich polska liga wypadała raz po raz z cotygodniowego rytmu....

29-lecie zgody Górnik-Wisłoka

Wczoraj minęła 29. rocznica zgody Górnika Zabrze z Wisłoką Dębica. Prawie trzy dekady w przyjaźni to jeden z najdłuższych okresów w kibicowskiej historii.   Wymieniały się pokolenia, zmieniały się osoby...

Forum

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)
 • Stadionowy napisał:
 • 06.01.2018 10:24

Mam pytania:

Po czyjej stronie w konflikcie na Partizanie opowiada się Widzew? Czy mają kontakt z jednymi i drugimi ?

Ile trwał konflikt na Wiśle Płock, z czego wynikał i jak się skończył ? Czy grupy skonfliktowane się połączyły ? Co poza nazwami Wisła/Petra poróżniło grupy ?

Amber Cup 2018
 • rafixonX napisał:
 • 05.01.2018 09:48

Amber Cup 2018:
Grupa A: Lechia Gdańsk (gospodarz i obrońca trofeum), Drutex-Bytovia Bytów, Miedź Legnica
Grupa B: Śląsk Wrocław, Wisła Płock, Fabryka Futbolu

czy jacyś kibice z poza Gdańska wybierają się na Amber Cup?

Kibicowskie Podkarpacie
 • Zupełnie Zielony. napisał:
 • 22.12.2017 16:28

Jesień w wykonaniu Wisłoki:
Wyjazdy:
Sokół Sieniawa – Wisłoka 105 + 13 KSG + 2 ROW
Stal Sanok - Wisłoka 102 +13 KSG + 1 ROW
Sokół Nisko - Wisłoka 65 + 15 Siarka + 5 KSG
LKS Pisarowce (w Sanoku) - Wisłoka 79 + 1 KSG
Wisłok Strzyżów - Wisłoka 104 + 8 KSG + 1 ROW
Polonia Przemyśl - Wisłoka 167 + 68 Siarka, 20 ROW, 15 KSG, 4 Wisła Sandomierz
Igloopol - Wisłoka 385 + 70 KSG + 60 Siarka +14 ROW + 11 Szeged (Węgry) (na mecz wybraliśmy się pomimo tego że nie wejdziemy) (+ w między czasie dostaliśmy zakaz)
KS Wiązownica - Wisłoka 96 + 31 KSG (na zakazie)
Błękitni Ropczyce – Wisłoka 114 + 6 KSG (na zakazie)
Kolorado Wola Chorzelowska (k. Mielca) - WISŁOKA (środa) (puchar) 42

U siebie:
Wisłoka - Piast Tuczempy młyn 120 w tym 21 Siarka i 10 KSG
Wisłoka - Głogovia Głogów Młp. młyn 65
Wisłoka – Izolator Boguchwała młyn 100 w tym 3 KSG
Wisłoka - Cosmos Nowotaniec młyn 50
Wisłoka - Wisłok Wiśniowa młyn 100
Wisłoka – Granica Stubno młyn70
Wisłoka – Pilzno Pilzno bez młyna (jesteśmy na meczu ROWu oraz KSG)
Wisłoka – Unia Nowa Sarzyna młyn 160 w tym 55 Siarka + 1 KSG

Zgody:
Górnik - Legia 150
Górnik - Wisła Kraków 65
Gornik - Lech 50
Górnik - Piast 40
Górnik - Lechia Gdańsk 18
Górnik – Korona 10
Górnik - Cracovia 7
Górnik – Jagiellonia 7
Górnik - Wisła Płock 5

Nieciecza - Górnik 50 (na zakazie)
Lechia Gdańsk - Górnik 14
Pogoń Szczecin - Górnik 12
Legia – Górnik 10
Sandecja (w Niecieczy) – Górnik 3 (tego dnia byliśmy na Siarce)

GKS Jastrzębie - ROW 43

Siarka – ŁKS Łódź 92
Siarka - GKS Katowice 17
Siarka - Radomiak 1

Błękitni Ropczyce (nasz fc) - Igloopol 40
Igloopol – Błękitni Ropczyce (nasz fc) (puchar, środa) 47

