GymBeam
www.warhouse.pl
Filip Marchwiński nowy kontrakt

Lech pracuje nad kolejnym przedłużeniem kontraktu

Fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News
2023-05-26

Lech Poznań kontynuuje politykę przedłużania umow ze swoimi najlepszymi zawodnikami. Włodarze poznańskiego klubu chcą uniknąć wypuszczania liderów zespołu za darmo. Trwają rozmowy z młodym zawodnikiem, który zaliczył udaną rundę wiosenną. 

W Poznaniu doskonale wiedzą, że żeby powalczyć o czołowe lokaty w lidze i grać skutecznie w Lidze Konferencji to potrzebna jest szeroka kadra. Dlatego też władze Lecha starają się utrzymać w zespole ważnych zawodników,  czego potwierdzeniem było podpisanie nowych kontraktów z trzema zawodnikami. Na tym jednak nie koniec przedłużania umów w Lechu. Trwają rozmowy z jednym z najbardziej utalentowanych graczy w klubie.

Mowa o Filipie Marchwińskim. Zawodnik Kolejorza ma za sobą udany okres. Jeszcze kilka miesięcy temu wielu kibiców nawoływało do wypożyczenia zawodnika, dzisiaj nikt sobie nie wyobraża, że wychowanek poznańskiego klubu mógłby odejść. Dlatego też władze klubu rozpoczęły rozmowy na temat przedłużenia umowy przez zawodnika. 

Tomasz Włodarczyk z portalu „meczyki.pl” poinformował, że negocjacje zmierzają w dobrym kierunku. Aktualny kontrakt Marchwińskiego wygasa w czerwcu 2024. Ma on zostać przedłużony o rok lub o dwa lata. Władze Kolejorza chcieliby sprzedać gracza po przyszłym sezonie. Jeśli Marchwiński podtrzyma formę z końcówki aktualnych rozgrywek, to nie powinno być z tym problemów. Ofensywny pomocnik ma na koncie 8 bramek w tym sezonie, 7 z nich strzelił w rundzie wiosennej. W każdym z trzech ostatnich meczów trafiał do siatki rywali.

Zobacz także