Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Data powstania: 1935 Barwy: biało-zielone



Ostatnie wiadomości
I runda Pucharu Polski

I runda Pucharu Polski

Komentarze 2017-07-24

Znamy już 14 drużyn, które powalczą w II rundzie Pucharu Polski. Swoje mecze w większości wygryli faworyci, którzy teraz będą oczekiwać na wtorkowe losowanie. Największą niespodzianką było odpadnięcie GKS Katowice....

Pierwszy mecz Widzewa bez kibiców

Pierwszy mecz Widzewa bez kibiców

Komentarze 2016-08-07

W związku z decyzją wojewody łódzkiego pierwszy mecz w III lidze piłkarze łódzkiego Widzewa rozgrywają na stadionie przy ul. Milionowej bez udziału publiczności. Spotkanie rozpczęło się 7 sierpnia o godzinie...

34 kolejka I ligi, 33 kolejka II ligi

Komentarze 2010-06-05

34 kolejka - I liga Widzew Łódź - Górnik Zabrze 5.06, 17:00 Motor Lublin - Łódzki KS 5.06, 17:00 Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 5.06, 17:00 Górnik Łęczna -...

32 kolejka I i II Ligi

Komentarze 2010-05-26

Kolejka 32 - 26.05, I liga Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 26.05, 20:10 Motor Lublin - Stal Stalowa Wola 26.05, 17:00 Górnik Łęczna - Łódzki KS 26.05, 19:00 Górnik Zabrze...

Weekend (21-23.05)

Komentarze 2010-05-21

Kolejka 31 - I liga GKP Gorzów Wielkopolski - Motor Lublin 22.05, 17:00 GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 22.05, 19:00 Wisła Płock - Flota Świnoujście 22.05, 17:00 KSZO Ostrowiec -...

Kibicowskie podsumowanie jesieni - Wigry Suwałki

Komentarze 2007-01-04

Wygrywamy ustawkę po 10 osób z Warmią Grajewo(26.11) Wigry Suwałki - Nadrwianka Pułtusk Przed meczem do sklepu w okolicach stadionu w ktorym bylismy w ok 10 os wjezdza Warmia Grajewo...

Na forum

ULTRAS - Grupy, działalność. Oqq 07.11.2018 18:53

Cześć wszystkim!
Mam wrażenie, że brakuje tutaj takiego tematu, w którym można opisać działania grup ultras w Polsce, daty powstania,skąd wzięły się nazwy danych grup i różnego rodzaju informacji. Oczywiście mówimy o informacjach stylu, lat działalności , tłustych lat, jak i tych obecnych.
Jak na przestrzeni lat się zmienił w Polsce ultras? Jak to widzicie w przyszłości?
Może temat się przyjmie.
Wrzuciłem kluby, i kilka nazw grup działających na dzień dzisiejszy. Jeśli brakuje jakieś ekipy, to dopiszcie, na pewno nie dopisałem celowo

Legia Warszawa - Nieznani Sprawcu
Wisła Kraków - Ultra Wisła
Ruch Chorzów -Ultras Niebiescy
Górnik Zabrze -Ultras Górnik Zabrze
Lech Poznań -
ŁKS Łódź - Ultras
Pogoń Szczecin -Młode wilki?
Śląsk Wrocław - Ultras Silesia
Widzew Łódź - UR
Cracovia - Opravcy
GKS Katowice -Ultras Gieksa
Zagłębie Sosnowiec - Ultras Zagłębie
Polonia Bytom - TNT
Lechia Gdańsk - Ultras Lechia Gdańsk
Szombierki Bytom -
Zagłębie Lubin - Orange City Boys03
Jagiellonia Białystok - UJB
Gwardia Warszawa -
Korona Kielce - Ultras Korona
Odra Wodzisław Śląski - UOW08
Odra Opole - Underground Group
Amica Wronki
GKS Bełchatów -
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski -
Arka Gdynia -Ultras Arka
Warta Poznań -
Wisła Płock - Ultras Wisła Płock
Zawisza Bydgoszcz - Wysokiej Klasy Specjaliści
Piast Gliwice - UPG
Garbarnia Kraków -
Pogoń Lwów -
Stomil Olsztyn - Ultras Stomil
Stal Rzeszów -
Hutnik Kraków -
Górnik Łęczna -
Warszawianka -
Olimpia Poznań -
Motor Lublin -„Ultramakers’06″
Podbeskidzie Bielsko-Biała .
Bałtyk Gdynia -
ROW Rybnik -
Górnik Wałbrzych -
Zagłębie Wałbrzych-
Raków Częstochowa-
Polonia Bydgoszcz -
Bruk-Bet Termalica Nieciecza -
Ruch Radzionków -
Stal Stalowa Wola -
GKS Tychy -TNG03
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski -
Siarka Tarnobrzeg - Ultras KSZO
Igloopol Dębica
Sandecja Nowy Sącz
Szczakowianka Jaworzno
RKS Radomsko
Radomiak Radom
Górnik Polkowice
Tarnovia Tarnów
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
GKS Jastrzębie
Miedź Legnica - UML

