jaga

Jagiellonia spotkała się z ŁKS

Piro Shop
Komentarze (26) 2017-12-20

Do awantury doszło do na stacji paliw w Bielsku Podlaskim. Kibice Jagiellonii zostali zaatakowani przez szukających mocnych wrażeń kibiców ŁKS Łomża. Sześciu Ełkaesiaków otrzymało dozór policyjny.

 

O godzinie 2:00 w nocy kibice Jagiellonii wracający z meczu z Niecieczy, zrobili postój na stacji paliw w centrum Bielska. Po chwili do zaparkowanego w pobliżu stacji autokaru podjechało kilka aut z kibicami ŁKS Łomża i zaatakowali białostocczan.

 

„Według ustaleń, na bielską stację w Orlenie kibice Jagi trafili przypadkiem. Po prostu była na trasie i chcieli się zatrzymać. Nie szukali tu żadnej konfrontacji. Za to szukali jej kibice z Łomży. Jak wynika z ustaleń, jeździli oni po krajowej „dziewiętnastce”, praktycznie polując na swych rywali z Biełegostoku. Dogodną okazję do ataku znaleźli właśnie w Bielsku. Łomżanie pobili kilku białostoczan. Oczywiście, zaatakowani kibice Jagielloni nie pozostali dłużni i też poturbowali paru rywali. Jak jednak wynika ze wstępnych ustaleń śledczych, była to raczej forma samoobrony. Dlatego po przesłuchaniu grupa fanów Jagiellonii została szybko zwolniona i nie postawiono im zarzutów” – informuje serwis poranny.pl

 

Sprawę prowadzi bielska prokuratura. Sześciu uczestników bójki z Łomży otrzymało dozór policyjny.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
gostek 2018-02-16 22:38:28

Martin, szczegółnie jak jeszcze niedawno ŁKS Łomża skamlał u Jagi, aby Was przestała dojeżdzać, bo nie macie jak się bronić, zero organizacji.

^^^^^ 2018-02-03 07:42:27

Łomża ze Stomilem zaatakowała jagę jak wracali z Gdańska, a jak wracali z Niecieczy to był sam ŁKS.

Przemek 2017-12-28 20:22:02

Jagi nie ma nigdzie. Nowa siła polski ŁKS Łomża. krulowie polski. Mazowsze nas nie chce Podlasie wstydzi. Nam to nie przeszkadza jesteśmy krulami.

Jaca 2017-12-26 19:57:25

Niech wam bedzie-nie ma Jagi na Podlasiu..

Martin 2017-12-26 12:26:21

Witam, Łomża jest druga ekipa na Mazowszu zaraz po legi. Nawet dobrze ze nie chcieliśmy podpisać zgody z legła, niepotrzebujemy ich. Jeszcze 2-3 razy dojedziemy jakiś fanklub jagi i okoliczne wioski będą nasze. Viva la ŁKS Łomża .

Doswiadczony 2017-12-26 00:57:16

wydaje mi sie ze obie ekipy nie za wiele znacza na scenie kibicowskiej, oczywiscie bialystok mam wiekszy potencjal niz lomza. obydwa kluby nie maja lokalnego rywala dlatego jest jak jest. kwiat mlodziezy wyjechal za granice albo na zachod Polski i przestal sie bawic w chuliganke. w ogole bialystok to byla zgoda typowo melanzowa- pijacka, moze od czsu do czasu rzucic kamieniem, pomalowac mur czy polamac lawke lub przystanek.

Czubanteria 99' STH 2017-12-24 17:49:42

Jaga sobie poradzi!!! 2 w nocy 24 h w trasie i jsk mieli działać?

Grant. 2017-12-24 07:47:49

Misie polarne a w lidze białorusi może by wam było łatwiej? Może tam byście wracali bez klapsów...Dynamo Mińsk raz na jakiś czas a tutaj wszyscy wszędzie was ganiają? ...

Beka z Białorusi 2017-12-23 16:00:40

Nic takiego nie mialo miejsca, a internet nie jest polem walki Dzieci Białorustoku. AVE ŁKS !!! Ps. Królewski Gród nad Narwią vel Powiatowcy pozdrawiają Białoruś i Akalice.

+- 2017-12-23 15:47:22

Już Jaga upadła tak nisko, że się podszywa pod ludzi z Łomży żeby wzniecać napinke na necie. Piszecie po nicku chłopaka, o którym każdy kto go zna wie, że to nie jego poziom i się na takich portalach nie wypowiada. Przekazuje od niego, że jest tym mocno zdegustowany hehe PS. Na przyszlość pisze się JimBeam, a nie Jim beam :)

Jaga 2017-12-23 07:50:00

"Do pana jaga"' oczywiście teraz co nas ŁKS zaatakował rozumiem ze stałeś z boku i wszystko widziałeś ... ŁKS nie był sam i dobrze to wie , sami nic nie znaczą

Beka z powiatu. 2017-12-22 22:16:46

Haha powiatowcy fantaści. Dojechanie pojedyńczego busa liczycie jako wygraną z Jagą! Coś wam się w tych powiatowych łbach pojebało.Tylko wtedy ze Stomilem w koalicji było wasze zwycięstwo. Ale była wasza 2 krotna przewaga.Stańcie sami banda na bandę jak kiedyś i wtedy zobaczymy. Tylko do tego to już nie jest powiat chętny. Piast to może na play station dojechał , a nie w realu.

TNS Polska 2017-12-22 05:54:28

Aktualny ranking chuliganki w PL: 1. Lech Poznań 2. Piast Gliwice 3. ŁKS Łomża

Fanatyk 2017-12-21 21:12:26

TYLKO ŁOMŻA ŁKS !!

JJ 2017-12-21 19:27:28

Jagus ty dobrze wiesz ze na te 3 razy tylko raz było ze Stomilem więc se daruj farmazony

Xen 2017-12-21 16:23:49

Nie no nie róbcie wschodnie wsioki wiochy. ..piast? To ci których przebija nieciecza w wyjazdach? Białoruskie pieski nisko upadliście. ..

do "do pan jaga" 2017-12-21 15:38:14

jeszcze Piast dojebał Jagę

Kibol 2017-12-21 13:10:00

Lomza - Jaga w 2017 3-0 :)

Do pana jaga 2017-12-21 11:18:59

Panie Jaga taki fanatyk ,że już Ci się wpierdole mylą ;] Na 3x w tym roku na trasie, 2x od samego ŁKSu raz od koalicji więc zluzuj majty jak życia nie ogarniasz

Obserwator 2017-12-21 10:41:24

Trafiona nie tyle Jagiellonia co cześć osób z jednego z fc. Niech więc reszta zluzuje temat :-)

Jaga 2017-12-21 10:33:14

Z Łomżą był Stomil ,więc sie tak nie pucujcie ... na was Kur!#=@ też przyjdzie pora juz niedługo

Anty internet hooligan. 2017-12-21 10:31:43

Nikt nie płacze i nie skarży się leszczu. Nie zostaną obici tylko ci co walczą tylko klawiaturą przed kompem ;-). Przynajmniej teoretycznie. Jim beam jebnij się w swój czerwony , kacapski nos brudny paznokciu.

Fan 2017-12-21 10:29:01

Ma się ta Jaga z tą Łomzą...

mgr Zbyszek 2017-12-21 07:23:55

Za "samoobronę" zwalniają! Teraz wystarczy powiedzieć "to on zaczął";)

japedola 2017-12-21 05:54:58

Jaga tradycyjnie obita, płacząca i skarżąca się :(