Turnieje:
Turniej kibiców Wisłoki dla domu dziecka – z nami: Górnik 25, ROW 5, Siarka 5
Turniej piłkarski w Sandomierzu „Wiślacka Gwiazdka” 47

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
 • krots65 napisał:
 • 03.10.2017 13:23

Do Winkler. Czytam tu dość często, jako że nadal interesuje się sprawami kibicowskimi i aż musiałem się zarejestrować. Oczywiście nie będę tu pisał o teraźniejszych czasach, tylko o latach 80-tych gdzie byłem aktywnym kibicem. Nie wiem czy rzeczywiście Twój wiek upoważnia Cię do pisania o tychże latach , ale na pewno nie do pisania głupot , a właściwie kłamstw. Mam ponad 50 lat i tamte lata jako że najfajniejsze to dość dobrze pamiętam. Osobiście siedziałem pod zegarem 3 razy, z tym że ostatni w 83 roku tylko do lub tuż po rozpoczęcia spotkania i nie jak piszesz po jakimś tam solidnym ko.Tylko po wygonieniu Was ze stadionu niestety starszyzna uznała że miejsce pechowe po poprzednim 3:1 dla Was i nie niepokojeni przez NIKOGO przeszliśmy na koniec prostej (przy niciarce). Tyle na razie co do derbów. A jako że mieszkałem na Retkini i ty z Twoim przysłowiowym masłem. W życiu nie widziałem że byście tam wjechali. Był przypadek po odwołaniu sparringu z Wisłą Płock (luty,Marzec?) po początkowym panoszeniu się dostaliście spory oklep(fakt że w użyciu były takie paliki do przytrzymywania drzewek).Ale to już było w latach 90.

wakacyjne miejscowości- gdzie i jacy kibice widziani
 • Sztygar napisał:
 • 05.09.2017 16:01

We Władysławowie i okolicy widziana grupka Legii Chełmża i pojedyncze osoby z Legii Warszawa.
Z vlepek to Gornik Zabrze, Odra Wodzisław, Polonia Warszawa,Wisła Płock, Zagłębie Sosnowiec,

ULTRAS - aktualności, opinie
 • JIHAD12 napisał:
 • 30.08.2017 19:57

SIERPIEŃ 2017 ULTRAS
LM
Legia Warszawa - FK Astana
W związku z obchodzoną dzień wcześniej 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego „Nieznani Sprawcy” przygotowali okolicznościową choreografię, która odbiła się echem nie tylko w całej Europie, lecz i na pozostałych kontynentach naszego globu. Składały się na nią: rozwijana z dachu „Żylety” sektorówka przedstawiająca żołnierza niemieckiego trzymającego broń przy głowie polskiego dziecka, transparent z angielskim napisem „During the Warsaw Uprising Germans killed 160,000 people. Thousands of them were children” (pl. „Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zabili 160000 ludzi. Tysiące z nich były dziećmi”) oraz kartoniada w barwach narodowych i datą „1944” utworzoną z czarnych kartoników.

LE
FC Midtjylland - Arka Gdynia
Arkowcy zaprezentowali oprawę, która składała się z transu: „Northern Poland Representatives”, sektorówki z herbem Arki, godłem Gdyni oraz Białym Orłem w centralnym punkcie. Do całości zostały odpalone biało-czerwone świece dymne i race.

Legia Warszawa - Sheriff Tiraspol
Zaczęliśmy od oprawy, która pewnie przez najbliższe dni będzie na tapecie w Szwajcarii, a prosiaki z UEFA dywagować będą nad wysokością kolejnej kary dla przynoszącej stały dochód Legii. Na dole Żylety wywieszony został transparent „And the 35.000 € fine goes to…”, ponad którym rozwinięta została okrągła sektorówka przedstawiająca znaną dobrze świnię (podobną do tej, która zaprezentowana została po meczu z Celtikiem) z dopiskiem „UEFA”, ubraną w koszulę z symbolami europejskiej waluty, która w łapach trzyma miskę z żetonami z herbem Legii. Nie minęło kilkadziesiąt sekund i na całej trybunie odpalone zostały race i ognie wrocławskie, a po całym stadionie niosła się dobrze znana pieśń „Lalalalalala F**k UEFA”.

