KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Data powstania: 1929 Barwy: pomarańczowo-czarneOstatnie wiadomości
Kibice Promienia Żary zaprezentowali świetną oprawę w klasie okręgowej!

Kibice Promienia Żary zaprezentowali świetną oprawę w klasie okręgowej!

Komentarze (12) 2019-03-25

W minioną niedzielę 24 marca w zielonogórskiej klasie okręgowej miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Promień Żary oraz Delta Sieniawa Żarska. Nie byłoby w tym nic ciekawego dla większości kibiców w...

Już niedługo kolejny numer To My Kibice Plus!

Już niedługo kolejny numer To My Kibice Plus!

Komentarze (12) 2019-03-25

Już za 2-3 dni do salonów Empik wjeżdża wiosenne wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”! Obszerne autorskie reportaże, wywiady oraz inne artykuły – wszystko to wypełnia łamy 63. numeru magazynu....

Znowu świetna postawa węgierskich kibiców na meczu reprezentacji. Z polskim akcentem!

Znowu świetna postawa węgierskich kibiców na meczu reprezentacji. Z polskim akcentem!

Komentarze (12) 2019-03-25

Węgrzy znakomicie kibicują swojej reprezentacji narodowej Kolejny mecz Węgierskiej reprezentacji w Eliminacjach EURO 2020 to kolejny raz świetna postawa ze strony węgierskich kibiców. Podczas  niedzielnego meczu z wicemistrzami świata tj....

Działo się w Przemyślu na meczu IV ligi podkarpackiej!

Działo się w Przemyślu na meczu IV ligi podkarpackiej!

Komentarze (12) 2019-03-21

Niezły doping na czwartoligowych trybunach w Przemyślu. Nie często na czwartoligowych trybunach jest aż tak gorąco! O świetną atmosferę starannie zadbali kibice Polonii Przemyśl oraz Igloopol Dębica podczas spotkania obu drużyn...

Piłkarska 1. Liga obchodzi swoje 70-lecie!

Piłkarska 1. Liga obchodzi swoje 70-lecie!

Komentarze (12) 2019-03-20

Mija 70 lat od powstania piłkarskiej 1. Ligi w Polsce! 20 marca 1949 roku to ważna data dla wszystkich, którzy interesują się polską piłką klubową. Wtedy właśnie rozegrano pierwszą, inauguracyjną...

Kibice Korony obdarują Kresowiaków na Wielkanoc

Kibice Korony obdarują Kresowiaków na Wielkanoc

Komentarze (12) 2019-03-14

Kibice Korony Kielce włączają się w wielkanocną pomoc dla rodaków z Kresów Wschodnich. Kolejny raz kibice Korony Kielce zamierzają włączyć się w zbiórkę wszelkiego rodzaju artykułów dla Kresowiaków. Zbiórka gł&oa

Na forum

Kibicowskie Świętokrzyskie Wislasandomierz 24.03.2019 19:21

Czwartek
Austria - POLSKA
3 Wiślaków obecnych w Wiedniu na meczu Reprezentacji

Sobota
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św.
Wspieramy KSZO w Świdniku w 16 osób.

Niedziela
WISŁA SANDOMIERZ - Czarni Połaniec
Wystawiamy skromny w porywach liczący 40 osobowy młynek, składający się głównie z młodych fanatyków. Doping uskrzydla naszą drużynę i wygrywamy 2:1

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko CzBCz 23.03.2019 23:15

Widzew :
Rozwój Katowice - zakaz (kilkadziesiąt osób incognito)
Stalówka - 300 (zakaz)
ROW - 402
Elana - ok. 2,5 tys
Pogoń (Siedlce) - 200
Radomiak - 370
Ruch - ok. 3,5 tys
Olimpia (Grudziądz) - 850 (zakaz)
Znicz - 210 pod sektorem, Widzew nie wchodzi z powodu zbyt małej liczby wejściowek
Gryf - 340 (większość pod stadionem)
Resovia - 1810 (w tym 200 Stali Rzeszów pod stadionem)

Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO) jestesmywaszastolica 22.03.2019 00:44

Nie wiem jak to było we wczesnych latach 90, czy wcześniej, ale odkąd pamiętam to Marymont jednoznacznie był kojarzony z Legią - szczególnie Potok. Natomiast coś co można by nazwać obecnością Polonii to jeśli już to Stary Żoliborz.