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko Marek z NWS 20.11.2017 19:18

Frekwencja Widzewa w rundzie jesiennej:

1. 12.08.2017, Widzew – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 300 widzów, zapełnienie 87%
2. 19.08.2017, Widzew – Warta Sieradz 16 150 widzów, zapełnienie 92%
3. 26.08.2017, Widzew – MKS Ełk 16 052 widzów, zapełnienie 92%
4. 08.09.2017, Widzew – Olimpia Zambrów 16 550 widzów, zapełnienie 94%
5. 22.09.2017, Widzew – Ursus Warszawa 16 719 widzów, zapełnienie 96%
6. 07.10.2017, Widzew – Tur Bielsk Podlaski 14 711 widzów, zapełnienie 84%
7. 21.10.2017, Widzew – Pelikan Łowicz 17 246 widzów, zapełnienie 99%
8. 04.11.2017, Widzew – ŁKS Łomża 16 521 widzów, zapełnienie 94%
9. 18.11.2017, Widzew – Sokół Ostróda 14 671 widzów, zapełnienie 100%

Średnia: 15 991
Zapełnienie: 93,32%
❤❤❤❤❤❤

Puchar Polski -2017/2018 ! aspanu 25.07.2017 10:32

1/16 finału - 9 sierpnia

1. Sokół Ostróda - ROW 1964 Rybnik / Górnik Zabrze
2. Miedź Legnica - Warta Sieradz / Sandecja Nowy Sącz
3. GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
4. Siarka Tarnobrzeg - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - 8 sierpnia
5. Wisła Puławy - Legia Warszawa - 8 sierpnia
6. Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna
7. Pogoń Szczecin - Lech Poznań
8. Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk
9. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Podbeskidzie Bielsko-Biała
10. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (*)
11. Stal Mielec - Piast Gliwice - 8 sierpnia
12. Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
13. GKS Tychy - Cracovia
14. Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
15. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce - 10 sierpnia
16. Wisła Kraków - Wisła Płock

(*) mecz najprawdopodobniej odbędzie się w innym terminie

Gospodarzami meczów 1/16 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły zajmujące wyższą pozycję w schemacie rozgrywek.

1/8 finału - 20 września

17. zwycięzca meczu 1 - zwycięzca meczu 2
18. zwycięzca meczu 3 - zwycięzca meczu 4
19. zwycięzca meczu 5 - zwycięzca meczu 6
20. zwycięzca meczu 7 - zwycięzca meczu 8
21. zwycięzca meczu 9 - zwycięzca meczu 10
22. zwycięzca meczu 11 - zwycięzca meczu 12
23. zwycięzca meczu 13 - zwycięzca meczu 14
24. zwycięzca meczu 15 - zwycięzca meczu 16

Gospodarzami meczów 1/8 finału są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/16 finału.

1/4 finału - 25 października, 29 listopada

zwycięzca meczu 17 - zwycięzca meczu 18
zwycięzca meczu 19 - zwycięzca meczu 20
zwycięzca meczu 21 - zwycięzca meczu 22
zwycięzca meczu 23 - zwycięzca meczu 24

Gospodarzami pierwszych meczów 1/4 finału są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2017/18. W przypadku meczów z udziałem drużyn z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarza pierwszego meczu wyłoni losowanie przeprowadzone przez Departament Rozgrywek Krajowych PZPN po rozegraniu meczów 1/8 finału.

