2 Liga 2019/2020
Kolejka 1
ROW 1964 Rybnik | 0-1 | Stal Stalowa Wola | Piątek, 20.07.2018 18:00 |
Błękitni Stargard | 1-2 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 21.07.2018 16:00 |
Gryf Wejherowo | 2-2 | Górnik Łęczna | Sobota, 21.07.2018 17:00 |
Pogoń Siedlce | 0-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 21.07.2018 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 1-0 | Ruch Chorzów | Sobota, 21.07.2018 17:00 |
Resovia | 1-3 | Znicz Pruszków | Sobota, 21.07.2018 17:30 |
Radomiak Radom | 1-0 | Skra Częstochowa | Sobota, 21.07.2018 18:00 |
Widzew Łódź | 1-0 | Olimpia Elbląg | Sobota, 21.07.2018 19:10 |
Elana Toruń | 2-2 | Rozwój Katowice | Niedziela, 22.07.2018 15:00 |
Kolejka 2
Rozwój Katowice | 0-4 | Widzew Łódź | Sobota, 28.07.2018 17:00 |
Stal Stalowa Wola | 2-1 | Resovia | Sobota, 28.07.2018 17:00 |
Gryf Wejherowo | 1-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 28.07.2018 17:00 |
Ruch Chorzów | 0-2 | Radomiak Radom | Sobota, 28.07.2018 18:00 |
Olimpia Grudziądz | 2-0 | Pogoń Siedlce | Sobota, 28.07.2018 18:00 |
Znicz Pruszków | 0-2 | Elana Toruń | Sobota, 28.07.2018 18:00 |
GKS Bełchatów | 2-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 28.07.2018 19:00 |
Górnik Łęczna | 2-1 | Skra Częstochowa | Sobota, 28.07.2018 20:00 |
Olimpia Elbląg | 0-1 | Błękitni Stargard | Niedziela, 29.07.2018 18:00 |
Kolejka 3
ROW 1964 Rybnik | 1-2 | Górnik Łęczna | Piątek, 03.08.2018 18:00 |
Błękitni Stargard | 1-1 | Rozwój Katowice | Sobota, 04.08.2018 16:00 |
Resovia | 1-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 04.08.2018 17:00 |
Elana Toruń | 2-1 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 04.08.2018 17:00 |
Pogoń Siedlce | 0-1 | Olimpia Elbląg | Sobota, 04.08.2018 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 1-0 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 04.08.2018 17:00 |
Radomiak Radom | 1-1 | GKS Bełchatów | Sobota, 04.08.2018 18:00 |
Ruch Chorzów | 4-0 | Skra Częstochowa | Sobota, 04.08.2018 18:00 |
Widzew Łódź | 1-1 | Znicz Pruszków | Sobota, 04.08.2018 19:10 |
Kolejka 4
Gryf Wejherowo | 3-1 | Elana Toruń | Piątek, 10.08.2018 18:00 |
Rozwój Katowice | 2-2 | Pogoń Siedlce | Sobota, 11.08.2018 17:00 |
Stal Stalowa Wola | 3-0 | Widzew Łódź | Sobota, 11.08.2018 17:00 |
ROW 1964 Rybnik | 2-1 | Resovia | Sobota, 11.08.2018 17:00 |
Olimpia Grudziądz | 1-0 | Radomiak Radom | Sobota, 11.08.2018 18:00 |
Znicz Pruszków | 1-2 | Błękitni Stargard | Sobota, 11.08.2018 18:00 |
GKS Bełchatów | 3-0 | Skra Częstochowa | Sobota, 11.08.2018 19:00 |
Górnik Łęczna | 5-1 | Ruch Chorzów | Sobota, 11.08.2018 20:00 |
Olimpia Elbląg | 0-2 | Siarka Tarnobrzeg | Niedziela, 12.08.2018 18:00 |
Kolejka 5
Olimpia Grudziądz | 4-0 | Skra Częstochowa | Piątek, 17.08.2018 19:00 |
Ruch Chorzów | 2-2 | GKS Bełchatów | Piątek, 17.08.2018 19:20 |
Resovia | 2-2 | Górnik Łęczna | Sobota, 18.08.2018 12:00 |
Błękitni Stargard | 1-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 18.08.2018 16:00 |