EX
Lechia - Górnik
Ultrasi Lechii Gdańsk przygotowali oprawę, składającą się z transparentu: „Całej Polsce Dobrze Znani, Gdańskiej Lechii Piromani”, w centralnym punkcie pojawiła się również postać kościotrupa z maską gazową. Oprócz transparentu w górę poszły flagi na kijach w barwach gdańskiej Lechii. Całość pokazu upiększyła odpalona pirotechnika, świece dymne i race morskie.

Wisła Kraków - Cracovia
Jeszcze przed spotkaniem Ultrasi Wisły zaprezentowali derbową oprawę. W centrum sektora pojawiła się sektorówka, nad którą była pierwsza część transparentu: „Boże miej litość nad naszymi wrogami”, oraz na dolnej części sektora kontynuacja: „Bo jak widzisz my jej nie mamy”. Wokół sektorówki pojawiły się machajki w barwach. Na głównej części oprawy widniał zamaskowany kibol Wisły który rozpościera swoje ramiona obejmując groby kibiców Cracovii. Do całości została odpalona również różnego rodzaju pirotechnika: stroboskopy, świece dymne i race morskie.

Wisła Płock - Legia
Data Derbów Mazowsza zbiegła się z 97. rocznicą obrony Płocka. Na tę okazję prezentujemy trójstronną kartoniadę „Bóg, Honor, Ojczyzna” w biało-czerwonych barwach. Na płocie widniał natomiast transparent o następującej treści: „Tych wartości bronili wtedy płocczanie pamięć o ich bohaterstwie na tej trybunie zawsze zostanie 1920.” Tekstowi towarzyszył historyczny herb Płocka.

Druga połowa to także prezentacja oprawy. Tym razem na płocie pojawił się niebieski transparent z białym napisem „ubimy worzyć ztukę ibicowską”. Po zniknięciu sektorówek z trybuny, następuje pokaz pirotechniczny: racowisko i świece dymne w naprzemiennych kolorach, głównie białym oraz niebieskim.

I liga
Górnik Łęczna - Stal Mielec
Kibice mieleckiej stali w drugiej połowie prezentują oprawę w postaci transparentu „Stali fani na dopingu” do tego prezentując biało-niebieskie flagi na kijach oraz odpalając pirotechnikę.

Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Goście z oprawą która pierwotnie miała być zaprezentowana w Zabrzu. U dołu sektora pojawił się czarno złoty trans Nie wszystko złoto, co się świeci. U góry zaś folie utworzyły kartoniadę w barwach. Następnie odpalono stroboskopy i race w asyście flag.

Raków Częstochowa - GKS Katowice
W I połowie odpalamy piro w asyście transa „Ave Racovia” przedzielonego wizerunkiem salutującego Rzymianina znanego z takiej samej flagi. Do tego na trybunach dużo transparentów, które jasno określają kim jesteśmy, co lubimy, z czym się utożsamiamy, a co budzi nasz sprzeciw.

II liga
Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin
Gospodarze przygotowali chaos z flag w barwach a do tego odpalili stroboskopy.

Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź
Gospodarze z oprawą. Pod spodem trans Najstarsi na Pomorzu nad nim sektorówka z kibolem Gryfa na tle miasta, a do tego race i wulkany.

III liga
Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń
Grupa UET, zaprezentowała swoje „świecidełka”. Dokładnie to stroboskopy, które cześć z nich wylądowały na murawie. Całość uzupełniły flagi na kijach, niebieskie pasy materiału oraz jednakowe żółte koszulki przygotowane specjalnie na ten wyjazd.

Polonia Warszawa - Drwęca Nowy Dwór Mazowiecki
KSP z oprawą powstańczą przedstawiająca sektorówkę z datą 1944 zwisającą z dachu. Co ciekawe cała oprawa powstała z imion powstańców naniesionych markerem. Pod spodem trans: Poznajcie bohaterów wpisanych w historię.

