KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Data powstania: 1929 Barwy: pomarańczowo-czarneOstatnie wiadomości

Na forum

Sytuacja w Krakowie na przestrzeni ostatnich 30 lat ts06 05.12.2020 16:26

Słuchaj...Już nie raz pisałem że nie jestem z ekipy ale że chodzę na mecze to ciężko być ślepym.
Ekipa rządzi się swoimi prawami. Większość ma wyjebane na piłkę(oprócz derbów), domyślam się też niestety, że gdyby większość dowiedziała się o wałach w Wiśle, to bardziej by się wkurwiali że działki od tego nie dostali, niż tym że okradany jest klub.

Jak się sypie ekipa to wychodzą właśnie takie kwiatki. Liczy się czy jesteś sztywny, czy nie sprzedajesz itp. Póki Misiek był sztywny, to było PDW, jak wyszły zeznania, w oczach reszty stał się konfidentem.Nie ma tu wielkiej ideologii.
Ekipa nie jest po to by pasjonować się meczem, tylko po to żeby robić interesy, ewentualnie lać przeciwników.

W Wiśle doszło do sytuacji że spora część się dogadała i zaczęła zeznawać, niby po to żeby uwalić Miśka, ja myślę że głównie po to by szybko wyjść i wrócić do jakiś interesów. Reszcie się to nie spodobało no i jest konflikt, i jest przeciąganie na swoją stronę, są wyciągane papiery czy też inne kompromitujące rzeczy ale to się dzieje wśród ekipy a nie normalnych kibiców.
Ameryki nie odkryłem;).

Kibice i polityka. lukaszb 29.11.2020 00:36

Nie wiem jakie pochodzenie ma Braun ale jeśli oceniać po czynach to Brauna zaliczam do grona poczciwych Polaków. Jedyna kontrowersja to jakiś dalszy kuzyn nieżyjący od 50 lat, który był wysoko postawionym wolnomularzem. Nie miał on na to żadnego wpływu i w żaden sposób to na niego nie rzutuje. Co do Bosaka to nie będę go bronił za udział w tym zespole. Ale czy nieroztropny udział w parlamentarnej grupie polsko-izraelskiej ma świadczyć o jego filosemityzmie albo o zażydzeniu? Jak dla mnie swoją późniejszą działalnością całkowicie się zrehabilitował. Jak dla mnie obecnie konfederacja to jest jedyna opcja, z którą się w większości zgadzam. Wiadomo, że wszystko by wyszło jakby objęli władzę ale już sam fakt, że są spoza magdalenkowego towarzystwa daje im na starcie jakiś kredyt zaufania. A co do Twojego pomysłu to szczerze wątpię, żeby nasze środowisko było w stanie zorganizować cokolwiek co przekroczyłoby poparcie 1%.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady! bobzo 14.11.2020 03:30

O dziwo jest tutaj sporo aktywnych kibiców. Większość olała to forum bo każdy widzi jak wygląda. A że w czasie korony niema o czym pisać są sprzeczki Dużo z resztą użytkowników.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2020- Nasza cywilizacja, nasze zasady! Jakuszyn 07.11.2020 22:13

No to panowie nici z Marszu Niepodległości.W poniedziałek albo wtorek wprowadzą zakaz przemieszczania się i wychodzenia z domów bez celu.Nawet sami Warszawiacy nie wyjdą bo sklepy pozamykane,większość zakładów pracy również a spacery będą zabronione jak na wiosnę(poza wyprowadzeniem czworonoga).
Pozostaje nam w południe odśpiewać wspólnie Hymn.

TMK dee facto 04.11.2020 23:36

Radomiakowi anty Bron,Powislanka,Korona,Kszo,Granat,Motor,KSP,Widzew,ŁKS,Ruch,Raków,Resovia,Tychy,Stomil..to tyle w temacie.

Strajki w kraju Emigrant92KS 01.11.2020 15:26

To strajk głównie lewackich środowisk feministki , lgbt itp a nie kobiet. Kobiety to do nich się dołączyły a nie na odwrót. Po drugie my jako kibice to chyba jesteśmy patriotami, chrześcijanami i prawicowymi obywatelami i przez mysl nie powinno nam przejść poprzeć tego strajku czy aborcji. Ale jak to mówią czasy się zmieniają a z nimi wszystkie grupy społeczne.