Elana Toruń | 3-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 18.08.2018 17:00 |
Pogoń Siedlce | 0-3 | Znicz Pruszków | Sobota, 18.08.2018 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 1-0 | Rozwój Katowice | Sobota, 18.08.2018 17:00 |
Radomiak Radom | 5-0 | Olimpia Elbląg | Sobota, 18.08.2018 18:00 |
Widzew Łódź | 3-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 18.08.2018 19:10 |
Kolejka 6
Olimpia Elbląg | 1-0 | Skra Częstochowa | Środa, 22.08.2018 17:00 |
Rozwój Katowice | 1-0 | Radomiak Radom | Środa, 22.08.2018 17:00 |
Stal Stalowa Wola | 0-2 | Pogoń Siedlce | Środa, 22.08.2018 17:00 |
ROW 1964 Rybnik | 2-2 | Widzew Łódź | Środa, 22.08.2018 17:00 |
Resovia | 0-0 | Elana Toruń | Środa, 22.08.2018 17:00 |
Górnik Łęczna | 1-1 | GKS Bełchatów | Środa, 22.08.2018 18:00 |
Olimpia Grudziądz | 0-0 | Ruch Chorzów | Środa, 22.08.2018 18:00 |
Gryf Wejherowo | 2-0 | Błękitni Stargard | Środa, 22.08.2018 18:00 |
Znicz Pruszków | 2-2 | Siarka Tarnobrzeg | Środa, 22.08.2018 19:00 |
Kolejka 7
Siarka Tarnobrzeg | 3-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 25.08.2018 17:00 |
Skra Częstochowa | 2-0 | Rozwój Katowice | Sobota, 25.08.2018 17:30 |
Widzew Łódź | 2-1 | Resovia | Sobota, 25.08.2018 19:10 |
Elana Toruń | 2-0 | Górnik Łęczna | Niedziela, 26.08.2018 15:00 |
Błękitni Stargard | 1-1 | ROW 1964 Rybnik | Niedziela, 26.08.2018 16:00 |
Radomiak Radom | 4-0 | Znicz Pruszków | Niedziela, 26.08.2018 17:00 |
Ruch Chorzów | 1-0 | Olimpia Elbląg | Niedziela, 26.08.2018 18:00 |
GKS Bełchatów | 2-1 | Olimpia Grudziądz | Niedziela, 26.08.2018 18:00 |
Pogoń Siedlce | 7-2 | Gryf Wejherowo | Niedziela, 26.08.2018 19:00 |
Kolejka 8
Resovia | 1-0 | Błękitni Stargard | Sobota, 01.09.2018 16:00 |
Elana Toruń | 0-0 | Widzew Łódź | Sobota, 01.09.2018 16:00 |
Stal Stalowa Wola | 0-0 | Radomiak Radom | Sobota, 01.09.2018 17:00 |
ROW 1964 Rybnik | 1-1 | Pogoń Siedlce | Sobota, 01.09.2018 17:00 |
Górnik Łęczna | 1-3 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 01.09.2018 18:00 |
Rozwój Katowice | 0-3 | Ruch Chorzów | Sobota, 01.09.2018 18:00 |
Znicz Pruszków | 2-1 | Skra Częstochowa | Sobota, 01.09.2018 19:00 |
Olimpia Elbląg | 0-1 | GKS Bełchatów | Sobota, 01.09.2018 19:45 |
Gryf Wejherowo | 1-1 | Siarka Tarnobrzeg | Niedziela, 02.09.2018 16:00 |
Kolejka 9
Pogoń Siedlce | 1-3 | Resovia | Sobota, 08.09.2018 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 0-2 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 08.09.2018 16:00 |
Radomiak Radom | 3-0 | Gryf Wejherowo | Sobota, 08.09.2018 17:00 |
Skra Częstochowa | 3-2 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 08.09.2018 17:00 |
GKS Bełchatów | 2-1 | Rozwój Katowice | Sobota, 08.09.2018 18:00 |
Olimpia Grudziądz | 3-0 | Olimpia Elbląg | Sobota, 08.09.2018 18:00 |
Widzew Łódź | 3-0 | Górnik Łęczna | Sobota, 08.09.2018 19:10 |
Ruch Chorzów | 1-1 | Znicz Pruszków | Wtorek, 11.09.2018 19:20 |
Błękitni Stargard | 1-2 | Elana Toruń | Środa, 19.09.2018 17:00 |
Kolejka 10