A klasa
Zawisza Bydgoszcz - GLKS Dobrcz
Na inaugurację „Serie A” grupa Ultras zaprezentowała oprawę na którą składał się transparent na płot z hasłem „NA FANATYZM NIE MA LEKU”. Oprócz tego pojawiła się sektorówką z wielkim herbem Zetki oraz datą powstanie 1946. Całość ubarwiły race, które z wiadomych przyczyn zostały odpalone za płotem obiektu.

PP
GKS Tychy - Cracovia Kraków
Na pucharowym meczu przyjaźni fani zaprezentowali zgodową choreografię - tyską sektorówkę 1971, transparent Po wsze czasy GKS i Pasy oraz flagi na kiju w barwach obu klubów + piro.

Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk
Goście przygotowali oprawę z sektorówki Bytów Biało Zielona Strefa na której widniał również herb Bytowa i Lechii. Do prezentacji zostało odpalone piro świece dymne w kolaorach biało zielonym.

Wisła Puławy - Legia Warszawa
Fani gospodarzy zaprezentowali oprawę z użyciem piro, flag na kiju i sektorówki z hasłem Jedno miasto, a kluby dwa - Wisła Puławy, Legia Warszawa.

Puchar Polski -2017/2018 !
 • JIHAD12 napisał:
 • 08.08.2017 10:52

PP WTOREK
1. Siarka - Termalica
Słaba para kibolsko najlepiej żeby awansowała Siarka.

2. Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna
Tutaj ciut ciekawiej ale też raczej bez większych atrakcji. Najlepiej jakby awansował Ruch ze względu na folklor małych śląskich miejscowości.

3. Wisła Puławy - Legia
Mecz zgodowy albo raczej fanclubowy spodziewana oprawa tamtejszej Legii. Awans bez różnicy ale pewnie Legia.

4. Świt - Podbeskidzie
Podobnie jak w nr 1 mecz bez historii. Animozje pomiędzy BKS Stal a TSP na pewno będą tematem przewodnim chociaż jak już widomo nic tych pierwszych z Legią nie łączy. Lepszy będzie awans Świtu.

5. Stal Mielec - Piast
Jedno z ciekawszych dzisiejszych spotkań. Piastunki podejmą kibiców świeżo po rozstaniu ze starą zgodą. Stal na pewno będzie bardziej atrakcyjnym rywalem w dalszej fazie niż oklepane Gliwice.

6. Ruch Chorzów - Chrobry
Najciekawsze spotkanie dzisiejszych pucharów. Chorzowscy powinni zaprezentować się z dobrej strony ze względu na zakazy w normalnych rozgrywkach. Dla Chrobrego niepowtarzalny wyjazd jako ekipy pierwszoligowej. Ruch zawsze będzie w dobrej dyspozycji niech awansuje dalej.

7. Wisła Kraków - Wisła Płock
Ekstraklasowicze zmierzą się w Krakowie. Również jeden z ciekawszych meczów. Niech awansuje Wisła. Która? W sumie obojętne chociaż może ciekawsza będzie ta z grodu Kraka.

Puchar Polski -2017/2018 !
 • aspanu napisał:
 • 25.07.2017 10:32

1/16 finału - 9 sierpnia

1. Sokół Ostróda - ROW 1964 Rybnik / Górnik Zabrze
2. Miedź Legnica - Warta Sieradz / Sandecja Nowy Sącz
3. GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
4. Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 8 sierpnia
5. Wisła Puławy - Legia Warszawa - 8 sierpnia
6. Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna
7. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
8. Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk
9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (*)
11. Stal Mielec - Piast Gliwice - 8 sierpnia
12. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
13. GKS Tychy - Cracovia
14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
15. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 10 sierpnia
16. Wisła Kraków - Wisła Płock

(*) mecz najprawdopodobniej odbędzie się w innym terminie

Gospodarzami meczów 1/16 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły zajmujące wyższą pozycję w schemacie rozgrywek.

