Zawisza Bydgoszcz

Data powstania: 1946 Barwy: niebiesko-czarneOstatnie wiadomości
Kibice Zawiszy Bydgoszcz z efektowną oprawą na trybunach

Kibice Zawiszy Bydgoszcz z efektowną oprawą na trybunach

Komentarze 2019-06-02

Zawiszacy dbają o atmosferę na trybunach w klasie okręgowej. Choć drużyna Zawiszy Bydgoszcz występuje na bardzo niskim poziomie rozgrywkowym, bo w klasie okręgowej, to może ona liczyć na bardzo mocne...

Grupa kibiców Zagłębia Lubin świętowała na trybunach 15-lecie istnienia

Grupa kibiców Zagłębia Lubin świętowała na trybunach 15-lecie istnienia

Komentarze 2018-11-27

Orange City Boys ’03 mają już 15 lat. W niedzielę w Lubinie odbywało się ekstraklasowe starcie pomiędzy miejscowym Zagłębiem oraz Legią Warszawa. Na trybunach zasiadło kilka tysięcy kibiców. Pierwsza połowa...

Koszulki z akcji Niebiesko-Czarna cegiełka już w sprzedaży

Koszulki z akcji Niebiesko-Czarna cegiełka już w sprzedaży

Komentarze 2018-11-16

Zainteresowani długo czekali, ale wreszcie są. Kibice Zawiszy Bydgoszcz ogłosili, że od dziś w ich sklepie można nabywać koszulki, na których widnieją nazwiska wszystkich osób, które wsparły akcję Niebiesko-Czarna cegiełka. Cel

Nic o nas bez nas

Nic o nas bez nas

Komentarze 2018-03-26

24 marca odbyło się w Warszawie spotkanie przedstawicieli grup kibicowskich, w którym udział wzięli reprezentanci większości klubów Ekstraklasy, I ligi oraz wielu drużyn z niższych szczebli piłkarskich rozgrywek. Nowe pomysły...

Legia na zakazie w Lubinie

Legia na zakazie w Lubinie

Komentarze 2018-02-11

Dwa karne w ostatnich minutach i zwycięstwo Legii w Lubinie. Około 10 tysięcy kibiców oglądało emocjonujące spotkanie, w którym Zagłębie Lubin uległo warszawskiej Legii 2:3. Za piłkarzami stołecznego klubu na...

Wywiad z chuliganem: Maras z Zawiszy Bydgoszcz

Wywiad z chuliganem: Maras z Zawiszy Bydgoszcz

Komentarze 2017-10-30

Nikomu, kto jest kibicem Zawiszy, nie trzeba przedstawiać Marka, który swoje serce wypełnił miłością do ukochanego klubu, a jego bezkompromisowa i honorowa postawa jest wzorem do naśladowania dla całego środowiska...

Na forum

Toruń i kujawsko-pomorskie Hary z Tybetu 17.09.2019 20:03

Ku*wa obrońca prawdy się znalazł.
Nagle nawrócony na głoszenie prawdy i wytykąjący innym, że każdy może dopowiedzieć swoje a jeszcze jakiś czas temu sam pier*olił farmazony że Zawisza obsrał się umawianej walki z Elaną bo... ta się na nią zebrała :)

