Legalny bukmacher Fortuna przygotował darmowe 20 PLN na zakłady. Kliknij tutaj i odbierz 20 PLN!

1 Liga 2017/2018

1 Liga - Tabela

Lp. Drużyna Mecze Punkty zw re por Bramki
1 Odra Opole 18 33 10 3 5 25-19
2 Chojniczanka Chojnice 18 32 9 5 4 27-13
3 Miedź Legnica 18 31 8 7 3 24-17
4 Raków Częstochowa 18 29 8 5 5 31-22
5 Stal Mielec 18 28 8 4 6 25-23
6 Chrobry Głogów 18 27 7 6 5 21-19
7 Zagłębie Sosnowiec 18 26 7 5 6 25-20
8 Puszcza Niepołomice 18 26 7 5 6 25-22
9 GKS Katowice 18 25 7 4 7 26-24
10 Bytovia Bytów 18 23 6 5 7 21-21
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 23 6 5 7 22-26
12 Pogoń Siedlce 18 23 6 5 7 23-29
13 Wigry Suwałki 16 22 6 4 6 19-19
14 GKS Tychy 18 20 5 5 8 19-27
15 Stomil Olsztyn 17 19 6 1 10 22-31
16 Olimpia Grudziądz 18 18 5 3 10 11-19
17 Górnik Łęczna 18 17 4 5 9 14-26
18 Ruch Chorzów 17 14 6 1 10 22-25

1 Liga - Terminarz

Kolejka 1

Stal Mielec 1-0 Ruch Chorzów Piatek, 28.07.2017 20:45
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Olimpia Grudziądz Sobota, 29.07.2017 15:30
Puszcza Niepołomice 2-0 Chojniczanka Chojnice Sobota, 29.07.2017 17:00
Odra Opole 3-0 Górnik Łęczna Sobota, 29.07.2017 17:00
Raków Częstochowa 0-0 Miedź Legnica Sobota, 29.07.2017 18:00
GKS Katowice 1-2 Pogoń Siedlce Sobota, 29.07.2017 19:00
Chrobry Głogów 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sobota, 29.07.2017 19:00
Bytovia Bytów 3-1 Stomil Olsztyn Sobota, 29.07.2017 19:00
Wigry Suwałki 1-2 GKS Tychy Niedziela, 30.07.2017 19:47

Kolejka 2

Ruch Chorzów 0-1 Chrobry Głogów Piatek, 04.08.2017 20:45
Górnik Łęczna 2-1 Zagłębie Sosnowiec Sobota, 05.08.2017 17:00
Pogoń Siedlce 1-2 Odra Opole Sobota, 05.08.2017 17:00
GKS Tychy 1-0 Stal Mielec Sobota, 05.08.2017 17:45
Chojniczanka Chojnice 3-0 Stomil Olsztyn Sobota, 05.08.2017 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Bytovia Bytów Sobota, 05.08.2017 18:00
Olimpia Grudziądz 2-0 Wigry Suwałki Sobota, 05.08.2017 18:00
Miedź Legnica 1-1 GKS Katowice Sobota, 05.08.2017 20:00
Puszcza Niepołomice 2-3 Raków Częstochowa Niedziela, 06.08.2017 17:00

Kolejka 3

Stomil Olsztyn 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała Piatek, 11.08.2017 19:00
GKS Katowice 1-2 Puszcza Niepołomice Piatek, 11.08.2017 20:45
Odra Opole 2-4 Miedź Legnica Sobota, 12.08.2017 12:30
Raków Częstochowa 0-1 Chojniczanka Chojnice Sobota, 12.08.2017 17:30
Bytovia Bytów 2-1 Ruch Chorzów Sobota, 12.08.2017 19:00
Chrobry Głogów 1-0 GKS Tychy Niedziela, 13.08.2017 17:00
Stal Mielec 1-0 Olimpia Grudziądz Niedziela, 13.08.2017 19:00
Wigry Suwałki 0-0 Górnik Łęczna Niedziela, 13.08.2017 19:47
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Pogoń Siedlce Niedziela, 13.08.2017 20:00

Kolejka 4

Chojniczanka Chojnice 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała Piatek, 18.08.2017 20:00
Miedź Legnica 4-1 Zagłębie Sosnowiec Piatek, 18.08.2017 20:00
Ruch Chorzów 3-1 Stomil Olsztyn Piatek, 18.08.2017 20:45
Górnik Łęczna 3-4 Stal Mielec Piatek, 18.08.2017 20:45
GKS Tychy 1-0 Bytovia Bytów Sobota, 19.08.2017 14:45
Olimpia Grudziądz 0-1 Chrobry Głogów Sobota, 19.08.2017 17:00
Pogoń Siedlce 0-0 Wigry Suwałki Sobota, 19.08.2017 17:00
Puszcza Niepołomice 1-1 Odra Opole Sobota, 19.08.2017 17:00
Raków Częstochowa 1-3 GKS Katowice Sobota, 19.08.2017 17:00