One chcą aborcja całkowitej, dla każdego, zero konsekwencji, prawo aborcji które jest w Polsce jest bardzo dobre i nikt nie powinien go tykać. Mam ziomka który jest niepełnosprawny, kumaty gość dużo w życiu osiągnął, czapką nakrywa większość społeczeństwa, szkoła, firma, zarabia sam itp. i co jakaś głupia pipa gdyby miała prawo aborcji by go zabiła i gościa by nie było. Myślcie k***a. Nie odbierajcie ludziom życia, tylko dlatego że jakaś pipa chce być wolna i zabić swoje nienarodzone dziecko !

Strajki w kraju ZW1957 01.11.2020 00:23

Jechać z tymi czarnymi protestami. Pomimo powtarzania na każdym kroku, że ataki nie są wycelowane w kobiety tylko w lewackie ścierwa, które na fali protestów wypełzły na miasto, to na grupkach zwolenników wszyscy kibice, narodowcy oraz patrioci są wyzywani od patoli i marionetek Kaczyńskiego. Jeżeli rzeczywiście one dojdą do realnego głosu, to my jesteśmy kolejni w kolejce do odstrzału. Większość marszy organizuje skrajna lewica, partie razem, kody, tęczowi oraz inni anarchiści. Nakładli dla kobiet takie głupoty do głowy, że same już nie wiedzą, o co walczą. Większość strajkujących to małolaty, bez żadnych wpojonych wartości. Za nic mają kościoły czy pomniki. Zamalowywanie patriotycznych grafów? Bez problemu. Szydzenie z JPII? Ha ha beka. Główna twarz protestów to totalna idiotka. Do prostego postulatu utrzymania dotychczasowego kompromisu, dołożyła aborcje na życzenie, wykluczenie religii, przywileje dla lgbt czy zabranie ziem kościelnych. Zupełnie straciła kontakt z rzeczywistością, boi się stracić dowództwa i próbuje eliminować konkurencje, np. sytuacja Hołownią. I nie trafiają do mnie argumenty, że kobiety jej nie popierają, bo jak na razie to ona dyktuje warunki, ona stawia ultimatum.

Strajki w kraju jason 31.10.2020 12:52

Panowie świat stoi na głowie i tańczy breaka. Interesuje się socjologią, od kilku lat przy rozmowach ideologicznych z dobrymi chłopakami, zwracałem uwagę na to, że lewica powoli będzie rosła w siłę bo takie są tendecje społeczne (kampanie reklamowe, instagramy itp.) Teraz gówno się rozlało. Nie możemy lekceważyć pewnych tendencji i jak Episkopat Polski być pewnymi swojej wielkości, bo się na tym przejedziemy i zjemy własny ogon. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że oprócz wiadomego powodu strajku przemycane są liczne lewicowe postulaty, zdarzają się tęczowe flagi. Musicie zdać sobie sprawę, że polskie nastolatki przez zachodnią indoktrynacje odwracają się od prawicy i popierają bądź nie przeszkadza im LGBT,aborcja, związki partnerskie itp. Takie są fakty. Lewaki medialnie sprytnie nas rozgrywają robiąc z nas faszystów, obrońców kaczora itp. Polski fundamentalizm jest medialnie opluwany i co nie zrobimy to odbiór jest zły. Uważam, że Jest jedno wyjście z tej sytuacji, które okaże się koniem trojańskim, powinniśmy iść w strajkach kobiet ale pod swoimi postulatami polskiego fundamentalizmu . Brzmi jak science fiction? Ale to jedyne dobre wyjście z sytuacji wymagające od nas niebywałej dyscypliny. Większość z nas albo popiera albo nie ma zdania na temat tych strajków, dlatego idąc na ich czele z transparentem typu chłopak dziewczyna normalna rodzina i spiewajac wiadome przyśpiewki strzelilibyśmy całej lewicowej ideologii samobója,zabijając lewicowy duch tych protestów bo stanie pod kościołem (stałem) nic nie da jak dwie ulice dalej powiewają tęczowe szmatki. Strajk w strajku Panowie w obronie wartości! Chyba nie boimy się nastolatek? Tylko niestety jako środowisko nie jesteśmy w stanie spróbować wykrzesać tyle opanowania aby to zrealizować... Bo każdy akt agresji i bicicie pryszczatych nastolatek byłby kolejnym gwoździem do trumny polskiej nacjonalistycznej prawicy.