Pary 1/2 finału wyłoni odrębne losowanie. Finał zostanie rozegrany 2 maja na stadionie PGE Narodowy. Mecze będą transmitowane na antenie Polsatu Sport.

via 90minut.pl

Puchar Polski- 2016/2017 WODA GAZOWANA 21.07.2016 14:05

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 23 lipca, 16:00

Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 23 lipca, 18:00

Rominta Gołdap - Arka Gdynia 26 lipca, 18:00

Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 23 lipca, 17:00

Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 23 lipca, 17:00

GKS Bełchatów - Miedź Legnica 23 lipca, 17:30

Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec 23 lipca, 16:30

Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 23 lipca, 17:00

Stal Mielec - Wisła Płock 27 lipca, 19:00

Radomiak Radom - GKS Katowice 22 lipca, 18:30

ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn 22 lipca, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce 23 lipca, 17:00

KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 23 lipca, 17:00

Wda Świecie - Puszcza Niepołomice 23 lipca, 17:00

Olimpia Zambrów - GKS Tychy 23 lipca, 13:00

Puchar Polski- 2016/2017 WODA GAZOWANA 24.06.2016 13:59

Runda wstępna - 16/17 lipca

1. Wda Świecie - Rozwój Katowice
2. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
3. Świt Skolwin - Polonia Bytom
4. Rominta Gołdap - wolny los (**)
5. JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
8. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los (**)
10. Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
11. ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy
12. KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork
13. Małopolski ZPN (*) - Puszcza Niepołomice
14. Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
16. Pomorski ZPN (*) - Kotwica Kołobrzeg
17. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
18. Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
19. Raków Częstochowa - Wisła Puławy
20. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



I runda - 23/24 lipca

21. Zwycięzca meczu nr 15 - Wigry Suwałki
22. Zwycięzca meczu nr 16 - Chojniczanka Chojnice
23. Rominta Gołdap - Arka Gdynia (26/27 lipca)
24. Zwycięzca meczu nr 19 - Chrobry Głogów
25. Zwycięzca meczu nr 8 - Sandecja Nowy Sącz
26. Zwycięzca meczu nr 10 - Miedź Legnica
27. Zwycięzca meczu nr 18 - Zagłębie Sosnowiec
28. Zwycięzca meczu nr 2 - wolny los (***)
29. Zwycięzca meczu nr 20 - Bytovia Bytów
30. Zwycięzca meczu nr 7 - Wisła Płock (26/27 lipca)
31. Zwycięzca meczu nr 17 - GKS Katowice
32. Zwycięzca meczu nr 5 - Stomil Olsztyn
33. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Zwycięzca meczu nr 6
34. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 12
35. Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13
36. Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 11

Zgody, akcje (h) "bez kalkulatorów'' zapalnik. 22.12.2015 15:10

Bodajże 2006 rok. Mecz Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Lechia Gdańsk. Dzień przed meczem wieczorek dzwonią Tedki, że będą przed meczem i czy się lejemy. Nas było 74 osoby. TB 95 z Barra Bravas 110 ( i jeden gość z Bielska ).

Mimo takiej różnicy Lechia padła po 9 minutach a dwa pierwsze starcia zapowiadały zupełnie inny werdykt.

Kibicowska Warszawa 89piotrekski 08.09.2015 14:00

W sobotę dobry mecz Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia.

III liga łódzko-mazowiecka ŁUKI1985 28.07.2014 20:41

Oto pełna lista drużyn, które zagrają w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej w sezonie 2014/15: Radomiak Radom, Legia II Warszawa, Ursus Warszawa, GKP Targówek, ŁKS Łódź, , Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Sokół Aleksandrów Łódzki, Pogoń II Siedlce, Pelikan Łowicz, Warta Sieradz, Start Otwock, Omega Kleszczów, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Pilica Białobrzegi, WKS Wieluń, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Polonia Warszawa, Broń Radom.

Puchar Polski 2014/2015 Frankie Edgar 21.07.2014 20:39

Raczej słaba kolejna kolejka PP się szykuje.

Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 26 lipca, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych 27 lipca, 17:00
Odra Opole - Znicz Pruszków 26 lipca, 17:00
Motor Lublin - Chrobry Głogów 26 lipca, 17:00
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 26 lipca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg 26 lipca, 17:00
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Polonia Bytom - Pelikan Łowicz 26 lipca, 18:00
Sparta Jazgarzew - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 26 lipca, 18:00
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce 26 lipca, 17:00
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 26 lipca, 17:00

Mniejsze ekipy - FC większych MłodyHKS 11.10.2013 07:55

Nie widziałem takiego tematu wcześniej, więc postanowiłem taki założyć.
Poniżej wpisujcie nazwy mniejszych ekip, będących w 100% (mam tu na myśli, że oprócz swemu mniejszemu klubowi, kibicują większemu - ale tylko jednemu) także fan-clubem klubu większego.
Przykładowo: Legia Warszawa - Rodło Kwidzyn, Sparta Brodnica, Legia Chełmża, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Wielim Szczecinek.

Puchar Polski 2013/2014 Zgody 28 13.07.2013 18:20

Rozwój Katowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
4 osoby ze Świtu zameldowały się w sektorze gości akcentując na początku meczu Jesteśmy zawsze tam...

Galeria 26-29.04 maRjan 25.04.2013 18:11

Ekstraklasa:

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 28 kwietnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 29 kwietnia, 18:30
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:45
Piast Gliwice - Legia Warszawa 27 kwietnia, 18:00
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 26 kwietnia, 18:00
Polonia Warszawa - GKS Bełchatów 27 kwietnia, 13:30
Wisła Kraków - Widzew Łódź 26 kwietnia, 20:45
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 28 kwietnia, 14:30

I liga:

Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 27 kwietnia, 17:00
GKS Tychy - Okocimski Brzesko 28 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 27 kwietnia, 18:00
Polonia Bytom - GKS Katowice 28 kwietnia, 12:30
Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn 27 kwietnia, 16:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Dolcan Ząbki 28 kwietnia, 12:15
Zawisza Bydgoszcz - Łks Łódz
Kolejarz Stróże - Warta Poznań 28 kwietnia, 17:00
Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 27 kwietnia, 17:00

II liga zach:


Chojniczanka Chojnice - MKS Oława 27 kwietnia, 17:00
Lech Rypin - Calisia Kalisz
Rozwój Katowice - Chrobry Głogów 27 kwietnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 28 kwietnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - MKS Kluczbork 28 kwietnia, 12:00
Jarota Jarocin - ROW Rybnik 28 kwietnia, 15:00
Górnik Polkowice - Górnik Wałbrzych 29 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Raków Częstochowa 27 kwietnia, 15:00
Tur Turek - Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia, 17:00

II liga wsch:

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 28 kwietnia, 18:00
Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 28 kwietnia, 12:00
Unia Tarnów - Wisła Puławy 27 kwietnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Pelikan Łowicz 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg - Stal Rzeszów 27 kwietnia, 15:00
Resovia - Olimpia Elbląg 27 kwietnia, 16:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Płock - Puszcza Niepołomice 28 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Motor Lublin 27 kwietnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
i niższe...

Zgody / Kosy/ Układy ... n1906h 28.02.2013 12:09

Arka Gdynia
Avia Świdnik
Bałtyk Gdynia
Beskid Andrychów
Broń Radom
Bytovia Bytów
Calisia Kalisz
Chełmianka Chełm
Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów
Cracovia Kraków
Czarni Jasło
Elana Toruń
Flota Świnoujście
GKS Bełchatów
GKS Katowice
GKS Tychy
Górnik Konin
Górnik Łęczna
Górnik Polkowice
Górnik Wałbrzych
Górnik Zabrze
Granica Kętrzyn
Gryf Słupsk
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
Hutnik Nowa Huta
Jagiellonia Białystok
Karpaty Krosno
Korona Kielce
Kotwica Kołobrzeg
Lech Poznań
Lech Rypin
Lechia Dzierżoniów
Lechia Gdańsk
Lechia Zielona Góra
Legia Warszawa
ŁKS Łomża
ŁKS Łódź
Miedź Legnica
MKS Kluczbork
Motor Lublin
Odra Opole
Odra Wodzisław Śl.
Okocimski Brzesko
Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz
Orzeł Przeworsk
Pelikan Łowicz
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Siedlce
Pogoń Szczecin
Polonia Bytom
Polonia Przemyśl
Polonia Świdnica
Polonia Warszawa
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Resovia Rzeszów
ROW Rybnik
Ruch Chorzów
Sandecja Nowy Sącz
Siarka Tarnobrzeg
Stal Bielsko-Biała
Stal Mielec
Stal Rzeszów
Stal Sanok
Stal Stalowa Wola
Stomil Olsztyn
Szczakowianka Jaworzno
Śląsk Wrocław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Tur Turek
Unia Tarnów
Victoria Jaworzno
Warmia Grajewo
Widzew Łódź
Wigry Suwałki
Wisła Kraków
Wisła Płock
Wisła Puławy
Wisła Sandomierz
Zagłębie Lubin
Zagłębie Sosnowiec
Zawisza Bydgoszcz