Rozwój Katowice | 1-2 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 15.09.2018 15:00 |
Elana Toruń | 3-0 | Pogoń Siedlce | Sobota, 15.09.2018 15:00 |
Stal Stalowa Wola | 2-2 | Ruch Chorzów | Sobota, 15.09.2018 16:00 |
Resovia | 3-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 15.09.2018 16:00 |
ROW 1964 Rybnik | 2-2 | Radomiak Radom | Sobota, 15.09.2018 17:00 |
Górnik Łęczna | 2-1 | Olimpia Elbląg | Sobota, 15.09.2018 18:00 |
Znicz Pruszków | 1-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 15.09.2018 19:00 |
Widzew Łódź | 4-2 | Błękitni Stargard | Sobota, 15.09.2018 19:10 |
Gryf Wejherowo | 0-1 | Skra Częstochowa | Niedziela, 16.09.2018 16:00 |
Kolejka 11
Olimpia Grudziądz | 1-1 | Znicz Pruszków | Piątek, 21.09.2018 18:00 |
Ruch Chorzów | 1-1 | Gryf Wejherowo | Piątek, 21.09.2018 19:20 |
Radomiak Radom | 5-0 | Resovia | Sobota, 22.09.2018 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 2-2 | Elana Toruń | Sobota, 22.09.2018 16:00 |
Skra Częstochowa | 0-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 22.09.2018 16:30 |
GKS Bełchatów | 1-2 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 22.09.2018 17:00 |
Pogoń Siedlce | 0-1 | Widzew Łódź | Sobota, 22.09.2018 18:00 |
Olimpia Elbląg | 1-2 | Rozwój Katowice | Sobota, 22.09.2018 19:45 |
Błękitni Stargard | 0-2 | Górnik Łęczna | Niedziela, 23.09.2018 16:00 |
Kolejka 12
Resovia | 2-2 | Skra Częstochowa | Sobota, 29.09.2018 15:00 |
Błękitni Stargard | 3-0 | Pogoń Siedlce | Sobota, 29.09.2018 15:00 |
Znicz Pruszków | 1-1 | Olimpia Elbląg | Sobota, 29.09.2018 18:30 |
Widzew Łódź | 4-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 29.09.2018 19:10 |
Gryf Wejherowo | 0-1 | GKS Bełchatów | Niedziela, 30.09.2018 15:00 |
Elana Toruń | 2-1 | Radomiak Radom | Niedziela, 30.09.2018 15:00 |
ROW 1964 Rybnik | 1-0 | Ruch Chorzów | Niedziela, 30.09.2018 16:00 |
Górnik Łęczna | 2-2 | Rozwój Katowice | Niedziela, 30.09.2018 18:00 |
Stal Stalowa Wola | 4-2 | Olimpia Grudziądz | Poniedziałek, 01.10.2018 15:00 |
Kolejka 13
Siarka Tarnobrzeg | 0-1 | Błękitni Stargard | Sobota, 06.10.2018 15:00 |
Rozwój Katowice | 1-3 | Znicz Pruszków | Sobota, 06.10.2018 15:00 |
Radomiak Radom | 0-1 | Widzew Łódź | Sobota, 06.10.2018 15:30 |
Skra Częstochowa | 1-2 | Elana Toruń | Sobota, 06.10.2018 16:00 |
Pogoń Siedlce | 4-0 | Górnik Łęczna | Sobota, 06.10.2018 17:00 |
GKS Bełchatów | 1-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 06.10.2018 17:00 |
Ruch Chorzów | 5-1 | Resovia | Sobota, 06.10.2018 18:00 |
Olimpia Elbląg | 3-2 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 06.10.2018 19:45 |
Olimpia Grudziądz | 1-2 | Gryf Wejherowo | Niedziela, 07.10.2018 18:00 |
Kolejka 14
ROW 1964 Rybnik | 1-1 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 13.10.2018 15:00 |
Resovia | 0-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 13.10.2018 15:00 |
Pogoń Siedlce | 2-1 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 13.10.2018 15:00 |
Stal Stalowa Wola | 4-0 | Rozwój Katowice | Sobota, 13.10.2018 15:50 |