Strajki w kraju Timador 31.10.2020 08:01

Te wszystkie oświadczenia grup kibiców większości klubów kobiety jesteśmy z Wami są strzałem w kolano każdej z tych grup . Jak ktoś decyduje się na udział w takim marszu popierających morderstwo nienarodzonego dziecka powinien być jechany na rowni z antifa . Bo z tego co pamiętam k***a to w dziku są małe dziczki czy tam w norkach małe noreczki ! Póki co jedynie chyba Bałtyk Gdynia miał stosowny transparent I Korona. Wczorajsza zbierania w stolicy pokazała z czym mamy do czynienia juz od pierwszego strajkukobiet ( szonów) .

Strajki w kraju ban82 30.10.2020 21:53

Fakt, większość na tym zdjęciu jest młodociana.

Strajki w kraju Cleju 30.10.2020 20:37

Kto liczył na 250000? Dzisiejsza frekwencja przewyższyła wszelkie oczekiwania, a to tylko Warszawa, co potwierdza, że te protesty nie mają nic wspólnego z żadną antifą, bo są najprościej mówiąc zbyt duże. Normalne kobitki wyszli na ulice w zdecydowanej większości, prawdopodobnie większość z was zna jedną osobę która jeżeli nie jest obecna na protestach to je popiera. A naiwni są idioci co po odezwie cwela karakana Kaczyńskiego wyszli na ulice bronić nie wiadomo czego, bo nikt żadnych kościołów nie atakuje. Zresztą gdyby były atakowane kościoły to jest to na ręke Kaczyńskiemu i PiSowi, bo mieliby na kogo zwalić i mogliby sobie narracje wybudować pod to. Pogódzcie się z tym, że kobity się wkurwiły, a najnowsze sondaże wskazują na ostry spadek poparcia PiSu, nawet rządowa pisowska CBOS dało im -9 % dzisiaj w porownaniu z ich ostatnim sondażem. Nie wszystko kręci się wokół kibiców, narodowców czy chuj wie kogo. Ludzie mają prawo protestować jeżeli coś im się nie podoba. Głosowałem na PiS w 2016 roku a teraz gardze nimi, bo okazali się chujowym rządem, i dopóki Kaczyński, Ziobro i reszta starych cweli będzie w tej partii nie zagłosuje na nich. Fakty są takie ze karakanowi odjebało, akcje z rolnikami, teraz zaostrzenie aborcji w środku pandemii, rząd zamiast się skupić na sprawach poważnych to szam szuka zwad ideologicznych i specjalnie dzieli naród. Wygląda to tak jakby on szukał po prostu zwady na siłe, i prowokuje wszystkich kogo może. A te jego najnowsze video oświadczenie jasno ukazuje ze gościowi już odwaliło całkiem.

Strajki w kraju Ósmy Pasażer 30.10.2020 20:14

#tojestwojna , a tu rozkminy jak w licealnym kółku różańcowym. Jak czytam wypowiedzi w temacie, to chyba większość nigdy się nie biła z nikim (po skończeniu podstawówki). Rozkminy kto, jak, czemu uderzył kobietę i chuj wie co jeszcze. Poczytajcie ich napisy na samochodach, transparentach. Ponoć toczą wojnę ;)

Strajki w kraju kat. 30.10.2020 15:17

Qlturalny - Piszesz jednym tchem o CAŁKOWITYM zakazie aborcji (którego rzeczywiście większość społeczeństwa nie popiera, ja również) i wyroku TK. Aborcja jest nadal legalna w Polsce. Ale pewnie połowa manifestantów mysli jak Ty - zakazano aborcji, nawet jak kobita zdycha.