1/8 finału - 20 września

17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/16 finału.

1/4 finału - 25 października, 29 listopada

zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

Gospodarzami pierwszych meczów 1/4 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/8 finału.

Pary 1/2 finału wyłoni odrębne losowanie. Finał zostanie rozegrany 2 maja na stadionie PGE Narodowy. Mecze będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.

via 90minut.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • mampytanie napisał:
 • 20.07.2017 15:30

Jakie są relacje pomiędzy kibicami:
Zagłębia Lubin a Jagiellono Białystok
Zagłębia Lubin a Cracovii
Zagłębia Lubin a Korony Kielce
Jagiellonii Białystok a Wisły Płock?

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
 • kmwtww10 napisał:
 • 06.05.2017 12:43

a w ostatnich latach wasz poziom można przyrównac co najwyżej do Wisły Płock, typowy średniak.

Wracaj do kochanówki klepać dalej w klawiaturkę pajacu.

Małopolska kibolska
 • JanuszKRK napisał:
 • 03.04.2017 19:18

Fajnie że umiesz liczyc do 5 ruro. Śmieje to się z was cała Polska i celowo z małej litery twoje kluby bo mam w nie wyjebane.
Zróbcie znow mobilizacje i prima aprilis haha bo sie nie udalo zebrac. Zresztą o czym my rozmawiamy jak Hutnik w podobnej lidze wspiera Wisłe Płock u nas jak wy Lecha.

Najlepsze Województwo w Polsce - Kibicowsko
 • .ZIWPJB. napisał:
 • 09.02.2017 00:18

Śląskie: Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice, BKS Bielsko, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, GKS Jastrzębie, Góral Żywiec, GKS Tychy, Polonia Bytom, Odra Wodzisław, ROW Rybnik, Ruch Radzionków

Podkarpackie: Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Polonia Przemyśl, Czuwaj Przemyśl, Stal Sanok, Stal Mielec, Siarka Tarnobrzeg, Wisłoka Dębica, Igloopol Debica, Karpaty Krosno, Czarni Jasło, JKS Jarosław.

Lubelskie: Motor Lublin, Chełmianka Chełm, Wisła Puławy, Hetman Zamość, Avia Świdnik, Lada Biłgoraj.

Świętokrzyskie: Korona Kielce, Wisła Sandomierz, KSZO Ostrowiec, Hetman Włoszczowa,

Mazowieckie: Legia Warszawa, Wisła Płock, Broń Radom, Radomiak Radom, Mławianka Mława

Łódzkie: RKS Radomsko, ŁKS Łódź, Widzew Łódź, GKS Bełchatów

Dolnośląskie: Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Górnik Wałbrzych, Chrobry Głogów


Dolnośląskie według mnie lepsze niż Lubelskie a już na bank Świętokrzyskie, gdzie Korona i KSZO do Zagłębia i Śląska, lub Hetman i Wisła do Miedzi czy Górnika?

Najlepsze Województwo w Polsce - Kibicowsko
 • eneduerabe10 napisał:
 • 07.02.2017 13:52

Śląskie: Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec, GKS Katowice, BKS Bielsko, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, GKS Jastrzębie, Góral Żywiec, GKS Tychy, Polonia Bytom, Odra Wodzisław, ROW Rybnik, Ruch Radzionków

Podkarpackie: Resovia Rzeszów, Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Polonia Przemyśl, Czuwaj Przemyśl, Stal Sanok, Stal Mielec, Siarka Tarnobrzeg, Wisłoka Dębica, Igloopol Debica, Karpaty Krosno, Czarni Jasło, JKS Jarosław.

Lubelskie: Motor Lublin, Chełmianka Chełm, Wisła Puławy, Hetman Zamość, Avia Świdnik, Lada Biłgoraj.