moja prośba, kogo brakuje w tym gronie z działających ekip, a kto nie powinien w tej liście się w ogóle znaleźć.

GALERIA (1-3.09.12r.) x.x 30.08.2012 11:26

Ekstraklasa - Kolejka 3 (1-2 września)

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 września, 18:00
Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 września, 13:30
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2 września, 14:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 18:30
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 31 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2 września, 17:00
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1 września, 15:45
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 31 sierpnia, 20:30

I liga - Kolejka 5 (1-2 września)

Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz 1 września, 18:00
GKS Tychy - Polonia Bytom 1 września, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 września, 17:00
Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1 września, 19:45
GKS Katowice - Kolejarz Stróże 1 września, 18:00
Stomil Olsztyn - Bogdanka Łęczna 1 września, 17:00
Dolcan Ząbki - Cracovia 2 września, 12:15
Łódzki KS - Warta Poznań 2 września, 12:30

II liga zachodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Rozwój Katowice - Chojniczanka Chojnice 1 września, 15:00
Lech Rypin - Gryf Wejherowo 1 września, 17:00
MKS Oława - Zagłębie Sosnowiec 1 września, 16:00
Calisia Kalisz - Jarota Jarocin 1 września, 17:00
Chrobry Głogów - KS Polkowice 1 września, 17:00
Bytovia Bytów - Elana Toruń 1 września, 15:00
MKS Kluczbork - Tur Turek 1 września, 16:30
ROW Rybnik - Ruch Zdzieszowice 31 sierpnia, 19:30
Górnik Wałbrzych - Raków Częstochowa 1 września, 17:00

II liga wschodnia - Kolejka 5 (1-2 września)

Unia Tarnów - Wigry Suwałki 1 września, 16:00
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków 31 sierpnia, 19:00
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg 2 września, 17:00
Concordia Elbląg - Resovia 2 września, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Wisła Płock 1 września, 16:00
Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 września, 11:15
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 2 września, 17:00
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 1 września, 17:00
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin 1 września, 17:00

i inne ligi

fotki/wideo# 24-27 sierpien '12 x.x 23.08.2012 19:58

ekstraklasa

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 26 sierpnia, 17:00
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 24 sierpnia, 20:30
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 25 sierpnia, 13:30
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 27 sierpnia, 18:30
Polonia Warszawa - Lech Poznań 25 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 26 sierpnia, 14:30
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 25 sierpnia, 15:45
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 24 sierpnia, 18:00

1 liga

Olimpia Grudziądz - Łódzki KS 25 sierpnia, 17:00
Warta Poznań - Dolcan Ząbki 25 sierpnia, 17:00
w Grodzisku Wielkopolskim
Cracovia - Stomil Olsztyn 25 sierpnia, 19:45
Bogdanka Łęczna - GKS Katowice 25 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Arka Gdynia 26 sierpnia, 12:30
Zawisza Bydgoszcz - Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Miedź Legnica 26 sierpnia, 16:00
Flota Świnoujście - GKS Tychy 25 sierpnia, 17:30
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 26 sierpnia, 17:00

2 liga wschod

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 25 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 25 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Pelikan Łowicz 25 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wisła Puławy 25 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Concordia Elbląg 28 sierpnia, 18:00
bez udziału publiczności
Resovia - Radomiak Radom 25 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 25 sierpnia, 17:00
Garbarnia Kraków - Unia Tarnów 25 sierpnia, 16:00
na stadionie Wawelu
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 25 sierpnia, 17:00

