Legionovia Legionowo

Data powstania: 1930 Barwy: biało-żółto-czerwone



Ostatnie wiadomości

Na forum

Puchar Polski -2020/2021 ! K.net-Powrót Króla 06.08.2020 16:58

Runda wstępna - 8-9 sierpnia
Uczestniczy 8 zespołów II ligi z sezonu 2019/20 z miejsc 11-18.

Górnik Polkowice - Gryf Wejherowo
nie odbył się - goście zostali wykluczeni z rozgrywek
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo 8 sierpnia, 13:00
Lech II Poznań - Elana Toruń 8 sierpnia, 12:00
we Wronkach
Skra Częstochowa - Stal Stalowa Wola 9 sierpnia, 16:30


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Odra Opole - Lech Poznań 15 sierpnia, 20:30
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 14 sierpnia, 20:30
Chrobry Głogów - Cracovia 16 sierpnia, 17:30
Resovia - Piast Gliwice 15 sierpnia, 17:30
w Stalowej Woli
Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki 13 sierpnia, 16:00
Polonia Nysa - Górnik Łęczna 15 sierpnia
Górnik Polkowice - Arka Gdynia 23 sierpnia, 12:30
KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce 15 sierpnia, 16:00
Unia Skierniewice - Widzew Łódź
Garbarnia Kraków - GKS Katowice 22 sierpnia, 12:00
Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin 16 sierpnia, 16:00
- Warta Poznań
Błękitni Stargard / Legionovia Legionowo
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 sierpnia, 19:45
Radomiak Radom - Miedź Legnica 22 sierpnia, 14:30
w Puławach
Ruch Wysokie Mazowieckie - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 sierpnia, 16:00
GKS Tychy - Wisła Płock 15 sierpnia, 19:00
Lechia Zielona Góra - Świt Skolwin (Szczecin)
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław 16 sierpnia, 20:30
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin 13 sierpnia, 16:00
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 14 sierpnia, 17:30
Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce 16 sierpnia, 15:00
- Lechia Gdańsk
Skra Częstochowa / Stal Stalowa Wola
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Puszcza Niepołomice
Pniówek Pawłowice Śląskie - Sokół Ostróda
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 13 sierpnia, 20:30
Bytovia Bytów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 23 sierpnia, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków 15 sierpnia, 19:29
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg 21 sierpnia, 19:30
Olimpia Grudziądz -
Lech II Poznań / Elana Toruń
- Stal Mielec
Karpaty Krosno / Wisłok Wiśniowa


Ktoś napisze dlaczego mecz Resovia - Piast Gliwice odbędzie się w Stalowej Woli ?

Puchar Polski - 2019/2020 coglin 27.07.2020 13:36

Komplet par 1/32 finału Pucharu Polski 2020/2021:

Odra Opole - Lech Poznań
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Chrobry Głogów - Cracovia
Resovia - Piast Gliwice
Ślęza Wrocław - Wigry Suwałki
Polonia Nysa / Stal Brzeg - Górnik Łęczna
Górnik Polkowice - Arka Gdynia
Polonia Środa Wlkp. / KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce
Zwyc. reg. Łódzki ZPN - Widzew Łódź
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Unia Janikowo / Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Sosnowiec
Podhale Nowy Targ - Pogoń Szczecin
Błękitni Stargard / Legionovia Legionowo - Warta Poznań
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Ruch Wysokie Maz. / Olimpia Zambrów - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS Tychy - Wisła Płock
Zwyc. reg. Lubuski ZPN - Świt Skolwin
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Zagłębie Lubin
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa
Chełmianka Chełm / Orlęta Radzyń Podlaski - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa / Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
Jaguar Kokoszki / Radunia Stężyca - Puszcza Niepołomice
Zwyc. reg. Warmińsk-Mazurski ZPN / Zwyc. reg. Śląski ZPN
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Bytovia Bytów *
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Kraków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań / Elana Toruń
Zwyc. reg. Podkarpacki ZPN - Stal Mielec

* - gospodarz meczu może ulec zmianie, w zależności od wyników rywalizacji barażowej.

Puchar Polski - 2019/2020 ScoobyDoo 28.09.2018 10:25

Pary 1/16 finału Pucharu Polski:

Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław
Huragan Morąg - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Miedź Legnica
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Sandomierz / Korona Kielce
Wisła Puławy - Rozwój Katowice
Resovia - Lechia Gdańsk
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Unia Hrubieszów / Górnik Zabrze - Legionovia Legionowo
Polonia Środa Wielkopolska - Odra Opole
KP Starogard Gdański - Puszcza Niepołomice
Victoria Sulejówek / Raków Częstochowa - Lech Poznań
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock

Mecze tej rundy odbędą się 30 i 31 października, a termin rezerwowy zaplanowano w dniach 6-8 listopada.