Świętokrzyskie: Korona Kielce, Wisła Sandomierz, KSZO Ostrowiec, Hetman Włoszczowa,

Mazowieckie: Legia Warszawa, Wisła Płock, Broń Radom, Radomiak Radom, Mławianka Mława

Łódzkie: RKS Radomsko, ŁKS Łódź, Widzew Łódź, GKS Bełchatów

Dolnośląskie: Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin, Górnik Wałbrzych, Chrobry Głogów

Opolskie: Odra Opole, MKS Kluczbork, Chemik Kędzierzyn-Koźle

Małopolskie: Sandecja Nowy Sącz, Unia Tarnów, Wisła Kraków, Cracovia, Unia Oświęcim, Hejnał Kęty

Lubuskie: Stilon Gorzów, Stal Gorzów, Falubaz Zielona Góra, Promień Żary

Wielkopolskie: Lech Poznań, Unia Leszno, KKS Kalisz, Górnik Konin

Zachodniopomorskie: Pogoń Szczecin, Gwardia Koszalin, Kotwica Kołobrzeg

Pomorskie: Gryf Słupsk, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Pogoń Lębork, Bałtyk Gdynia

Kujawsko-Pomorskie: Zawisza Bydgoszcz, Elana Toruń, Polonia Bydgoszcz, Olimpia Grudziądz

Podlaskie: Jagiellonia Białystok, Wigry Suwałki, ŁKS Łomża

Warmińsko-Mazurskie: Stomil Olsztyn, Olimpia Elbląg, Jeziorak Iława, Mazur Ełk

Zdecydowanie śląskie. W Podkarpackim jest sporo aktywnych ekip, ale przy ekipach z województwa śląskiego wypadają blado. Reszta województw to dominacje jednej lub dwóch ekip. Osoba mieszkająca na śląsku może tylko współczuć takim ekipom jak Lech, Pogoń czy Jaga braku rywalizacji na ulicach. Śląskie to jest specyficzny rejon, jest dużo biedy, patologii i slumsów. Wychowuje się tutaj trudna młodzież która po prostu lubi się bić, lubi rywalizacje. Na pewno tego nie zrozumie osoba mieszkająca w Warszawie czy Poznaniu. Na dodatek wszystko jest zagęszczone, miasta ze sobą graniczą. Przykład takich Katowic i Sosnowca. Kilka minut autobusem.

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
 • EL 1910 napisał:
 • 05.02.2017 18:45

Co do Rudy - kiedyś waszym częstym argumentem bylo to ze u was na wyjazdy jeżdżą fanatole kibole, a nie wiesniaki i placki jak u nas, a jak spierdolili to okazuje się że wtedy jednak byli zwykli kibice. Ponadto wiedząc co się kręci bo byliście obczajani nie mała ekipa z Łodzi wyruszyła do wsparcia. Czy to tez zwykli kibice byli? To wy zgrywaliście groźnych pościągaliście koszulki i myśleliście że weźmiecie nas na huki. Nie było tak?
Wasz powrót z Płocka - okres kiedy notorycznie spierdalaliscie. Wyjazd kiedy wspieraliście Resovie jak dobrze kojarzę. Dzwonicie do Wisły Płock że chcecie się lać po 40. Wiedząc o tym tyle samo osób wyruszylo z Łodzi i co ? Znowu spierdolka. Tam tez byli zwykli kibice? Nie było tak?

Święta Wojna - 195. derby Krakowa 10.12.2016
 • Blue Old Boy napisał:
 • 11.12.2016 22:19

Dobre derby, w obecnych czasach nie ma co liczyć na rozpierdolenie połowy stadionu bo powinietych liczono by w setkach
Nie będe sie rozpisywał o dopingu, gwizdach przy pozdrowieniach czy o postawie Pasów, bo i tak to zaginie wśród postów medrców którzy analizują to na podstawie tv i febsukowych newsów
Powiem tylko że wiedząc o podziale (jak by nie bylo jakiś tam minimalny jest) wśród kibiców Wisły, jechałem na derby ciekaw przyjęcia nas i bardzo się zaskoczyłem. Przed meczem byliśmy w kilkunastu w pubie (a nawet 2 pubach bo w przerwie zmienilismy go przenosząc się bliżej stadionu) oglądając mecz Wisła Płock - Ruch i wszędzie przyjęcie było co najmniej pozytywne. Szczerze to nie wiem kto jest taki niechętny temu układowi, bo wśród kibiców czy to w pubach czy już na stadionie nie spotkałem się z żadną niechęcią, baaa czułem sie jak na meczy wieloletniej zgody więc niestety internetowa propaganda przeciwników tego układu nie ma odzwierciedlenia w kibicowskim życiu. Na pewnie nie wśród aktywnych kibiców