Zaś co do tego kto i gdzie miał jaką ekipę - to Polonia tradycyjnie Muranów (dziś słabszy niż kiedyś) i Nowe Miasto. Kiedyś jeszcze jak wspominał Foxx Stara Praga - okolice Starzyniaka, czterech śpiących.

U nas to jest to ciężej rozkminić z wielu względów (wielkość miasta, rotacja składu, różna aktywność)
Na pewno mocne były (jak jest teraz to ciężej to rozkminić bo dużo osób działa poza własną dzielnicą, czy tam się przeprowadza często) Wola, Śródmieście, Grochów, Gocław, Mokotów, Bemowo dużo raczej słabiej zorganizowanych osób z Ursynowa, no i oczywiście Bielany.

Tylko, że to wszystko to ciężko i tak rozkminić skoro taki Mokotów jest wielkości niewiele mniejszej niż Gdynia, to i wiadomo, że większość osób i tak działa w mniejszych osiedlowych grupach. Także siłą rzeczy najwięcej osób było aktywnych z tych większych dzielnic (w stylu Ursynowa), niż mniejszych w stylu Ursusa.

Ciekawiej to wygląda z perspektywy osiedli - na ten przykład z mojego X na którym mieszka trochę ponad 1000 osób to przez wyjazdy przewinęło się z 50 osób (wiadomo, że część to były osoby sezonowe, czy tam bedace na pojedynczych wyjazdach), a wyjazdowy rekord to było pod 20 osób na jednym meczu. Co jak na relatywnie małe osiedle wydaje się dobrym wynikiem.

Kibicowskie Świętokrzyskie AMFootball 20.03.2019 16:35

W ostatnim czasie odbył się turniej kibicowski w Ostrowcu.

Hetman po byciu FC KSZO, przeszedł w zgodę, którą zerwało KSZO.
Teraz ponownie jesteście FC KSZO?

KSZO, to Lech my to Widzew, więc pytam wprost....

Nikt z Suchedniowa nie brał udziału w rozgrywkach??

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko PanTuNieStał 19.03.2019 07:30

Prawie w każdej ekipie jest są kobiety, które ilością swoich wyjazdów nakrywają czapką większość tu forumowych błaznów. U mnie zawsze taka prawdziwa fanatyczka (nie blaza jak powiedział przedmówca bo to zwykle jednosezonówki) budziła szacunek, trzeba mieć charakter, a uważam że mimo wszystko kobietom jest trudniej z wielu względów.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko jr100 15.03.2019 08:16

A był ktoś z Was przed meczem Rozwój- Elana w tym lasku? Bo k***a każdy tu mądry, A pewnie wiecie to co wyczytacie na jakiś zjebanych portalach. Wychodzimy do Ruchu przy dużej ilości policji, która Nas gazuje I strzela do Nas. Nie wiem jak można chwalić się, że sie takie starcie wygrało bo sami dobrze wiecie, że nie cofamy się przed Wami tylko przed policja. Na przestrzeni ostatnich powiedzmy 10 lat było bardzo dużo starć i większość tych spotkań może PF zaliczyć do udanych, ale śmieszy mnie gadanie internetowych szczurkow, że koalicja przy Ruchu nie istnieje. Tak jak mówiłem wcześniej, większość z Was wie to co wyczyta na necie i to świadczy o poziomie dyskusji tutaj..

Puchar Polski -2018/2019 ! Patryk022 14.03.2019 09:30

Nikt k***a nie żali się na FB. Wszyscy którzy w środku tygodnia pojechali do Częstochowy wiedzieli że na 99% nie wejdą. Większość z was by pizdy z domu nie ruszyła jak by tak to z góry miało wyglądać.