Kolejka 5

Stomil Olsztyn 2-0 GKS Tychy Wtorek, 22.08.2017 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Ruch Chorzów Wtorek, 22.08.2017 20:45
Odra Opole 1-0 Raków Częstochowa Sroda, 23.08.2017 17:00
Wigry Suwałki 0-2 Miedź Legnica Sroda, 23.08.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Puszcza Niepołomice Sroda, 23.08.2017 19:00
Stal Mielec 2-3 Pogoń Siedlce Sroda, 23.08.2017 19:00
Chrobry Głogów 2-0 Górnik Łęczna Sroda, 23.08.2017 19:00
Bytovia Bytów 0-1 Olimpia Grudziądz Sroda, 23.08.2017 19:00
GKS Katowice 1-0 Chojniczanka Chojnice Sroda, 23.08.2017 20:45

Kolejka 6

GKS Tychy 3-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała Piatek, 25.08.2017 20:45
Puszcza Niepołomice 2-1 Wigry Suwałki Sobota, 26.08.2017 17:00
Raków Częstochowa 2-2 Zagłębie Sosnowiec Sobota, 26.08.2017 17:00
GKS Katowice 1-1 Odra Opole Niedziela, 27.08.2017 14:45
Chojniczanka Chojnice 4-3 Ruch Chorzów Niedziela, 27.08.2017 17:00
Olimpia Grudziądz 1-1 Stomil Olsztyn Niedziela, 27.08.2017 17:00
Górnik Łęczna 1-1 Bytovia Bytów Niedziela, 27.08.2017 17:00
Miedź Legnica 0-0 Stal Mielec Niedziela, 27.08.2017 20:00
Pogoń Siedlce 1-1 Chrobry Głogów Poniedzialek, 28.08.2017 19:00

Kolejka 7

Odra Opole 2-1 Chojniczanka Chojnice Sobota, 02.09.2017 15:00
Bytovia Bytów 4-1 Pogoń Siedlce Sobota, 02.09.2017 18:00
Stomil Olsztyn 2-1 Górnik Łęczna Sobota, 02.09.2017 19:00
Chrobry Głogów 1-2 Miedź Legnica Niedziela, 03.09.2017 12:30
Zagłębie Sosnowiec 3-0 GKS Katowice Sroda, 13.09.2017 18:00
Stal Mielec 1-1 Puszcza Niepołomice Sroda, 13.09.2017 19:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Olimpia Grudziądz Sroda, 13.09.2017 19:00
Ruch Chorzów 2-2 GKS Tychy Czwartek, 14.09.2017 18:00
Wigry Suwałki 0-3 Raków Częstochowa Sroda, 27.09.2017 18:00

Kolejka 8

Puszcza Niepołomice 0-1 Chrobry Głogów Piatek, 08.09.2017 16:30
Olimpia Grudziądz 1-0 Ruch Chorzów Piatek, 08.09.2017 19:00
Miedź Legnica 2-1 Bytovia Bytów Piatek, 08.09.2017 20:45
Górnik Łęczna 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sobota, 09.09.2017 14:45
Raków Częstochowa 1-2 Stal Mielec Sobota, 09.09.2017 16:00
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec Sobota, 09.09.2017 16:00
Pogoń Siedlce 1-0 Stomil Olsztyn Sobota, 09.09.2017 18:00
GKS Katowice 0-1 Wigry Suwałki Sobota, 09.09.2017 18:00
Chojniczanka Chojnice 3-0 GKS Tychy Niedziela, 10.09.2017 17:00

Kolejka 9

Chrobry Głogów 2-3 Raków Częstochowa Sobota, 16.09.2017 14:45
Zagłębie Sosnowiec 1-3 Chojniczanka Chojnice Sobota, 16.09.2017 18:00
Wigry Suwałki 2-1 Odra Opole Sobota, 16.09.2017 18:00
Bytovia Bytów 1-0 Puszcza Niepołomice Sobota, 16.09.2017 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 Pogoń Siedlce Sobota, 16.09.2017 18:00
Stomil Olsztyn 2-0 Miedź Legnica Sobota, 16.09.2017 19:00
Stal Mielec 3-2 GKS Katowice Niedziela, 17.09.2017 12:30
GKS Tychy 2-1 Olimpia Grudziądz Niedziela, 17.09.2017 15:00
Ruch Chorzów 1-2 Górnik Łęczna Poniedzialek, 18.09.2017 19:00