Kibicowska Warszawa
 • Grizzly napisał:
 • 30.11.2016 21:27

Weź kolego pójdź na kamienną, zbierz tą bandę hooliganów i jedźcie się na kogoś ustawić. Bo w ostatnim czasie nie zrobiliście dokładnie nic. Nie umawiacie się z Legią, bo to kurwy bez honoru, okey. Macie kilka ekip w pobliżu, Wisła Płock to też przydupasy Legii? ŁKS Łomża? Macie kilka ekip, z którymi możecie pokazać charakter, ale coś nie widzę zapału.

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko
 • wwww1910 napisał:
 • 28.11.2016 07:03

1. Z tego co mi wiadomo to Stomil miał na liście jakieś 140 osób.
2. Liczylismy że pojedzie z nimi Wisłą Płock.
3. Jeśli żyjesz w świecie honorowych ustawek, w których każdy chce się sprawdzić to żyjesz w świecie fantazji. Każdy chce każdego najebac. Tak, nie lubimy Stomilu.
4. Mieli ze sobą flagi, które chodziły nam po głowie. A idąc Twoim tokiem rozumowania £ks powinien tydzień temu wyskoczyć w 6 osób do nas w tym jedna dziewczyna.
5. Takie ekipy jak Stomil czy Wisła Płock to ekipy ktore podejmują walkę w przeciwieństwie do Gks Bełchatów, więc akurat dmx nie powinien się wypowiadać..
6. Co do tego że mogliśmy dowiedzieć się ilu ich było to akurat nikt nie był chętny żeby jechać taki hektar żeby ich obciac. A uprzedzając pytania marud to nikt z obecnej ekipy DHW nie ma kontaktów z Chrobrym, i nie mamy tam żadnych znajomych

Marsz Niepodległości 2016 !!
 • Sztygar napisał:
 • 12.11.2016 10:26

Wisła widziana i nie była to mała grupka. pokaźne grupy Wisły Płock, Kszo, Odry Wodzisław, Górnik Zabrze, Lecha, Elany...cała kibicowska Polska zebrana w jednym celu! Bez spiec. Brawo, piśmienni z gw nie mają tematu

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.
 • maciejovsky1203 napisał:
 • 02.11.2016 12:37

Jakie są relacje na linii:
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Stomil
GieKSa Katowice - Wisła Płock
ŁKS - Lechia (zważywszy na delegację Lechii podczas derbów Łodzi)
?

Ranking na domowych stadionych
 • PolskieStadiony napisał:
 • 13.10.2016 16:52

Nowy ranking :)

1.Podbeskidzie Bielsko-Biała (8752) - 15ptk.
2.Motor Lublin (2479) - 12ptk.
3.GKS Katowice (2000) - 10ptk.
4.Stomil Olsztyn (1530) - 8ptk.
5.Olimpia Elbląg (1254) - 6ptk.
6.Wisła Puławy (1122) - 5ptk.
7.Chojniczanka Chojnice (1053) - 4ptk.
8.Zagłębie Sosnowiec (1000) - 3ptk.
9.Raków Częstochowa (989) - 2ptk.
10.GKS Bełchatów (800) - 1ptk.