TMK plemplem81 12.09.2019 06:25

Gromson - w numerze październikowym wywiad z Marasem i Piotrusiem - Zawisza Bydgoszcz.
ban82 - już to pisałem wcześniej, przypomnę tylko. Wywiad z Uszolem wyglądał zupełnie inaczej, gdy był przeprowadzony live. Z racji na specyfikę branży w jakiej działamy daję ludziom prawo pełnej autoryzacji wywiadów. Mam nadzieję, że masz wyobrażenie, że praktycznie żaden z opublikowanych wywiadów nie wyglądał w realu tak jak na papierze (jedynie chłopak z GKS Jastrzębie miał najmniej poprawek swoich wypowiedzi, ale też i najbardziej ważył słowa spośród wszystkich rozmówców). Ludzie na żywo, gdy jest spokojne luźna gadka, dużo mówią. Nie wszystko można publikować - dla dobra ich i czasem i ekipy. Potem, gdy już to widzą napisane - zauważają, że albo pewnych rzeczy powiedzieć jednak nie można, albo będzie to, że tak się wyrażę, politycznie - po linii działania ekipy - nie do końca mile widziane (tu najmniej kalkulował chłopak z Glinika, który wprost odniósł się do kwestii działalności ekip na Podkarpaciu - a przecież Karpaty - ekipa z jednego z tych wielkich układów/rodzin itp. to ich zgoda...). W przypadku Uszola wywiad został zmieniony niemalże w całości. Kilkanaście godzin siedziałem potem na słuchawce i kasowane były całe wcześniejsze wypowiedzi, zamieniane nowymi. I rzeczywiście - z wywiadu zajebistego, który Uszol dał na żywo, powstało coś miałkiego i sztucznego. Dla niego może jednak dobrze, że te odpowiedzi pozmieniał - tylko tyle dopowiem. Natomiast ten wywiad Rafała nauczył mnie, że już nigdy więcej nie pozwolę, by była dokonywana taka ingerencja w cały wywiad. Nie po to się przygotowuję do tego, jadę przez całą Polskę, zadaję nie raz niewygodne pytania, żeby finalnie okazało się, że całość będzie zmieniona i podyktowana przez telefon. Człowiek uczy się całe życie... U Rybaka też miało dojść do paru znaczących zmian, jednak postawiłem w kluczowych kwestiach veto i przekonałem go, by to jednak zostało. Dzięki temu wywiad jest ciekawy, lekko się go czyta, bo nienaruszone zostały najbardziej zapalne kwestie. Wykasowane zostały tylko odpowiedzi znacznie bardziej lajtowe - pewnego podejścia Rybaka do naszego środowiska, jego zasad, ale także i jego rozrywkowego życia. Jeszcze poleciało pytanie z odpowiedzią o Bałtyk Gdynia - na jego wyraźne i stanowcze słowo. Tu nie protestowałem.

Co szanuje u swoich wrogów?? BUCZOL 17.08.2019 12:25

Kibice Bialskiej stali, pomimo problemów finansowych nadal działają. I każda ekipa nie ważne czy to bks, ruch, czy Zawisza która działa pomimo problemów finansowych zasługuje na jakiś tam szacunek za ich przywiązanie do klubu.

Kibicowska Warszawa AL BUNDY 13.08.2019 22:45

Można ? - takie wspominki
Rok 80 - siedzimy (Zawisza) na krytej gdzie wchodzi chlopak z Legii i prosi o wymianę pamiątek bo zbiera, itd ...
Wszystko ładnie, grzecznie, ale nie chciał sie wymienic za szarfrę z ambasady Węgier ktorą dostał jego Ojczulek po 56

Co nie zmienia tego że po meczu ma wyjściu była mala kamionka :) i gitarka ..

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. ferment 02.08.2019 19:55

Sprostuje twoje wypociny z dupy wysrane. Pseudonim cygany wymyślił Miedziance Raków, który jechał na swój mecz z Miedzią przez ulicę gdzie są dwa bloki cygańskie i widząc chodzących tam cyganów przypasowali sobie ich do wrzucania Miedziance od cyganów. Chyba 2010 rok, więc nie pisz o pokoleniach i nie wymyślaj nie stworzonych historii.

Ps.
Pięknie tutaj bronicie Siwaka...wszyscy z zl za tym cyganem. Piękne potwierdzenie że jednak lata u was ciawas.


Nie wiem kim jest siwak i uwierz mi nie masz pojęcia o ekipie z którą latam gdzie na pewno nie ma w niej ciapuchow. Co do łatki cygani to chyba powaliły Ci się lata, o dobrych 15-17 lat. Zanim zrobisz kolejny ferment z dupy jak to nazywasz wysrany to zastanów się nad bredniami które tu wypisujesz.