III.Liga G1 Łódzki,Mazowiecki,Podlaski,Warmia-Mazury 16/17 ABC1935 27.08.2018 05:36

ŁKS Łomża - Świt NDM
Około 60, nie dojeżdżamy pod stadion.

Legionovia Legionowo - Świt NDM
65 (5 Bug Wyszków, 8 MKS Ciechanów).

Puchar Polski - 2019/2020 matador88 10.08.2018 10:41

ŁKS Łódź - Lech Poznań
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze
Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - Odra Opole
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
GKS Drwinia - Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS 1962 Jastrzębie - Piast Gliwice
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - Cracovia
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki
Resovia - Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
Wisła Sandomierz - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
Elana Toruń - Bytovia Bytów

Puchar Polski- 2016/2017 WODA GAZOWANA 21.07.2016 14:05

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki 23 lipca, 16:00

Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice 23 lipca, 18:00

Rominta Gołdap - Arka Gdynia 26 lipca, 18:00

Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 23 lipca, 17:00

Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz 23 lipca, 17:00

GKS Bełchatów - Miedź Legnica 23 lipca, 17:30

Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec 23 lipca, 16:30

Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów 23 lipca, 17:00

Stal Mielec - Wisła Płock 27 lipca, 19:00

Radomiak Radom - GKS Katowice 22 lipca, 18:30

ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn 22 lipca, 19:00

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce 23 lipca, 17:00

KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 23 lipca, 17:00

Wda Świecie - Puszcza Niepołomice 23 lipca, 17:00

Olimpia Zambrów - GKS Tychy 23 lipca, 13:00

Puchar Polski- 2016/2017 WODA GAZOWANA 24.06.2016 13:59

Runda wstępna - 16/17 lipca

1. Wda Świecie - Rozwój Katowice
2. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
3. Świt Skolwin - Polonia Bytom
4. Rominta Gołdap - wolny los (**)
5. JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
8. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los (**)
10. Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
11. ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy
12. KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork
13. Małopolski ZPN (*) - Puszcza Niepołomice
14. Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
16. Pomorski ZPN (*) - Kotwica Kołobrzeg
17. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
18. Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
19. Raków Częstochowa - Wisła Puławy
20. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



I runda - 23/24 lipca

21. Zwycięzca meczu nr 15 - Wigry Suwałki
22. Zwycięzca meczu nr 16 - Chojniczanka Chojnice
23. Rominta Gołdap - Arka Gdynia (26/27 lipca)
24. Zwycięzca meczu nr 19 - Chrobry Głogów
25. Zwycięzca meczu nr 8 - Sandecja Nowy Sącz
26. Zwycięzca meczu nr 10 - Miedź Legnica
27. Zwycięzca meczu nr 18 - Zagłębie Sosnowiec
28. Zwycięzca meczu nr 2 - wolny los (***)
29. Zwycięzca meczu nr 20 - Bytovia Bytów
30. Zwycięzca meczu nr 7 - Wisła Płock (26/27 lipca)
31. Zwycięzca meczu nr 17 - GKS Katowice
32. Zwycięzca meczu nr 5 - Stomil Olsztyn
33. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Zwycięzca meczu nr 6
34. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 12
35. Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13
36. Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 11

Puchar Polski 2015/2016 NG_M 23.07.2015 11:14

Losowanie 1/16:

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Nadwiślan Góra / Zagłębie Lubin - Błękitni Stargard Szczeciński / Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Rodło Kwidzyn / Olimpia Grudziądz - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Zawisza Bydgoszcz - ŁKS 1926 Łomża / Chrobry Głogów
KS Stilon Gorzów Wielkopolski / Stal Stalowa Wola - Piast Gliwice
Garbarnia Kraków / Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stomil Olsztyn / Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Wisła Płock / Bytovia Bytów
Arka Gdynia / Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice
Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Wisła Puławy / Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze
Wda Świecie / Legionovia Legionowo - Korona Kielce
ROW 1964 Rybnik / Dolcan Ząbki - Cracovia
Górnik Wałbrzych / Wigry Suwałki - GKS Katowice / Rozwój Katowice

PUCHAR POLSKI 2015/16 niezmanipulowany 18.06.2015 20:13

Runda wstępna - 18-19 lipca


KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Rodło Kwidzyn - Flota Świnoujście
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski / Wisła Sandomierz /
Łysica Bodzentyn / Partyzant Radoszyce - Sandecja Nowy Sącz

Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard Szczeciński
Resovia - Puszcza Niepołomice
Boruta Zgierz - Widzew Łódź
ŁKS 1926 Łomża - Raków Częstochowa
Odra Opole - Pogoń Siedlce
Ślęza Wrocław - Bytovia Bytów
Ursus Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - GKS Tychy

Olimpia Olsztynek - Legionovia Legionowo
Grunwald Ruda Śląska / LKS Czaniec - Stal Stalowa Wola

KKS 1925 Kalisz - Wisła Puławy
Wda Świecie - Limanovia Limanowa
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra
Stal Mielec - Rozwój Katowice
Górnik Wałbrzych - Okocimski KS Brzesko
Energetyk ROW Rybnik - MKS Kluczbork

Puchar Polski 2014/2015 Frankie Edgar 21.07.2014 20:39

Raczej słaba kolejna kolejka PP się szykuje.

Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 26 lipca, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Górnik Wałbrzych 27 lipca, 17:00
Odra Opole - Znicz Pruszków 26 lipca, 17:00
Motor Lublin - Chrobry Głogów 26 lipca, 17:00
Gryf Wejherowo - Kotwica Kołobrzeg 26 lipca, 17:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Siarka Tarnobrzeg 26 lipca, 17:00
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Polonia Bytom - Pelikan Łowicz 26 lipca, 18:00
Sparta Jazgarzew - Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 26 lipca, 18:00
Błękitni Stargard Szczeciński - Pogoń Siedlce 26 lipca, 17:00
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 26 lipca, 17:00

Awanse i spadki 2013/2014 (kibicowsko) mariuszstalowa 09.06.2014 02:28

2 Liga w sezonie 2014/2015
1. Górnik Wałbrzych
2. Stomil Olsztyn (spadkowicz z I ligi)
3. Puszcza Niepołomice (spadkowicz z I ligi)
4. ROW Rybnik (spadkowicz z I ligi)
5. Okocimski KS Brzesko (spadkowicz z I ligi)
6. Zagłębie Sosnowiec
7. Błękitni Stargard Szczeciński
8. MKS Kluczbork
9. Rozwój Katowice
10. Warta Poznań
11. Siarka Tarnobrzeg
12. Legionovia Legionowo
13. Stal Stalowa Wola
14. Znicz Pruszków
15. Stal Mielec
16. Wisła Puławy
17. Kotwica Kołobrzeg lub Resovia Rzeszów lub Ursus Warszawa lub Ślęza Wrocław
18. Nadwiślan Góra lub Sokół Kleczew lub Granat Skarżysko-Kamienna lub Sokół Ostróda

szkoda Rakowa - liczylem na ciekawe mecze oraz Motoru ,ktory mimo kryzysu formy dobrze sie trzymal jak na 2 -ligowym froncie. Mam nadzieje ,ze do grupy dolaczy Resovia . Szkoda spadku Stali Rz.,Radomiaka,Polonii B.,Odry O.,

Awanse i spadki 2013/2014 (kibicowsko) Emigrant92KS 08.06.2014 21:47

1 Liga w sezonie 2014/2015
1 liga w sezonie 2014/2015
1. Arka Gdynia
2. Bytovia Bytów
3. Chojniczanka Chojnice
4. Chrobry Głogów
5. Dolcan Ząbki
6. Flota Świnoujście
7. GKS Katowice
8. GKS Tychy
9. Kolejarz Stróże
10. Miedź Legnica
11. Olimpia Grudziądz
12. Pogoń Siedlce
13. Sandecja Nowy Sącz
14. Termalica Bruk-Bet Nieciecza
15. Widzew Łódź
16. Wigry Suwałki
17. Wisła Płock
18. Zagłębie Lubin



2 Liga w sezonie 2014/2015
1. Górnik Wałbrzych
2. Stomil Olsztyn (spadkowicz z I ligi)
3. Puszcza Niepołomice (spadkowicz z I ligi)
4. ROW Rybnik (spadkowicz z I ligi)
5. Okocimski KS Brzesko (spadkowicz z I ligi)
6. Zagłębie Sosnowiec
7. Błękitni Stargard Szczeciński
8. MKS Kluczbork
9. Rozwój Katowice
10. Warta Poznań
11. Siarka Tarnobrzeg
12. Legionovia Legionowo
13. Stal Stalowa Wola
14. Znicz Pruszków
15. Stal Mielec
16. Wisła Puławy
17. Kotwica Kołobrzeg lub Resovia Rzeszów lub Ursus Warszawa lub Ślęza Wrocław
18. Nadwiślan Góra lub Sokół Kleczew lub Granat Skarżysko-Kamienna lub Sokół Ostróda

Z drugiej ligi szkoda Odry,Rakowa,Polonii,Olimpii,Stali Rz., Radomiaka, dużo dobrych ekip poleciało.

Wymarłe Ekipy ... lurius 29.06.2013 09:42

Jak z ekipami takimi jak
Olimpia Zambrów
Limanovia Limanowa
Legionovia Legionowo

3 liga grupa łódzko-mazowiecka wawa27 10.05.2013 03:38

OKS OTWOCK-LEGIONOVIA LEGIONOWO
PRZYJEZDNYCH 19 OSÓB.DOTARLI NA 2 POŁOWĘ.
KILKA OSÓB BYŁO NA TRYBUNIE KRYTEJ.
OKS BEZ MŁYNA.