2 liga zachód

Chojniczanka Chojnice - Górnik Wałbrzych 26 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - ROW Rybnik 25 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - MKS Kluczbork 25 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Bytovia Bytów 25 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - Chrobry Głogów 25 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Calisia Kalisz 25 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - MKS Oława 25 sierpnia, 17:00
Zagłębie Sosnowiec - Lech Rypin 25 sierpnia, 17:00
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 25 sierpnia, 17:00

GALERIA (17 - 19.08.2012r.) OldSchoolFans 16.08.2012 22:17

Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 sierpnia, 13:30
Lech Poznań - Ruch Chorzów 18 sierpnia, 18:00
Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 20 sierpnia, 18:30
Legia Warszawa - Korona Kielce 19 sierpnia, 17:00
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 17 sierpnia, 20:30
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 17 sierpnia, 18:00
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 18 sierpnia, 15:45
Wisła Kraków - GKS Bełchatów 19 sierpnia, 14:30


GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 15 września, 16:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 15 września, 16:00
Okocimski KS Brzesko - Polonia Bytom 15 września, 16:00
Arka Gdynia - Flota Świnoujście 15 września, 17:30
GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 14 września, 19:00
Stomil Olsztyn - Zawisza Bydgoszcz 15 września, 16:00
Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 15 września, 16:00
Łódzki KS - Bogdanka Łęczna
Warta Poznań - Cracovia 15 września, 14:00


Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 18 sierpnia, 17:00
Lech Rypin - Jarota Jarocin 18 sierpnia, 17:00
MKS Oława - KS Polkowice 18 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz - Elana Toruń 3 października
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Chrobry Głogów - Tur Turek 18 sierpnia, 17:00
Bytovia Bytów - Ruch Zdzieszowice 18 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Raków Częstochowa 18 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW Rybnik - Górnik Wałbrzych 18 sierpnia, 19:30
Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice 18 sierpnia, 17:00


Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 18 sierpnia, 17:00
na stadionie Wawelu
Unia Tarnów - Siarka Tarnobrzeg 18 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Resovia 18 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom - Wisła Płock 18 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia, 12:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 18 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 19 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Motor Lublin 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 18 sierpnia, 17:00

oraz niższe

GALERIA (15.08.2012r.) OldSchoolFans 13.08.2012 19:33

I liga
Olimpia Grudziądz- Dolcan Ząbki 15 sierpnia, 17:00
Łódzki KS-Stomil Olsztyn 15 sierpnia, 17:00
Cracovia- Arka Gdynia 29 sierpnia w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 19:00) odwołany
Bogdanka Łęczna- Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 17:00
Kolejarz Stróże- Miedź Legnica 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Bydgoszcz-GKS Tychy 15 sierpnia, 19:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza-Sandecja Nowy Sącz 15 sierpnia, 16:45
Flota Świnoujście-Polonia Bytom 15 sierpnia, 18:00
GKS Katowice-Warta Poznań 15 sierpnia, 19:00

II liga
Chojniczanka Chojnice - Energetyk ROW Rybnik 15 sierpnia, 18:00
Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 15 sierpnia, 17:00
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 15 sierpnia, 17:00
Ruch Zdzieszowice - Chrobry Głogów 15 sierpnia, 17:00
Tur Turek - Calisia Kalisz 15 sierpnia, 17:00
Elana Toruń - MKS Oława 15 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Lech Rypin 15 sierpnia, 17:00
Jarota Jarocin - Rozwój Katowice 15 sierpnia, 15:00
Zagłębie Sosnowiec - Gryf Wejherowo 15 sierpnia, 17:30

Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg 15 sierpnia, 18:00
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów 15 sierpnia, 17:00
Motor Lublin - Pelikan Łowicz 15 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 15 sierpnia, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Radomiak Radom 15 sierpnia, 17:00
Wisła Płock - Znicz Pruszków 15 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Resovia - Unia Tarnów 15 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków 15 sierpnia, 17:30

oraz niższe ligi...

