Gryf Wejherowo

Data powstania: 1921 Barwy: żółto-czarne



Ostatnie wiadomości
Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła kary po 1/32 finału Pucharu Polski

Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła kary po 1/32 finału Pucharu Polski

Komentarze 2019-09-26

Surowe kary od PZPN po meczach 1/32 finału Pucharu Polski Zgodnie z zapowiedziami Polskiego Związku Piłki Nożnej w czwartek odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej w związku z wydarzeniami na trybunach,...

Widzew Łódź pokonał Śląsk Wrocław w hicie I rundy Pucharu Polski

Widzew Łódź pokonał Śląsk Wrocław w hicie I rundy Pucharu Polski

Komentarze 2019-09-24

Drużyna Widzewa Łódź sprawiła niespodziankę i awansowała do II rundy Pucharu Polski Zaskakujący wynik padł w hitowym starciu I rundy Pucharu Polski. Faworyzowany Śląsk Wrocław przegrał z Widzewem Łódź 0:2....

Znamy już terminarz I rundy Pucharu Polski!

Znamy już terminarz I rundy Pucharu Polski!

Komentarze 2019-09-11

Ustalono terminy spotkań I rundy Pucharu Polski Wielkimi krokami zbliża się I runda Pucharu Polski, w której 32 zespoły będą walczyć o awans do następnego etapu turnieju. Mecze zostaną rozegrane w...

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski!

Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski!

Komentarze 2019-08-20

Rozlosowano pary 1/32 finału trwającej edycji Pucharu Polski! Dzisiaj w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej przeprowadzono losowanie par 1/32 finału Pucharu Polski. W losowaniu wzięły łącznie udział 64 kluby, wśród...

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Opublikowano terminarze rozgrywek I oraz II Ligi w sezonie 2019/2020!

Komentarze 2019-06-19

Znamy już terminarz rozgrywek w I oraz II Lidze w nadchodzącym sezonie Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek w sezonie 2019/2020 dla I oraz II Ligi. Zespoły rywalizujące na zapleczu Ekstraklasy...

Komisja Licencyjna PZPN rozpatrzyła wnioski klubów występujących w II lidze

Komisja Licencyjna PZPN rozpatrzyła wnioski klubów występujących w II lidze

Komentarze 2019-06-05

Przyznano licencje na grę w II Lidze w sezonie 2019/2020. W miniony wtorek odbyło się spotkanie członków Komisji Licencyjnej PZPN, na którym podjęto decyzje w sprawie nadchodzącego sezonu 2018/2019 w...

Na forum

Puchar Polski -2019/2020 ! (POL) 26.09.2019 16:12

W czwartek, 26 września 2019 roku, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Zajęto się na nim chuligańskimi zachowaniami na trybunach stadionów w Wejherowie i Łodzi podczas meczów 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski Gry Wejherowo – Lechia Gdańsk oraz Widzew Łódź – Śląsk Wrocław.
Komisja Dyscyplinarna PZPN podjęła następujące decyzje:

1. Po rozpatrzeniu sprawy, dotyczącej braku porządku i bezpieczeństwa na stadionie, wywołanego zachowaniem kibiców klubu Śląsk Wrocław podczas meczu Totolotek Pucharu Polski, rozegranego pomiędzy Widzewem Łódź a Śląskiem Wrocław 24 września 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna PZPN postanowiła:
a) ukarać klub Śląsk Wrocław karą zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności na całym obiekcie sportowym, w miejscowości będącej siedzibą klubu, w wymiarze jednego meczu w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski w sezonie 2020/2021;
b) ukarać klub Śląsk Wrocław karą zasadniczą zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na mecze rozgrywane w Totolotek Pucharze Polski w sezonie 2020/2021;
c) ukarać klub Śląsk Wrocław karą zasadniczą zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na mecze rozgrywane w rozgrywkach Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 do 31 grudnia 2019 roku.