Kibicowskie Świętokrzyskie Wislasandomierz 12.03.2019 19:07

Wiślanie Jaśkowice - KSZO Ostrowiec Św.
Wspieramy KSZO w 7 osób na wyjeździe w Skawinie.

Puchar Polski -2018/2019 ! info z TMK 10.03.2019 19:49

Kojarzę, że Lech był w Częstochowie w ponad 400 i większość weszła.

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat ts06 08.03.2019 00:24

Ja to widzę tak - Sytuacja na Wiśle pod względem kibicowskim jest dramatyczna. Pomijając ile w działaniach WSH jest prawdy ile nie, każdy wie że w ostatnich latach odbiło mnóstwo osób.Czemu, nie pytajcie - jeszcze kilka lat temu Wisła była w absolutnym topie jeśli chodzi o krakowskie podwórko.Po rozbiciu dużej części JG, było to oczywiście ułatwione - Większość dzielnic tętniła życiem,powstałą siłka , Trenuj Sporty Walki , graficiarze rozjebali wszystko co było do rozjebania, u nas każde osiedle miało przynajmniej po kilkanaście grafów które stały nie ruszane latami. Były osiedla gdzie nie było wolnych ścian jak raz na ruski rok sąsiadka coś zadziałała, to często w tym samym dniu wszystko było poprawione.UW robiła oprawy na powiedzmy top 3 w kraju

Generalnie wszystko było cacy i nagle wszystko zaczęło się pierdolić , najpierw odpuściło WG, potem niby przejęła to UW ale z marnym skutkiem. Konflikty spowodowały że masa ludzi podziękowała za współprace.WSH trzymała się mocna ale wiadomo jak to się skończyło.Większość siedzi i posiedzi długo Do tego jest totalnie znienawidzona przez neutralnych; jak i część nowej.Padło kilka mocnych osiedli - ściany są rozjebane i straszą miesiącami bo nie ma komu poprawiać(u sąsiadki jest podobnie).

Trzeba sobie powiedzieć że pewna era się skończyła. Niechęć do WSH jest taka że protesty można sobie w dupę wsadzić, nie będzie flag, nie będzie zorganizowanego dopingu, nie będzie bojkotu, nie będzie wyjazdów.

N pewno jest to ewenement, jeśli chodzi o liczące się kluby. Wiadomo że tylko piknikami Wisła nie stoi, natomiast jeśli chodzi o stadion jest on przez grupy decyzyjne, stracony.Miasto będzie się pewnie weryfikować.
Oby na naszą stronę.

Województwo Pomorskie Jaśnie Pan 04.03.2019 07:51

Chciałem tylko nadmienić że to portal kibicowski,nie mylić z kościelnym. Może k***a niedługo zaczniecie się spinać gdzie na świta kupić lepszą białą kiełbasę i czy do sałatki lepszy majonez winiary czy pomorski. Na tym portalu nie interesuje większości kiboli ani kościół ani polityka więc grzecznie powiem wam wypierdalac.

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko Carcassonne 02.03.2019 16:59

Jeśli został ten tysiąc to ilu w tym żydów? Gdybym cię poważnie potraktował to trochę brak ci logiki.
Chodzi o to, że w wawie taka Brzeska na Pradze to jest egzotyka, a tak właśnie wygląda większość Łodzi, ciśniesz komuś od wieśniaków z Koluszek a w czym ty jesteś lepszy mając na korytarzu wspólny kibel z sąsiadami?