W marcu 1992 roku kiedy grał w Legnicy Zawisza policja eskortowała kibiców bydgoskich z dworca przez park , gdzie już wtedy wyzywali Miedziankę od cyganów , wiem bo byłem, mam nawet bilet z tego meczu.
Za cienki jesteś w uszach żebym mi tu kity żenić.


O matko bo jebnę ze śmiechu! Nagle nie wiesz kto jest kto. Wy wszyscy nagle go nie znacie. Na meczu Miedź -
Arka nagle go znaliscie i nikt nie wyzywał Miedzi od cyganów bo pan S był wtedy w sektorze i nie pasowało, co nie? Rozdał by wam po liściu i głupio by było.
Gówno mnie interesuje w jakiej ekipie latasz.
O pseudonimie cyganie pisał sam Raków i nie wymyślaj historii że pokolenia bo robisz z siebie głupka.
Więcej już nic w tej kwestii nie napiszę bo nie ma z kim gadać... Bynajmniej nie z tobą.
Falubaz miał jednak rację....

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. pkosz1 01.08.2019 20:39

Falubaz to w ogole niezle gagatki.Wiem ze po WRWE wszystko w kraju sie skasowalo,ale:
-najpierw zgody ze Sparta i Wybrzezem ekipami pro Slask i Lechia
-pozniej zgody i uklady z Pogonia i Flota
-zgoda z Zaglebiem,kontakty z Odra Opole,w dodatku wroble cwierkaly ze paru gosci z fhzg mialo chetke na kontakty z Zawisza
kazda w miare powazna osoba widzi ze kazdy kolejny krok sie powinien wykluczac

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. Adam K. ps. Kiełek 31.07.2019 20:05

Heheh jakie zgody jakie układy jak to wszystko interesy. Nie ma biznesu to ciao bambino, będziem kręcić z innymi lody. Większość zgód to już jest tylko na papierze zero wspólnych akcji, jedynie czasem na jakiś melanżyk wpadną jedni do drugich obgadać biznesy i tyle. W ostatnich latach Wisła olała w imię interesów Śląsk i Lechię, Lech układa się z Łks czyli wrogiem swojego przyjaciela, Łks ma w dupie co powie ich zgoda Zawisza wyjebana przez Lecha z flagi i nie raz upokarzana. Resovia wolała się kumać z WSH bo przecież z kim można zrobić lepszy biznes jak nie z Krakowem. Sporo zgód trzyma się już tylko teoretycznie przez to, że trwają po 20 czy 30 lat i nie ma co mącić, niech się stara gwardia odwiedza. Potem przychodzi taka sytuacja ze jest puchar Polski i Lech zamiast ze zgodą to się buja z układem z ŁKS. Teraz piniondz w cenie a nie przyjaźń.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. Oqq 30.07.2019 16:33

Z dniem dzisiejszym zakończona została zgoda pomiędzy Zagłębiem Lubin a Falubazem ZG
Dla tych do końca nie wiedzących - zgody Zagłębia:
Arka Gdynia
Zawisza Bydgoszcz
Odra Opole
Układ: Polonia Bytom

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko Prawilnyy 06.07.2019 17:14

Za chwile sam siebie pochwali z 3 konta.Ogolnie prawda jest taka że beke z Mlodej Elany mają starzy z Torunia.

Panowie z ME trochę pokory bo Zawisza to jeszcze jak na razie nie wasza liga i prawda jest taka że startu do nich nie macie banda na bande.

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko Anonymous 04.07.2019 12:37

lowkick reanimacja i mw10 to przeciez ta sama osoba wy tępe h**e. Ten gamoń już wyłapał od swoich wczesniej a teraz mu się jeszcze pogorszyło bo zrobił kilka kont i sam ze soba gada i sam się broni. To autentyczne zdjecia jego i jego „baby” i bardzo dobrze ze ktoś je wrzucił. Szczekała szmata w necie mimo upomnien to się doszczekala. Połowa pedalow co tu pisze to wyglada tak samo i ma taki sam kask i okularki jak on a na żywo takie same zwykle odpady i śmieci.