2. Po rozpatrzeniu sprawy, dotyczącej braku porządku i bezpieczeństwa na stadionie podczas meczu Totolotek Pucharu Polski, rozegranego pomiędzy klubami Gryf Wejherowo a Lechia Gdańsk 24 września 2019 roku, Komisja Dyscyplinarna PZPN postanowiła:
a) ukarać klub Gryf Wejherowo karą zasadniczą wykluczenia z rozgrywek Totolotek Pucharu Polski w sezonie 2020/2021 na szczeblu związku piłki nożnej oraz szczeblu centralnym;
b) ukarać klub Gryf Wejherowo karą zasadniczą zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności na całym obiekcie sportowym, w miejscowości będącej siedzibą klubu, w wymiarze jednego meczu w rozgrywkach II ligi;
c) ukarać klub Gryf Wejherowo karą zasadniczą zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców na mecze rozgrywane w rozgrywkach II ligi w sezonie 2019/2020 do 31 grudnia 2019 roku.

Puchar Polski -2019/2020 ! K.net-Powrót Króla 21.09.2019 17:41

Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
GKS Bełchatów - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Lech Poznań
Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock
Hutnik Kraków - Resovia
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Warta Poznań
KSZO 1929 Ostrowiec - Sandecja Nowy Sącz
Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Błękitni Stargard - Wisła Kraków
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Radomiak Radom
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica
GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Chemik Police - Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Unia Skierniewice


Mecze które będą transmitowane w TV :

Chrobry Głogów - Lech Poznań-Polsat Sport
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław - Polsat Sport Extra

Cracovia - Jagiellonia Białystok-Polsat Sport
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa-Polsat Sport

Odra Opole - Arka Gdynia-Polsat Sport
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź-Polsat Sport Extra

Puchar Polski -2018/2019 ! Nazwezajeli 21.08.2019 06:48

Gryf-Lechia będzie rzeźnia. Można powiedzieć że to są derby, bo wiadomo że Wejherowo to Arka. Sam przejazd kibiców Lechii SKM przez całą Gdynię będzie bardzo dużym przedsięwzięciem dla milicji.

Puchar Polski -2018/2019 ! Marianoo 20.08.2019 10:24

Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
GKS Bełchatów - GKS Tychy
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Lech Poznań
Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów
Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock
Hutnik Kraków - Resovia
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Gryf Słupsk - Górnik Łęczna
GKS Katowice - Warta Poznań
KSZO 1929 Ostrowiec - Sandecja Nowy Sącz
Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
Błękitni Stargard - Wisła Kraków
Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków
Elana Toruń - Radomiak Radom
Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg
Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica
GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Chemik Police - Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Unia Skierniewice

TMK dee facto 17.07.2019 09:45

Fajna relacja i fotoreportaż z Macedonii.Plemien 81 jestem za tym by o ekipach działających na siatkówce,koszykówce czy piłce ręcznej napisać jedynie w formie podsumowania raz na miesiąc.Co do żużla co ciekawe mecze warto relacjonować dodatkowo podając do miesiąc wszystkie liczby z ekstraklasy,1 i 2 ligi żużlowej.

Mam też do ciebie pytanie o numer sierpniowy.Wiadomo,będzie wywiad z Jaworem(go grudnia 2018 redaktorem naczelnym TMK),top 100,pewnie będzie opisany mecz o superpuchar Polski i wyjazdy naszych 3 eksportowych drużyn czyli Legii do Giblartaru,Cracovii na Słowację(w końcu tam przed meczem było dość ciekawie) i Piasta do zaprzyjaźnionego Bate Borysów (w tym przypadku super jakby pojawiła się relacja także z Gliwic).

Otóż kiedy kończy się deadline do sierpniowego numeru?Z mojej perspektywy uwielbiam czytać kibicowskie relacje meczowe za dwa dni w piątek 19 lipca zaczyna się kolejny sezon polskiej ekstraklasy-czy jest opcja by w sierpniowym numerze znalazły się nie tylko relacje z 1 kolejki w dniach 19-21 lipca gdzie każdy mecz to będzie perełka Arka-Jaga,Legia-Pogoń,Piast-Lech,Wisła Płock-Górnik Zabrze,Zagłebie Lubin-Cracovia już nie mówiąc o meczach beniaminków Raków-Korona,ŁKS-Lechia czy mecz z podtekstami Wisła Kraków-Śląsk ale także z tej 2 kolejki 26-29 lipca gdzie będą także niezłe mecze Cracovia-ŁKS,Jagiellonia-Raków,Korona-Legia,Lechia Wisła czy Pogoń-Arka(chociaż ten mecz będzie dość późno bo w poniedziałek 29 lipca).