Górnik Łęczna | 2-2 | Znicz Pruszków | Sobota, 13.10.2018 18:00 |
Widzew Łódź | 2-0 | Skra Częstochowa | Sobota, 13.10.2018 19:10 |
Gryf Wejherowo | 0-2 | Olimpia Elbląg | Niedziela, 14.10.2018 14:00 |
Elana Toruń | 0-0 | Ruch Chorzów | Środa, 24.10.2018 15:00 |
Błękitni Stargard | 0-6 | Radomiak Radom | Środa, 31.10.2018 14:00 |
Kolejka 15
Znicz Pruszków | 0-2 | Stal Stalowa Wola | Czwartek, 18.10.2018 19:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 0-3 | Górnik Łęczna | Sobota, 20.10.2018 15:00 |
Radomiak Radom | 3-2 | Pogoń Siedlce | Sobota, 20.10.2018 15:00 |
Rozwój Katowice | 2-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 20.10.2018 15:00 |
Skra Częstochowa | 1-0 | Błękitni Stargard | Sobota, 20.10.2018 15:30 |
GKS Bełchatów | 0-0 | Elana Toruń | Sobota, 20.10.2018 17:00 |
Ruch Chorzów | 1-3 | Widzew Łódź | Sobota, 20.10.2018 18:00 |
Olimpia Grudziądz | 3-4 | Resovia | Sobota, 20.10.2018 18:00 |
Olimpia Elbląg | 0-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 20.10.2018 19:45 |
Kolejka 16
Błękitni Stargard | 3-1 | Ruch Chorzów | Sobota, 27.10.2018 13:00 |
Resovia | 2-0 | Olimpia Elbląg | Sobota, 27.10.2018 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 0-2 | Radomiak Radom | Sobota, 27.10.2018 14:00 |
ROW 1964 Rybnik | 0-2 | Rozwój Katowice | Sobota, 27.10.2018 15:00 |
Pogoń Siedlce | 0-1 | Skra Częstochowa | Sobota, 27.10.2018 17:00 |
Górnik Łęczna | 2-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 27.10.2018 19:00 |
Widzew Łódź | 0-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 27.10.2018 19:10 |
Gryf Wejherowo | 5-2 | Znicz Pruszków | Niedziela, 28.10.2018 13:00 |
Elana Toruń | 2-2 | Olimpia Grudziądz | Niedziela, 28.10.2018 13:00 |
Kolejka 17
Rozwój Katowice | 1-2 | Resovia | Sobota, 03.11.2018 13:00 |
Skra Częstochowa | 1-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 03.11.2018 14:00 |
Olimpia Grudziądz | 3-2 | Widzew Łódź | Sobota, 03.11.2018 17:00 |
Olimpia Elbląg | 2-2 | Elana Toruń | Sobota, 03.11.2018 17:00 |
Ruch Chorzów | 2-1 | Pogoń Siedlce | Sobota, 03.11.2018 18:00 |
Znicz Pruszków | 3-1 | ROW 1964 Rybnik | Niedziela, 04.11.2018 12:00 |
Stal Stalowa Wola | 4-2 | Gryf Wejherowo | Niedziela, 04.11.2018 13:00 |
Radomiak Radom | 5-1 | Górnik Łęczna | Niedziela, 04.11.2018 14:00 |
GKS Bełchatów | 3-0 | Błękitni Stargard | Niedziela, 04.11.2018 17:00 |
Kolejka 18
Stal Stalowa Wola | 1-1 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 10.11.2018 13:00 |
Skra Częstochowa | 0-0 | Radomiak Radom | Sobota, 10.11.2018 14:00 |
Znicz Pruszków | 0-2 | Resovia | Sobota, 10.11.2018 16:00 |
Olimpia Grudziądz | 3-1 | Błękitni Stargard | Sobota, 10.11.2018 17:00 |
GKS Bełchatów | 1-1 | Pogoń Siedlce | Sobota, 10.11.2018 17:00 |
Ruch Chorzów | 2-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 10.11.2018 18:00 |
Górnik Łęczna | 2-1 | Gryf Wejherowo | Niedziela, 11.11.2018 19:18 |
Rozwój Katowice | 0-0 | Elana Toruń | Środa, 21.11.2018 13:15 |