3 liga grupa łódzko-mazowiecka Sieradzka Szlachta 15.09.2012 16:33

Warta Sieradz - Legionovia Legionowo
Nas w młynie ok. 40 osób.

3 liga grupa łódzko-mazowiecka bercik RTS 13.08.2012 17:45

1 kolejka:
GKP Targówek - Sokół Aleksandrów Łódzki 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Włókniarz Zelów 15 sierpnia, 16:00
MKS Kutno - Orzeł Wierzbica 15 sierpnia, 17:30
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Ursus Warszawa 15 sierpnia, 11:00
WKS Wieluń - Mazur Karczew 15 sierpnia, 17:00
Zawisza Rzgów - Warta Sieradz 15 sierpnia, 11:00
Omega Kleszczów - Start Otwock 15 sierpnia, 17:00
Legionovia Legionowo - Broń Radom 15 sierpnia, 15:00

3 liga grupa łódzko-mazowiecka AsgAarD_xxx 16.10.2011 18:07

Legionovia Legionowo 1 - 2 KS Piaseczno

Mecz na bocznym boisku Novii (na sztucznej nawierzchni). Od nas 10 osób z 3 flagami. Legionovii podobna liczba. Dzięki za gościnę po meczu ;).

Mazur Karczew 1 - 1 KS Piaseczno

Z Piaseczna 3 osoby.

3 liga grupa łódzko-mazowiecka AsgAarD_xxx 12.09.2010 08:32

Concordia Piotrkow Trybunalski 1-1 KS Piaseczno

Dzien przed meczem dowiadujemy sie, ze w stadion w Piotrkowie jest zamkniety i ze psiarnia nie zgodzi sie na nasze wejscie, wiec na to spotkanie sie nie wybieramy. Oficjalnie zaliczamy wiec z tego powodu zero. Nieoficjalnie - jedna osoba, bo wybralem sie z naszymi kopaczami, dzieki czemu moglem na zywo obserwowac, jaka sraczke mialy miejscowe psy. Pod stadionem stala kabaryna, a policja sprawdzala kazdy samochod, ktory sie tam pojawil (a pojawialo sie sporo, bo przed meczem Concordia - KS swoje spotkanie rozgrywali miejscowi juniorzy, ktorych rodzice odbierali spod stadionu furami ;)).
Malo tego, psiarnia nie zgadzal sie poczatkowo nawet na wejscie miejscowych dziadkow. Dopiero gdy dostali info od swoich kumpli po pale, ze ani na dworcu, ani na drogach dojazdowych nie ma zadnej zorganizowanej grupy kibicow z Piaseczna czy Piotrkowa, laskawie pozwolili na wejscie do klatki dla gosci grupce miejscowych, wsrod ktorych bylo moze z 5 mlodych, a reszta to dziady kolo 60 lat.

Wielkie dzieki dla forowicza z Piotrkowa, ktory poinformowal nas o tym, co sie teraz dzieje u niego w miescie. Dzieki temu zaoszczedzilismy kase, paliwo i nerwy, bo nie chce nawet myslec, co by sie stalo, gdybysmy pojechali pod stadion i dopiero tam dowiedzieli sie, ze nie wejdziemy ;).

Legionovia Legionowo 1-2 Narew Ostroleka

6 osob z Piaseczna wspiera tego dnia naszych zgodowiczow z O-ki.

3 liga grupa łódzko-mazowiecka MiśBrunatny 03.07.2010 17:22

14/15 sierpnia

Pilica Przedbórz - Sokół Aleksandrów Łódzki

Mazur Karczew – Pogoń Siedlce

Ceramika Opoczno – Concordia Piotrków Trybunalski

KS Piaseczno – Narew Ostrołęka

MKS Kutno – Legionovia Legionowo

Broń Radom - Włókniarz Żelów

Warta Sieradz - Radomiak Radom

SMS Łódz - Ursus Warszawa

3 liga grupa łódzko-mazowiecka Sieradzka Szlachta 29.06.2010 20:52

Pełen skład ligi:

Concordia Piotrków Trybunalski (spadkowicz)
Sokół Aleksandrów Łódzki (spadkowicz)
Radomiak Radom
KS Piaseczno
Pogoń Siedlce
MKS Kutno
Mazur Karczew
Warta Sieradz
Narew Ostrołęka
Legionovia Legionowo
Włókniarz Zelów
UKS SMS Łódź
Broń Radom (beniaminek)
Ursus Warszawa (beniaminek)
Pilica Przedbórz (beniaminek)
Ceramika Opoczno (beniaminek)