Przy okazji zegnam się z tym forum bo nie da się czytac jak takie frajery festy i cioty ciagle szczekają a w zyciu są niczym. Walczcie dalej na klawiaturach pajace.

Ps. Zawisza zacznijcie w końcu cioty trenować zwłaszcza ty danio gruby huju!!

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko przypalowiec z forum 28.06.2019 10:53

Ustalenia miały być ze banda na bandę Legia - ŁKS a ŁKS sobie przyjeżdża z Lechem i Zawisza :D

Żużel Kibicowsko pkosz1 20.06.2019 15:58

Flaga jedna skasowana. Gkm wszedl do klatki i ja sobie po prostu wzial. Z Pily sami piknikowcy. Zawisza musi to jakoa przezyc.

Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze) tak tylko pytam 20.06.2019 11:02

Tak mnie naszła rozkminka przy okazji skrojenia flagi Widzewa w barwach narodowych przez ŁKS.Kto kogo kroił z flag narodowych ?
Grfy Słupsk - Pogoń Lębork

Stal Rzeszów - Karpaty

Ceramika Opoczno - Stal Gorzyce

Polonia Bytom - Szombierki

Legia - Wigry i Jagiellonie

ŁKS Łomża - Wigry

Ostrovia - Chrobrego i pikników z GKM-u Grudziądz

Gwardia - Wielim

Lechia - Bałtyk

ktoś z Wielkiej Triady - Pogoń Szczecin

Ruch Ch. - GKS Katowice

Pogoń Staszów - Wisłę Sandomierz

Polonia Bytom powiesiła do góry kołami flagę Ruchu Radzionków w barwach biało-czerwonych oddaną przez przerzuta.

Nie wiem, czy Zawisza krojąc kilka flag Chojniczanki nie zdobył też flagi narodowej.

Zakładam, że pewnie się znajdzie jeszcze kilka przypadków.Ktoś coś pamięta ?

Temat bez spiny.Wiem, że część tych flag została zdobyta podczas akcji, w w ferworze walki itd.

Wymarłe Ekipy ... Kkrawczyk 17.06.2019 04:32

Oni tylko wychodzą jak Zawisza gra mecz, tak to sie kitrają po piwnicach.

Kibicowskie Podkarpacie espana 09.06.2019 18:40

To prawda, że Rzeszów nie jest miastem piłkarskim. A z czego to wynika to ja mam swoją teorię. Miasta gdzie jest silny żużel (albo w ogóle jakikolwiek żużel) praktycznie zawsze piłkarsko historycznie niewiele znaczyły. To jest Rzeszów, Tarnów, Lublin, Gorzów, Toruń, Bydgoszcz, Częstochowa - wszędzie tam piłka była poniżej poziomu miasta. Owszem Zawisza był w ekstraklasie ale jednak jak na miasto powyżej 300k to jest słabizna. Może Częstochowa tu nie do końca pasuje choć nie oszukujmy się, że Raków ze swoimi 5 sezonami w ekstraklasie jak na miasto ponad 200k też szału nie robi. Nigdzie nie ma tak, żeby równolegle był żużel i silna piłka, i dotyczy to moim zdaniem nawet metropolii, bo oczywiście Wrocław czy Gdańsk to są miasta ekstraklasowe i dzisiaj piłkarskim silne, ale historycznie daleko za topem. W Rzeszowie jeszcze siatkówka jest potęgą i piłka już jest całkiem w cieniu
Z całym szacunkiem do rzeszowskich ekip bo w swoim województwie obie ekipy są razem z SSW w top 3.

Awanse -spadki -2019 ! Warchlak1920/1945 03.06.2019 21:04

Jak by chciał toby przyszedł z nami, a sprzedajesz to ty tępaku. Będzie z wami ochroniarz?