Olimpia Elbląg | 1-1 | Widzew Łódź | Środa, 10.04.2019 19:00 |
Kolejka 19
Radomiak Radom | 2-0 | Ruch Chorzów | Sobota, 17.11.2018 13:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 0-1 | GKS Bełchatów | Sobota, 17.11.2018 13:00 |
Elana Toruń | 5-1 | Znicz Pruszków | Sobota, 17.11.2018 13:00 |
Resovia | 1-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 17.11.2018 13:00 |
ROW 1964 Rybnik | 1-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 17.11.2018 13:00 |
Skra Częstochowa | 0-0 | Górnik Łęczna | Sobota, 17.11.2018 13:30 |
Pogoń Siedlce | 3-1 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 17.11.2018 17:00 |
Widzew Łódź | 1-1 | Rozwój Katowice | Sobota, 17.11.2018 19:10 |
Błękitni Stargard | 1-1 | Olimpia Elbląg | Niedziela, 18.11.2018 13:00 |
Kolejka 20
Skra Częstochowa | 1-0 | Ruch Chorzów | Sobota, 24.11.2018 13:00 |
Stal Stalowa Wola | 1-0 | Elana Toruń | Sobota, 24.11.2018 13:00 |
Znicz Pruszków | 1-0 | Widzew Łódź | Sobota, 24.11.2018 17:00 |
Olimpia Elbląg | 1-1 | Pogoń Siedlce | Sobota, 24.11.2018 17:00 |
Olimpia Grudziądz | 2-3 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 24.11.2018 17:00 |
GKS Bełchatów | 2-2 | Radomiak Radom | Sobota, 24.11.2018 17:00 |
Górnik Łęczna | 4-1 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 24.11.2018 18:00 |
Gryf Wejherowo | 1-0 | Resovia | Niedziela, 25.11.2018 13:00 |
Rozwój Katowice | 3-1 | Błękitni Stargard | Niedziela, 25.11.2018 13:00 |
Kolejka 21
Skra Częstochowa | 1-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 01.12.2018 13:00 |
Błękitni Stargard | 3-2 | Znicz Pruszków | Sobota, 01.12.2018 13:00 |
Elana Toruń | 0-2 | Gryf Wejherowo | Sobota, 01.12.2018 13:00 |
Pogoń Siedlce | 1-0 | Rozwój Katowice | Sobota, 01.12.2018 16:00 |
Ruch Chorzów | 1-1 | Górnik Łęczna | Sobota, 01.12.2018 17:00 |
Widzew Łódź | 0-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 01.12.2018 19:10 |
Radomiak Radom | 4-2 | Olimpia Grudziądz | Niedziela, 02.12.2018 13:00 |
Resovia | 0-1 | ROW 1964 Rybnik | Środa, 03.04.2019 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 1-0 | Olimpia Elbląg | Środa, 17.04.2019 16:00 |
Kolejka 22
Skra Częstochowa | 0-4 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 02.03.2019 13:30 |
ROW 1964 Rybnik | 0-1 | Elana Toruń | Sobota, 02.03.2019 14:00 |
Stal Stalowa Wola | 4-2 | Błękitni Stargard | Sobota, 02.03.2019 14:00 |
Rozwój Katowice | 6-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 02.03.2019 15:00 |
Olimpia Elbląg | 2-1 | Radomiak Radom | Sobota, 02.03.2019 17:00 |
GKS Bełchatów | 1-0 | Ruch Chorzów | Sobota, 02.03.2019 17:00 |
Znicz Pruszków | 0-2 | Pogoń Siedlce | Sobota, 02.03.2019 18:00 |
Gryf Wejherowo | 1-2 | Widzew Łódź | Niedziela, 03.03.2019 13:00 |
Górnik Łęczna | 1-0 | Resovia | Niedziela, 03.03.2019 13:05 |
Kolejka 23
Skra Częstochowa | 2-1 | Olimpia Elbląg | Sobota, 09.03.2019 12:00 |
Elana Toruń | 0-1 | Resovia | Sobota, 09.03.2019 13:00 |
Błękitni Stargard | 4-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 09.03.2019 13:00 |