Kolejka 10

GKS Katowice 2-2 Chrobry Głogów Piatek, 22.09.2017 20:45
Odra Opole 1-0 Stal Mielec Sobota, 23.09.2017 12:45
Górnik Łęczna 1-0 GKS Tychy Sobota, 23.09.2017 16:00
Puszcza Niepołomice 3-1 Stomil Olsztyn Sobota, 23.09.2017 16:00
Raków Częstochowa 3-1 Bytovia Bytów Sobota, 23.09.2017 16:00
Chojniczanka Chojnice 0-0 Olimpia Grudziądz Sobota, 23.09.2017 17:00
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Wigry Suwałki Sobota, 23.09.2017 18:00
Miedź Legnica 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sobota, 23.09.2017 19:35
Pogoń Siedlce 1-3 Ruch Chorzów Niedziela, 24.09.2017 16:00

Kolejka 11

Ruch Chorzów 1-0 Miedź Legnica Piatek, 29.09.2017 20:45
Stomil Olsztyn 1-3 Raków Częstochowa Sobota, 30.09.2017 17:00
Stal Mielec 1-1 Zagłębie Sosnowiec Sobota, 30.09.2017 18:00
Bytovia Bytów 1-2 GKS Katowice Sobota, 30.09.2017 18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Puszcza Niepołomice Sobota, 30.09.2017 18:00
GKS Tychy 2-3 Pogoń Siedlce Sobota, 30.09.2017 18:00
Chrobry Głogów 2-0 Odra Opole Sobota, 30.09.2017 18:05
Wigry Suwałki 0-2 Chojniczanka Chojnice Niedziela, 01.10.2017 18:00
Olimpia Grudziądz 1-0 Górnik Łęczna Niedziela, 01.10.2017 19:00

Kolejka 12

Miedź Legnica 2-1 GKS Tychy Piatek, 06.10.2017 19:00
Odra Opole 1-0 Bytovia Bytów Sobota, 07.10.2017 12:30
Chojniczanka Chojnice 0-0 Górnik Łęczna Sobota, 07.10.2017 17:00
Wigry Suwałki 2-0 Stal Mielec Sobota, 07.10.2017 17:00
Puszcza Niepołomice 2-1 Ruch Chorzów Sroda, 18.10.2017 15:00
Raków Częstochowa 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sroda, 18.10.2017 15:00
Pogoń Siedlce 1-1 Olimpia Grudziądz Sroda, 18.10.2017 19:00
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Chrobry Głogów Sroda, 18.10.2017 19:00
GKS Katowice 3-1 Stomil Olsztyn Sroda, 18.10.2017 20:00

Kolejka 13

Ruch Chorzów 1-0 Raków Częstochowa Piatek, 13.10.2017 18:00
Stal Mielec 1-2 Chojniczanka Chojnice Piatek, 13.10.2017 20:45
Górnik Łęczna 1-1 Pogoń Siedlce Sobota, 14.10.2017 13:00
Chrobry Głogów 3-3 Wigry Suwałki Sobota, 14.10.2017 17:00
GKS Tychy 1-1 Puszcza Niepołomice Sobota, 14.10.2017 17:00
Stomil Olsztyn 2-0 Odra Opole Sobota, 14.10.2017 17:15
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 GKS Katowice Sobota, 14.10.2017 17:45
Bytovia Bytów 2-2 Zagłębie Sosnowiec Sobota, 14.10.2017 18:00
Olimpia Grudziądz 0-1 Miedź Legnica Sobota, 14.10.2017 18:00

Kolejka 14

Raków Częstochowa 2-2 GKS Tychy Sobota, 21.10.2017 12:30
Odra Opole 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sobota, 21.10.2017 15:00
Chojniczanka Chojnice 0-2 Pogoń Siedlce Sobota, 21.10.2017 17:00
Wigry Suwałki 2-2 Bytovia Bytów Sobota, 21.10.2017 17:00
Miedź Legnica 0-0 Górnik Łęczna Sobota, 21.10.2017 18:00
Stal Mielec 3-0 Chrobry Głogów Sobota, 21.10.2017 18:00
Puszcza Niepołomice 2-1 Olimpia Grudziądz Niedziela, 22.10.2017 15:00
Zagłębie Sosnowiec 5-1 Stomil Olsztyn Niedziela, 22.10.2017 17:00
GKS Katowice 1-2 Ruch Chorzów Niedziela, 22.10.2017 17:45