GALERIA (4-5.06.2012r.) OldSchoolFans 02.08.2012 20:05

Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz 4 sierpnia, 18:00
Ruch Radzionków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz 4 sierpnia, 20:00
GKS Tychy - Kolejarz Stróże 5 sierpnia, 17:00
w Jaworznie
Miedź Legnica - Bogdanka Łęczna 4 sierpnia, 17:00
Okocimski KS Brzesko - Cracovia 22 sierpnia
w Krakowie; na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków; w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu Okocimskiego KS-u w Pucharze Polski
Arka Gdynia - Warta Poznań 4 sierpnia, 17:45
GKS Katowice - Łódzki KS 5 sierpnia, 17:00
Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki 4 sierpnia, 17:30


Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 4 sierpnia, 16:00
Gryf Wejherowo - Jarota Jarocin 5 sierpnia, 16:00
Lech Rypin - Elana Toruń
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany na wniosek policji
MKS Oława - Tur Turek 4 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom - Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia, 17:00
przełożony
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 4 sierpnia, 18:00
Bytovia Bytów - Górnik Wałbrzych 4 sierpnia, 17:00
MKS Kluczbork - Energetyk ROW Rybnik 4 sierpnia, 17:00
KS Polkowice - Rozwój Katowice
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu meczu KS-u Polkowice w Pucharze Polsk


Siarka Tarnobrzeg - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Resovia 4 sierpnia, 17:00
Unia Tarnów - Wisła Płock 4 sierpnia, 17:00
Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 sierpnia, 18:00
Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 4 sierpnia, 17:00
Concordia Elbląg - Stal Stalowa Wola 4 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim
Wisła Puławy - Motor Lublin 4 sierpnia, 18:00
Pelikan Łowicz - Puszcza Niepołomice 5 sierpnia, 11:15
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 4 sierpnia, 17:00

Puchar Polski 2012/2013 stadionowy_artysta 19.07.2012 14:47

Runda wstępna - 25 lipca

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia,
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór Mazowiecki,
Luboński KS - Nielba Wągrowiec,
Chrobry Głogów - Miedź Legnica,
Legia II Warszawa - Bogdanka II Łęczna,
Łysica II Bodzentyn - Pogoń Siedlce,
Górnik Wałbrzych - GKS Tychy,
Limanovia Limanowa - Garbarnia Kraków,
Ruch Zdzieszowice - Tur Turek,
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice,
Puszcza Niepołomice - Okocimski KS Brzesko,
Pelikan Łowicz - Zagłębie Sosnowiec,
Stomil Olsztyn - wolny los,
Sokół Aleksandrów Łódzki - wolny los.

Puchar Polski 2012/2013 O.. 18.06.2012 15:09

Runda przedwstępna - 18 lipca

1. Kaszubia Kościerzyna - Stomil Olsztyn
2. Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
3. Sokół Ostróda - Jeziorak Iława
4. ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5. Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec
6. Luboński FC - Calisia Kalisz
7. Lechia Zielona Góra - Chrobry Głogów
8. Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Pruszków
9. Legia II Warszawa - Motor Lublin
10. Lubelski ZPN - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
11. Łysica II Bodzentyn - Stal Stalowa Wola
12. LZS Stary Śleszów - Górnik Wałbrzych
13. Start Bogdanowice - GKS Tychy
14. Polonia Łaziska Górne - Puszcza Niepołomice
15. Małopolski ZPN - Raków Częstochowa
16. Podkarpacki ZPN - Garbarnia Kraków
17. Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów
18. Miedź Legnica - Czarni Żagań
19. Sokół Sokółka - Wigry Suwałki
20. Chojniczanka Chojnice - Jarota Jarocin
21. Tur Turek - MKS Kluczbork
22. Ruch Zdzieszowice - Energetyk ROW Rybnik
23. Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
24. Resovia - Okocimski KS Brzesko
25. Zagłębie Sosnowiec - Stal Rzeszów
26. Pelikan Łowicz - wolny los


Runda wstępna - 25 lipca

zwycięzca 2 - zwycięzca 17
zwycięzca 3 - zwycięzca 4
zwycięzca 5 - zwycięzca 6
zwycięzca 7 - zwycięzca 18
zwycięzca 9 - zwycięzca 10
zwycięzca 11 - zwycięzca 23
zwycięzca 12 - zwycięzca 13
zwycięzca 15 - zwycięzca 16
zwycięzca 21 - zwycięzca 22
zwycięzca 19 - zwycięzca 20
zwycięzca 14 - zwycięzca 24
zwycięzca 25 - Pelikan Łowicz
zwycięzca 1 - wolny los
zwycięzca 8 - wolny los