Radomiak Radom | 2-0 | Rozwój Katowice | Sobota, 09.03.2019 14:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 2-2 | Znicz Pruszków | Sobota, 09.03.2019 14:00 |
Pogoń Siedlce | 5-1 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 09.03.2019 15:00 |
GKS Bełchatów | 2-0 | Górnik Łęczna | Sobota, 09.03.2019 17:00 |
Widzew Łódź | 1-1 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 09.03.2019 19:10 |
Ruch Chorzów | 1-2 | Olimpia Grudziądz | Niedziela, 10.03.2019 13:05 |
Kolejka 24
ROW 1964 Rybnik | 1-0 | Błękitni Stargard | Sobota, 16.03.2019 14:00 |
Resovia | 1-1 | Widzew Łódź | Sobota, 16.03.2019 15:00 |
Stal Stalowa Wola | 1-0 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 16.03.2019 15:00 |
Rozwój Katowice | 1-1 | Skra Częstochowa | Sobota, 16.03.2019 15:00 |
Olimpia Elbląg | 0-0 | Ruch Chorzów | Sobota, 16.03.2019 17:00 |
Gryf Wejherowo | 1-1 | Pogoń Siedlce | Niedziela, 17.03.2019 13:00 |
Znicz Pruszków | 3-2 | Radomiak Radom | Niedziela, 17.03.2019 13:05 |
Górnik Łęczna | 1-1 | Elana Toruń | Niedziela, 17.03.2019 15:00 |
Olimpia Grudziądz | 1-0 | GKS Bełchatów | Niedziela, 17.03.2019 18:00 |
Kolejka 25
Błękitni Stargard | 1-1 | Resovia | Sobota, 23.03.2019 13:00 |
Radomiak Radom | 1-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 23.03.2019 14:00 |
Skra Częstochowa | 2-4 | Znicz Pruszków | Sobota, 23.03.2019 15:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 3-0 | Gryf Wejherowo | Sobota, 23.03.2019 15:00 |
Pogoń Siedlce | 2-2 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 23.03.2019 15:00 |
Olimpia Grudziądz | 6-1 | Górnik Łęczna | Sobota, 23.03.2019 17:00 |
GKS Bełchatów | 1-1 | Olimpia Elbląg | Sobota, 23.03.2019 17:00 |
Widzew Łódź | 1-1 | Elana Toruń | Sobota, 23.03.2019 19:10 |
Ruch Chorzów | 1-1 | Rozwój Katowice | Niedziela, 24.03.2019 13:05 |
Kolejka 26
Resovia | 1-3 | Pogoń Siedlce | Środa, 27.03.2019 15:00 |
Znicz Pruszków | 1-0 | Ruch Chorzów | Piątek, 29.03.2019 19:00 |
ROW 1964 Rybnik | 1-1 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 30.03.2019 15:00 |
Stal Stalowa Wola | 1-4 | Skra Częstochowa | Sobota, 30.03.2019 15:00 |
Rozwój Katowice | 0-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 30.03.2019 15:00 |
Olimpia Elbląg | 0-0 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 30.03.2019 17:00 |
Górnik Łęczna | 0-0 | Widzew Łódź | Niedziela, 31.03.2019 13:05 |
Gryf Wejherowo | 0-3 | Radomiak Radom | Niedziela, 31.03.2019 14:00 |
Elana Toruń | 2-1 | Błękitni Stargard | Niedziela, 31.03.2019 15:00 |
Kolejka 27
Błękitni Stargard | 0-0 | Widzew Łódź | Sobota, 06.04.2019 15:00 |
Skra Częstochowa | 2-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 06.04.2019 16:00 |
Radomiak Radom | 0-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 06.04.2019 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 2-1 | Resovia | Sobota, 06.04.2019 16:00 |
Pogoń Siedlce | 2-0 | Elana Toruń | Sobota, 06.04.2019 16:00 |