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. Oberschlesien14 02.03.2019 10:43

Przecież napisałem Większość starszych poparła układ, a nie wszyscy.
Młode strony były zajarane tym układem, co można było zobaczyć po ilości zgodowych barw na meczach. W środowisku kibicowskim nie ma demokracji, ale jednak zdecydowana większość była za, a młodzi którzy wtedy mieli po 18-22 lata, nie mieli żadnych problemów do żaboli bo od dłuższego czasu nie mieliśmy z nimi styczności na zdecydowanej większości terenów naszych lub KSG.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. Oberschlesien14 02.03.2019 09:09

To w jaki sposób powinny być zawierane zgody? Gdy doszło do układu nie było między nami żadnych problemów, młodzież po obu stronach była zajarana tym układem. Większość starszych poparła układ. Cel układu był kibicowski. W jaki sposób powstają według Ciebie naturalne zgody?

Województwo Pomorskie whiskey 02.03.2019 09:00

Ja znam dosyć dobrze trzech księzy którzy w piątek wskakują w Armany i biorą dobre suki do Zakopca na weekendy :) Proboszcz o tym wie ale każdy ma wyjebane bo większość z nich tak robi.

Mistrzostwa Świata U-20 -Polska 2019 ! S.J. 26.02.2019 18:32

Ze strony WIDZEWToMY.NET

Jeśli to prawda ,że sprzedali wszystkie bilety na mecze Polaków ,to brak słów ! Pewnie większość wykupiły koniki i bilety będą sprzedawane na jakiś stronach za grubą kasę !!


Wielkim falstartem rozpoczęła się dziś sprzedaż wejściówek na mecze Mistrzostw Świata do lat 20. Znajdująca się na oficjalnej stronie FIFA platforma biletowa kompletnie nie spełniła swojej roli, uniemożliwiając wielu osobom dokonanie zakupu.

Sprzedaż wystartowała w samo południe. Niestety, od samego jej początku nie dało się w swobodny sposób korzystać z portalu, często będąc wyrzucanym z niego tuż przed dokonaniem zakupu. Wiele osób miało też problemy z rejestracją i dlatego odpuściło sobie walkę o bilety, czekając, aż sytuacja się unormuje.

Ci, którzy tak zrobili mogą jednak nie mieć już takiej okazji. Na tę chwilę, wszystkie wejściówki na mecze Polaków oraz na spotkanie finałowe zostały bowiem wykupione. Ciężko stwierdzić, czy wyprzedała się cała pula, bo FIFA… nie pozwala nawet wybrać swojego miejsca na stadionie, dzieląc obiekt wyłącznie według dwóch kategorii cenowych.

Wielu chętnych nie mogło z tego powodu nabyć wejściówki na pożądany przez siebie sektor. Pocieszeniem pozostaje fakt, że podczas MŚ U-20 ma być można się swobodnie poruszać wokół całego stadionu. Kto więc wszedł w posiadanie biletu na sektory w narożniku boiska, będzie mógł bez problemu przenieść się np. na „Zegar”.

Komu nie udało się dostać na mecze podopiecznych Jacka Magiery, może pocieszyć się biletem na inne spotkanie, rozgrywane przy al. Piłsudskiego. Ich pełen harmonogram przedstawiliśmy TUTAJ, zaś zakupu można dokonać W TYM MIEJSCU. Przypominamy, ze pierwsza faza sprzedaży przeznaczona jest tylko dla posiadaczy kart Visa. Drugi, otwarty dla wszystkich etap, ruszy 7 marca.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. nrth 26.02.2019 07:57

A jak się liczy w rankingu obrażania taka sytuacja że w sobotę ktoś z kimś jedzie sobie od kurew, cweli (normalna kolejka ligowa i typowe nastawienie do siebie większości ekip) itd a w środę stoją ramię w ramię na reprze?

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. wichrowe wzgorze 24.02.2019 15:02

To już Korona nie ma komu dupe lizać,tylko Gornikowi?