Kolejka 15

Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Zagłębie Sosnowiec Piatek, 27.10.2017 20:45
Górnik Łęczna 0-1 Puszcza Niepołomice Sobota, 28.10.2017 13:00
Pogoń Siedlce 2-3 Miedź Legnica Sobota, 28.10.2017 17:00
GKS Tychy 1-0 GKS Katowice Sobota, 28.10.2017 17:45
Bytovia Bytów 0-0 Stal Mielec Sobota, 28.10.2017 18:00
Olimpia Grudziądz 1-2 Raków Częstochowa Sobota, 28.10.2017 18:00
Chrobry Głogów 0-0 Chojniczanka Chojnice Niedziela, 29.10.2017 17:00
Ruch Chorzów 3-1 Odra Opole Niedziela, 29.10.2017 18:00
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki Czwartek, 30.11.2017 18:00

Kolejka 16

Stal Mielec 1-3 Stomil Olsztyn Piatek, 03.11.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Ruch Chorzów Piatek, 03.11.2017 20:45
Odra Opole 1-0 GKS Tychy Sobota, 04.11.2017 12:30
Puszcza Niepołomice 2-3 Pogoń Siedlce Sobota, 04.11.2017 13:00
Raków Częstochowa 3-1 Górnik Łęczna Sobota, 04.11.2017 14:00
Chojniczanka Chojnice 0-0 Miedź Legnica Sobota, 04.11.2017 16:00
Wigry Suwałki 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała Sobota, 04.11.2017 16:00
GKS Katowice 2-0 Olimpia Grudziądz Sobota, 04.11.2017 18:00
Chrobry Głogów 0-0 Bytovia Bytów Niedziela, 05.11.2017 16:00

Kolejka 17

Olimpia Grudziądz 0-2 Odra Opole Sobota, 11.11.2017 16:00
Górnik Łęczna 1-3 GKS Katowice Niedziela, 12.11.2017 12:00
GKS Tychy 1-1 Zagłębie Sosnowiec Niedziela, 12.11.2017 12:45
Stomil Olsztyn 1-2 Chrobry Głogów Niedziela, 12.11.2017 15:00
Bytovia Bytów 0-3 Chojniczanka Chojnice Niedziela, 12.11.2017 16:00
Pogoń Siedlce 0-3 Raków Częstochowa Niedziela, 12.11.2017 16:00
Miedź Legnica 2-2 Puszcza Niepołomice Niedziela, 12.11.2017 17:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-3 Stal Mielec Wtorek, 21.11.2017 17:30
Ruch Chorzów - Wigry Suwałki Sroda, 22.11.2017 18:00

Kolejka 18

Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Chrobry Głogów Piatek, 17.11.2017 18:00
Stomil Olsztyn 0-1 Bytovia Bytów Piatek, 17.11.2017 18:00
Ruch Chorzów 1-2 Stal Mielec Piatek, 17.11.2017 20:45
Chojniczanka Chojnice 1-1 Puszcza Niepołomice Sobota, 18.11.2017 16:00
Olimpia Grudziądz 0-1 Zagłębie Sosnowiec Sobota, 18.11.2017 16:00
Pogoń Siedlce 1-1 GKS Katowice Sobota, 18.11.2017 17:00
GKS Tychy 0-3 Wigry Suwałki Sobota, 18.11.2017 17:00
Górnik Łęczna 0-3 Odra Opole Niedziela, 19.11.2017 12:00
Miedź Legnica 1-1 Raków Częstochowa Niedziela, 19.11.2017 18:15

Kolejka 19

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice Piatek, 24.11.2017 18:00
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna Piatek, 24.11.2017 20:45
Odra Opole - Pogoń Siedlce Sobota, 25.11.2017 13:00
GKS Katowice - Miedź Legnica Sobota, 25.11.2017 16:00
Stal Mielec - GKS Tychy Sobota, 25.11.2017 17:45
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała Sobota, 25.11.2017 18:00
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice Niedziela, 26.11.2017 13:00
Chrobry Głogów - Ruch Chorzów Niedziela, 26.11.2017 15:00
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz Niedziela, 26.11.2017 16:00

Kolejka 20

Kolejka 21

Kolejka 22

Kolejka 23

Kolejka 24

Kolejka 25

Kolejka 26

Kolejka 27

Kolejka 28

Kolejka 29

Kolejka 30

Kolejka 31

Kolejka 32

Kolejka 33

Kolejka 34