Ciężko żeby na derbach w 2012 roku na Gdańskiej byli kibice gości, skoro mecz do 999 osób. Pewnie i tak byśmy nie przyszli, a czy był z wami wtedy ochroniarz?

W 2000 roku spotykamy się 3 krotnie. Najpierw PP, pierwszy mecz na Gdańskiej nie idziemy, rewanż na Sportowej Zawisza wygania nas ze stadionu. W lidze w rundzie jesiennej pierwszy mecz na Sportowej, obecne obie ekipy w mocnych składach, lecz po wydarzeniach z czerwca z PP pały mobilizują się jak na wojnę i do niczego większego nie dochodzi. Na rewanż na wiosnę 2001 nie idziemy, Zawisza rozbija nas na zbiórce.

Awanse -spadki -2019 ! K.net-Powrót Króla 03.06.2019 20:00

Przerywając wymianę argumentów ,chciałem zapytać kiedy ostatnio odbyły się derby Bydgoszczy ,wiadomo ,że obecnie przewagę ma Zawisza ,szczególnie jeśli chodzi o ilość kibiców ,jak to było we wcześniejszych latach ?

Nowa książka o kibicach. tsa 01.06.2019 15:32

(Możemy się lubić lub nie,dekadę temu Zawisza był od Was mimo wszystko wyżej.Co do jednego z czym mogę się zgodzić,Zawisza był bardzo aktywny,ale rywalami często byli niżej notowani jak Bałtyk,Brodnica,Chojniczanka,Elana,GKM,Jeziorak,Kujawiak,fc Lecha z Inowrocławia,fc Widzewa z Grudziądza gdy Wy Stomil walczyliście na ubitej z Legią,Arką,Jagą,Motorem więc skala rywali jednak mówi sama za siebie,chociaż wam też się zdarzały wpadki z mniejszymi jak porażka bodajże w ustawce z Wigrami Suwałki, czy awantura w plecy z Mazurem Ełk.)
Czytam ze zrozumieniem ale wytłumacz mi w jakim sensie byli rywalami? W robieniu vlepek anty? I widzę mało się orientujesz co się działo w mieście Inowrocław?

Nowa książka o kibicach. zgredos 29.05.2019 09:38

Progresywna śmietano my nic nie musimy udowadniać jakiejś Elanie . Zrobiliśmy to wiele razy włącznie ze stratą Waszych kilku szmat.
Od tamtego czasu minęło tyle lat a Wy qrwa co zrobiliście choćby w tej sprawie ?
Teraz kilku chłopaczków potrenowało i wielka banda z Torunia się zrobiła ... bać się czy śmiać ?
Zawisza miał tyle wyjazdów przez ostatnie lata w wasze strony ale jakoś nie widać ME ...bo co ? w tym czasie mieli siłkę ? czy pajacowali gdzieś na sali gimnastycznej ?

Pamiętaj ,że bycie kibicem to przede wszystkim mecze ,mecze i jeszcze raz mecze swojej drużyny czy to w domu czy na wyjeździe .
Nie siłownia i robienie tabelek na internecie wstawiając je później na stronach kibicowskich.

Na koniec jeszcze przyjebałeś się jak zwykła pała do kilku kobiet stających przy naszych flagach ....wiesz pajacu ,że one mają we trzy więcej wyjazdów na Zawiszę jak połowa tych waszych posrańców wziętych do jednego wora ? To trochę szacunku bo one mają wiele większe pojęcie o kibicowaniu swojej drużyny niż ty !

Nowa książka o kibicach. imperium311 28.05.2019 19:56

Czy Zawisza przegrał kiedykolwiek jakiekolwiek starcie z kimkolwiek? Kiedyś już pytałem i nie dostałem odpowiedzi. Wychodzi na to, że nie i to chuligańsko najlepsza ekipa w Polsce. Handlujcie z tym.