A no tak...Ruchowi nie bo oni kumają sie z Wiślakami.
Z Lechią, Śląskiem nie, bo to byłe zgody Wisly i maja jeszcze w szafach pamiątki ze zgody(jeszcze przypadkowo natrafią i co wtedy?).
Z Legia nie bo im flagi pozabierali i glupioe bedzie prosić o to by chociaż je zobaczyć i dotknąć.
Z Lechem nie bo Poznaniaki wolą KSZO, a poza tym Korona nie chciałoby razem jezdzic z KSZO pociągiem na mecze zgodowe do Poznania - za duzo nerwów.
Z Zagłębiem Sodnowiecr nie bo...Korona prosiłbym caly czas, aby Legia oddała flagi(tak po cichu, by k.net nie wiedziało)-i tym samym Zagłębie pierd#li byc posrednikiem

Wiec pozostał Górnik

TMK plemplem81 23.02.2019 20:55

Ban82 - dzięki, że to napisałeś. Dziś niemal żaden opis nie może iść bez zgody góry. Nad tym nikt nie chce się pochylić. A uwierzcie na słowo - to nie czasy sprzed 10-15 lat, gdy każdy chciał być w TMK. Ile razy słyszałem w ostatnich 3 miesiącach - weź opis od nas z fejsa, albo masz tu opis z naszego forum, tudzież kultowe u nas nie ma ludzi do pisania. Bywają też odpowiedzi - nie piszemy nigdzie. Gdyby każdy z malkontentów spojrzał obiektywnie na to forum choćby - ile macie tu oficjalnych głosów? Miażdżąca większość to zasłyszane historie rzucone w eter. Mało tu w ogóle ludzi istotnych w swoich szajkach.
Oczywiście TMK jest pismem nas wszystkich - będą głosy na nie - będziemy dalej szukać drogi i rozwiązania. To, co było teraz było że tak powiem kołem ratunkowym w sytuacji, w której przejąłem prowadzenie pisma w najgorszym okresie. Jeśli jednak ktoś nastawia się w TMK na głos tych największych to spieszę poinformować, że trend jest odwrotny do Waszych wyobrażeń i chęci. Wielcy w dupie mają preferencje reszty kibiców i czytelników. Mają swoje ustalenia, skupieni są na swojej ekipie i tyle w temacie. Nie interesuje ich dogadzanie innym. To chyba w pełni zrozumiałe zresztą... Będziemy myśleć, jak to rozwiązać. Jednak doprawdy rozbawił mnie gość piszący, że fajnie byłoby wprowadzić cykl o odbytych walkach i ustawkach. Widać, że to głos laika, osoby oderwanej od realiów - dziś psy wyciągają sprawy sprzed 2, 3 czy 5 lat i ekipy milczą na każdy taki temat. Zresztą tego, co jest podane do wiadomości ogółu jest tylko wierzchołek góry lodowej. Cała reszta jest przemilczana. Dla dobra sceny chuligańskiej. Ale niektórzy nie są tego chyba nawet świadomi, mam wrażenie...

PS - wywiad z Uszolem był naprawdę czymś przed autoryzacją. Z opowieściami i o tatuażach SS i o wszystkich rzeczach, które zostały lakonicznie ucięte obietnicą książki. Taki był warunek rozmówcy. I musiałem słowa dotrzymać. Niestety dla samego wywiadu. Mam tego świadomość.

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja. sixth Sense 22.02.2019 13:42

Zupełnie Zielony - nic nie snuje , Jks pisałeś zawsze Kosa ale teraz już neutral , Korona 20letnia ??zgoda Mielca , waszej jak by nie było dużej Kosy teraz neutral , Na Wisłę S przyjeżdża Kszo obok którego dumnie stoicie , wasza zgoda z Tarnobrzega w koalicji Resovii , nie dolaczycie tam bo jest Unia ale jakby Unii nie było to już byście dawno tam byli , ( w rynku warunki były stawiane)
Mi nie chodzi o nic w tej ukladance ale Ty tu pisałeś o wszystkich śmiesznych koalicjsch A teraz to wy nie wiecie gdzie dupe wcisnąć, ale przynajmniej jest jeden pozytyw w tym wszystkim . ZAJEBIS..A BĘDZIE RUNDA !