Olimpia Elbląg | 2-0 | Górnik Łęczna | Sobota, 06.04.2019 18:00 |
Olimpia Grudziądz | 3-0 | Rozwój Katowice | Sobota, 06.04.2019 18:00 |
Ruch Chorzów | 1-1 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 06.04.2019 18:00 |
GKS Bełchatów | 3-0 | Znicz Pruszków | Niedziela, 07.04.2019 13:05 |
Kolejka 28
Znicz Pruszków | 2-1 | Olimpia Grudziądz | Piątek, 12.04.2019 19:00 |
Elana Toruń | 4-2 | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 13.04.2019 13:00 |
Rozwój Katowice | 0-1 | Olimpia Elbląg | Sobota, 13.04.2019 15:00 |
Resovia | 1-0 | Radomiak Radom | Sobota, 13.04.2019 16:00 |
ROW 1964 Rybnik | 0-0 | Skra Częstochowa | Sobota, 13.04.2019 16:00 |
Stal Stalowa Wola | 1-0 | GKS Bełchatów | Sobota, 13.04.2019 16:00 |
Górnik Łęczna | 1-1 | Błękitni Stargard | Sobota, 13.04.2019 17:00 |
Widzew Łódź | 1-1 | Pogoń Siedlce | Niedziela, 14.04.2019 13:05 |
Gryf Wejherowo | 3-2 | Ruch Chorzów | Niedziela, 14.04.2019 16:00 |
Kolejka 29
Rozwój Katowice | 0-1 | Górnik Łęczna | Czwartek, 18.04.2019 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 1-1 | Widzew Łódź | Sobota, 20.04.2019 13:00 |
Radomiak Radom | 2-0 | Elana Toruń | Sobota, 20.04.2019 13:05 |
Olimpia Elbląg | 1-0 | Znicz Pruszków | Sobota, 20.04.2019 15:00 |
Pogoń Siedlce | 4-1 | Błękitni Stargard | Sobota, 20.04.2019 15:00 |
Skra Częstochowa | 1-1 | Resovia | Sobota, 20.04.2019 16:00 |
GKS Bełchatów | 3-1 | Gryf Wejherowo | Sobota, 20.04.2019 17:00 |
Olimpia Grudziądz | 2-0 | Stal Stalowa Wola | Sobota, 20.04.2019 18:00 |
Ruch Chorzów | 3-0 | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 20.04.2019 18:00 |
Kolejka 30
Elana Toruń | 2-1 | Skra Częstochowa | Środa, 24.04.2019 16:00 |
Górnik Łęczna | 1-2 | Pogoń Siedlce | Środa, 24.04.2019 17:00 |
Błękitni Stargard | 3-0 | Siarka Tarnobrzeg | Środa, 24.04.2019 17:00 |
Resovia | 1-0 | Ruch Chorzów | Środa, 24.04.2019 17:00 |
ROW 1964 Rybnik | 0-1 | GKS Bełchatów | Środa, 24.04.2019 17:00 |
Gryf Wejherowo | 3-1 | Olimpia Grudziądz | Środa, 24.04.2019 17:00 |
Stal Stalowa Wola | 1-0 | Olimpia Elbląg | Środa, 24.04.2019 17:00 |
Znicz Pruszków | 0-2 | Rozwój Katowice | Środa, 24.04.2019 19:00 |
Widzew Łódź | 0-0 | Radomiak Radom | Środa, 24.04.2019 19:05 |
Kolejka 31
Skra Częstochowa | 1-1 | Widzew Łódź | Sobota, 27.04.2019 12:00 |
Znicz Pruszków | 2-1 | Górnik Łęczna | Niedziela, 28.04.2019 13:05 |
Rozwój Katowice | 0-0 | Stal Stalowa Wola | Niedziela, 28.04.2019 16:00 |
GKS Bełchatów | 1-0 | Resovia | Niedziela, 28.04.2019 17:00 |
Radomiak Radom | 0-1 | Błękitni Stargard | Niedziela, 28.04.2019 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg | 0-1 | Pogoń Siedlce | Niedziela, 28.04.2019 17:00 |
Olimpia Grudziądz | 1-2 | ROW 1964 Rybnik | Niedziela, 28.04.2019 18:00 |
Ruch Chorzów | 1-2 | Elana Toruń | Niedziela, 28.04.2019 18:00 |
Olimpia Elbląg | 1-1 | Gryf Wejherowo | Niedziela, 28.04.2019 19:00 |
Kolejka 32
Błękitni Stargard | 3-0 | Skra Częstochowa | Sobota, 04.05.2019 14:00 |
Pogoń Siedlce | 1-1 | Radomiak Radom | Sobota, 04.05.2019 17:00 |