Strajki w kraju 19SWA23 30.10.2020 14:18

PIS jest słaby i zakłamany, nie różnią się za bardzo od poprzedników i to oni doprowadzili do tego kryzysu do spółki z kościołem, niestety, zbierało się zbierało i wylało na koniec, wiarą chrześcijańska leży u podstaw wychowania większości polaków i pomogła nam już nie raz przetrwać trudny okres, jednak obecny kościół to instytucja która kryje pedofilów i robi interesy do spółki z jarkiem, z definicji kościół jest dobry w rzeczywistości góra struktur jest zakłamana i zła, nie jest to żadna teoria spiskowa, to się dzieje a teraz przybrało na sile, kobiety wyszły na ulice a pod ich przykrywką cała masa lewactwa. Nie one dla nas są problemem nie dyskusja na temat tego czy pozwolić im na aborcje czy. nie bo nie przegadamy im ani nie wbijemy jak niektórzy myślą, one tego chcą i już. Niech se chcą. Walczyć trzeba ze skrajną lewicą i Antifa. Całym komitetem strajkowym. Tu i teraz, z głową popierając kobiety i powrót do kompromisu z 93 roku. Chyba że chcecie być zwalniani z pracy za poglądy. Organizujcie się i wszyscy na marsz niepodległości. To najważniejszy dzień tego roku.

Strajki w kraju kemot79 30.10.2020 12:15

zigi pojebie pokaż nam dane jak Tusk zadłużył. Kretyn z Ciebie niewiarygodny. Problemem środowiska jest to, że większość stanowi nierozumną czerń. Jak kibic moze komunistyczną partię pis wspierać?! musi być kretynem i to absolutnym. Partia socjalimu gospodarczego w skrajnej postaci.

Kobiety wyszły na ulice i nie wyobrażam sobie innej postawy niż wspierania ich !

Strajki w kraju LunaticFringe 28.10.2020 12:33

Mojej kobiecie nawet do głowy nie przyszło chodzenie w tych marszach, a większość znajomych mi osób, które mają poustawiane jakies smieszne lewackie avatary to samotne matki i puszcalskie k**** bez zadnych zasad moralnych.

Strajki w kraju Jorguś 28.10.2020 10:44

Walczymy z rządem a nie z Bogiem, to Kaczyński jest wspólnym wrogiem!
Bardzo fajnie tylko to musimy udowodnić bo większość społeczeństwa po wczorajszym przemówieniu kaczora (...)
chyba uważa inaczej ... jak tego nie udowodnimy czynami tylko transparentami to ... porażka.... a tego nie chcemy.
Pozdro dla kumatych

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2019 kusy_jest_boski 24.10.2020 20:05

Czyli tych 300 lekarzy z Belgii,Australii, Włoszech, teraz nasi z listem otwartym do rządzących to są ci źli lekarze? Oni nie mówią że problemu nie ma ale jest marginalny wobec działań podjętych przez rządy większości krajów, np poza szwecja

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko ZW1957 23.10.2020 13:09

Podpowiem Ci, bo jeszcze przegrzeje ci się mózg od tego myślenia. Idąc do sklepu, moje szanse na zarażenie się wzrastają przez takich ignorantów jak ty, którzy uważają, że pozjadali wszystkie umysły świata. Robisz niezłe fikoły, podajesz przykład, że mogę zarazić się w sklepie, przez to, że inni nie noszą maseczek, i to jest argument za nie wkładaniem ich :D

Wirus, można przechodzić bezobjawowo. Tak
Noszenie maseczki przez osobę chorą ogranicza transmisję wirusa? Tak
Czy można na pierwszy rzut oka rozpoznać osobę zdrową lub chorą? Nie
Czy testy są tanie i ogólnie dostępne, aby robić je przynajmniej raz dziennie i mieć pewność, że jest się zdrowym? Coś jak sprawdzanie poziomu ckuru? Nie
Czy zostało coś zrobione, aby ograniczyć transmisję wirusa? Tak, maseczki dla wszystkich w sklepach oraz noszenie rękawiczek lub używanie darmowego płynu do dezynfekcji.
Czy wprowadzone zasady zdają egzamin? W większości tak, ale nie do końca.
Dlaczego nie do końca? Bo takie osoby jak ty, mają to w dupie.

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko Tosiek 23.10.2020 10:41

kokacola może ktoś skorzysta ale większość z tego forum i tak zapierdala w kagańcach z własnej woli.Paradoksem w tym całym absurdzie jest to że właśnie przez kagańce będzie sporo chorych,grzybice płuc itd.Po to są wprowadzone.
od jutra zamknięte lokale gastronomiczne,ograniczenia w sklepach,zakaz zgromadzen powyżej 5 osób itd. a chazarski bankster vateusz zapowiedział że jeżeli liczba zakażonych nie przestanie rosnąć(na lipnych testach) to będą kolejne restrykcje.Także szykujmy się na najgorsze w najbliższych kilku tygodniach/miesiącach.