Ranking frekwencji u siebie:
1.Lechia Gdańsk - 70ptk.
2.Lech Poznań - 67ptk.
3.Legia Warszawa - 66ptk.
4.Jagielonia Białystok - 60ptk.
5.GKS Tychy - 46ptk.
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - 46ptk.
7.Wisła Kraków - 45ptk.
8.Śląsk Wrocław - 44ptk.
9.Arka Gdynia - 41ptk.
- Górnik Zabrze - 41ptk.
11.Cracovia Kraków - 29ptk
12.Korona Kielce - 28ptk.
13.Zagłębie Lubin - 26ptk.
14.Wisła Płock - 24ptk.
15.GKS Katowice - 21ptk.
16.Stal Mielec - 19ptk.
17.Pogoń Szczecin - 17ptk.
18.Wisła Puławy - 15ptk.
19.Motor Lublin - 14ptk.
20.Piast Gliwice - 12ptk.
- Górnik Łęczna - 12ptk
- Termalica Nieciecza - 12ptk.
- Stomil Olsztyn - 12ptk.
24.Ruch Chorzów - 11ptk.
25.Radomiak Radom - 10ptk.
26.Widzew Łódź - 6ptk.
- Olimpia Elbląg - 6ptk.
28Pogoń Siedlce - 4ptk.
- KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - 4ptk.
- Chojniczanka Chojnice - 4ptk.
31.Miedź Legnica - 3ptk.
- Zagłębie Sosnowiec - 3ptk.
33.Wigry Suwałki - 2ptk
- Raków Częstochowa - 2ptk
- ROW 1964 Rybnik - 2ptk.
36.Sandecja Nowy Sącz - 1ptk.
- Olimpia Grudziądz - 1ptk.
- Pelikan Łowicz - 1ptk.
- GKS Bełchatów - 1ptk.

< Poprzednie Następne >

Najbliższe mecze

Sobota, 24.02.2018
18:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Wtorek, 27.02.2018
18:00 Wisła Płock - Cracovia
Piatek, 02.03.2018
18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Płock
Sobota, 10.03.2018
20:30 Wisła Płock - Korona Kielce
Niedziela, 18.03.2018
15:30 Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Sobota, 07.04.2018
18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

Wyniki

Sobota, 17.02.2018
15:30 Wisła Płock 2-0 Zagłębie Lubin
Piatek, 09.02.2018
18:00 Wisła Płock 4-2 Górnik Zabrze
Sobota, 16.12.2017
20:30 Legia Warszawa 0-2 Wisła Płock
Sroda, 13.12.2017
20:30 Wisła Płock 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Niedziela, 10.12.2017
15:30 Wisła Kraków 0-1 Wisła Płock
Sobota, 02.12.2017
15:30 Wisła Płock 2-0 Arka Gdynia
Niedziela, 26.11.2017
15:30 Lech Poznań 2-1 Wisła Płock
Sobota, 18.11.2017
20:30 Lechia Gdańsk 3-0 Wisła Płock
Sobota, 04.11.2017
15:30 Wisła Płock 1-2 Jagiellonia Białystok
Sobota, 28.10.2017
15:30 Piast Gliwice 2-1 Wisła Płock
Poniedzialek, 23.10.2017
18:00 Wisła Płock 4-1 Śląsk Wrocław
Piatek, 13.10.2017
18:00 Korona Kielce 2-0 Wisła Płock
Niedziela, 01.10.2017
15:30 Wisła Płock 1-0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Poniedzialek, 25.09.2017
18:00 Cracovia 1-3 Wisła Płock
Sobota, 16.09.2017
15:30 Wisła Płock 3-1 Pogoń Szczecin
Piatek, 08.09.2017
18:00 Zagłębie Lubin 2-2 Wisła Płock
Piatek, 25.08.2017
18:00 Górnik Zabrze 4-0 Wisła Płock
Niedziela, 20.08.2017
15:30 Wisła Płock 0-1 Legia Warszawa
Sobota, 12.08.2017
15:30 Sandecja Nowy Sącz 0-1 Wisła Płock
Piatek, 04.08.2017
20:30 Wisła Płock 0-1 Wisła Kraków
Niedziela, 30.07.2017
15:30 Arka Gdynia 1-1 Wisła Płock
Niedziela, 23.07.2017
15:30 Wisła Płock 1-0 Lech Poznań
Piatek, 14.07.2017
18:00 Wisła Płock 0-2 Lechia Gdańsk