Elana Toruń | 4-2 | GKS Bełchatów | Sobota, 04.05.2019 17:00 |
Resovia | 0-2 | Olimpia Grudziądz | Sobota, 04.05.2019 17:00 |
ROW 1964 Rybnik | 1-2 | Olimpia Elbląg | Sobota, 04.05.2019 17:00 |
Stal Stalowa Wola | 1-2 | Znicz Pruszków | Sobota, 04.05.2019 17:00 |
Widzew Łódź | 3-0 | Ruch Chorzów | Sobota, 04.05.2019 19:10 |
Górnik Łęczna | 1-2 | Siarka Tarnobrzeg | Niedziela, 05.05.2019 17:00 |
Gryf Wejherowo | 3-1 | Rozwój Katowice | Niedziela, 05.05.2019 17:00 |
Kolejka 33
Stal Stalowa Wola | - | Górnik Łęczna | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Znicz Pruszków | - | Gryf Wejherowo | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Rozwój Katowice | - | ROW 1964 Rybnik | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Olimpia Elbląg | - | Resovia | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Olimpia Grudziądz | - | Elana Toruń | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Ruch Chorzów | - | Błękitni Stargard | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Skra Częstochowa | - | Pogoń Siedlce | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
Radomiak Radom | - | Siarka Tarnobrzeg | Sobota, 11.05.2019 17:00 |
GKS Bełchatów | - | Widzew Łódź | Niedziela, 12.05.2019 13:05 |
Kolejka 34
Elana Toruń | - | Olimpia Elbląg | - |
ROW 1964 Rybnik | - | Znicz Pruszków | - |
Widzew Łódź | - | Olimpia Grudziądz | Środa, 08.05.2019 19:10 |
Siarka Tarnobrzeg | - | Skra Częstochowa | Sobota, 18.05.2019 17:00 |
Pogoń Siedlce | - | Ruch Chorzów | Sobota, 18.05.2019 17:00 |
Błękitni Stargard | - | GKS Bełchatów | Sobota, 18.05.2019 17:00 |
Resovia | - | Rozwój Katowice | Sobota, 18.05.2019 17:00 |
Gryf Wejherowo | - | Stal Stalowa Wola | Sobota, 18.05.2019 17:00 |
Górnik Łęczna | - | Radomiak Radom | Niedziela, 19.05.2019 17:00 |
Tabela
Lp. | Drużyna | Mecze | Punkty | zw | re | por | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomiak Radom | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 60-23 |
2 | Elana Toruń | 32 | 56 | 15 | 11 | 6 | 49-33 |
3 | Widzew Łódź | 32 | 55 | 13 | 16 | 3 | 46-24 |
4 | GKS Bełchatów | 32 | 54 | 15 | 11 | 6 | 38-21 |
5 | Olimpia Grudziądz | 32 | 53 | 16 | 5 | 11 | 62-42 |
6 | Pogoń Siedlce | 32 | 48 | 13 | 9 | 10 | 52-40 |
7 | Znicz Pruszków | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 46-54 |
8 | Stal Stalowa Wola | 32 | 45 | 13 | 6 | 13 | 42-43 |
9 | Górnik Łęczna | 32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 44-51 |
10 | Resovia | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 36-43 |
11 | Skra Częstochowa | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 30-44 |
12 | Błękitni Stargard | 32 | 39 | 11 | 6 | 15 | 40-50 |
13 | Olimpia Elbląg | 32 | 37 | 9 | 10 | 13 | 26-36 |
14 | Gryf Wejherowo | 32 | 37 | 10 | 7 | 15 | 44-58 |
15 | Siarka Tarnobrzeg | 32 | 36 | 10 | 6 | 16 | 31-51 |
16 | ROW 1964 Rybnik | 32 | 32 | 6 | 14 | 12 | 26-39 |
17 | Ruch Chorzów | 32 | 31 | 7 | 10 | 15 | 36-42 |
18 | Rozwój Katowice | 32 | 31 | 7 | 10 | 15 | 33-47 |