Do tego dochodzi start 1 ligi 26-27 lipca gdzie widzę takie mecze jak Miedż-Odra Opole,GKS Bełchatów-Stomil Olsztyn,Zagłebie Sosnowiec-Podbeskidzie(ciekawe czy przyjadą goście bo na bank gospodarzy wesprze BKS)czy hit 1 kolejki Radomiak-GKS Tychy(w Tychach na ich spotkaniu było ciekawie) do tego 27-28 lipca rusza 2 liga gdzie jest jeden hit Stal Stalowa Wola-Resovia ale można napisać na przykład o meczu Stal Rzeszów-Pogoń Siedlce(ciekawe czy przyjadą goście),Elana-Bytovia,Gryf Wejherowo-Widzew.

Wszystko będzie zależało od Twojej decyzji czy numer sierpniowy będzie nabity świeżutkimi relacjami z końcówki lipca.

Puchar Polski -2018/2019 ! matador88 10.08.2018 10:41

ŁKS Łódź - Lech Poznań
Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Lechia Dzierżoniów - Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze
Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Ruch Chorzów - Odra Opole
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce - Stal Mielec
Polonia Głubczyce - Chrobry Głogów
GKS Drwinia - Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska - Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS 1962 Jastrzębie - Piast Gliwice
MKS Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - Cracovia
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
KS Paradyż - Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
Falubaz Zielona Góra - Wigry Suwałki
Resovia - Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin - Rozwój Katowice
Huragan Morąg - Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo - GKS Tychy
Wisła Sandomierz - Korona Kielce
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo - Stomil Olsztyn
Elana Toruń - Bytovia Bytów

Województwo Pomorskie Beef 27.03.2017 21:36

Nie wiedziałem w sumie gdzie o to zapytać więc pytam tu. Czy są W CAŁYM pomorskim (zachodniopomorskim też) jakieś konkretniejsze ekipy nie będące FC kogoś z dominującej 3 - Pogoń, Lechia, Arka? Słyszałem tylko 5 przez 10 tyle, że Kotwica ma bardzo wielu wspólnych kibiców z Pogonią, Gryf Wejherowo w większości trzyma się blisko z Arką a Czarni Słupsk z Lechią.
No więc, są jeszcze jakieś znaczące ekipy znad morza, będące same w sobie ok, a nie będące drugoplanowym wsparciem giganta?

Kibicowskie Świętokrzyskie Wislasandomierz 22.11.2016 09:44

Liczbowe podsumowanie Rundy Jesiennej. Trochę się działo, najważniejsze, że cały czas na swoim poziomie!

23.07 Letni Turniej Kibiców WISŁY
Udział wzięło 12 zespołów. Pojawiły się zaproszone delegacje - Siarka Tarnobrzeg 26 osoby, GKS Bełchatów 5 osób i Wisłoka Dębica w 20 osób.

31.07. Piknik Rodzinny oraz Prezentacja Drużyny
Byliśmy współorganizatorem Pikniki i Prezentacji na której odpalamy dużo pirotechniki a dzieciakom rozdajemy smycze i wlepki.

01.08 Marsz Upamiętniający Powstanie Warszawskie
Po raz kolejny organizujemy Marsz na którym obecnych jest ok. 50 osób.

03.09 WISŁOKA Dębica - Stal II Mielec
Korzystamy z zaproszenia i w 12 osób jesteśmy obecni na tym meczu.

11.11 Marsz Niepodległości
Od nas 40 osób

U SIEBIE:
NEPTUN KOŃSKIE : 70 os
HETMAN WŁOSZCZOWA (SRODA): 80 os
MORAWIA MORAWICA: BEZ MŁYNA w tym czasie skromne delegacje z Siarkowcami w Kołobrzegu i GKSem w Warszawie.
CZARNI POŁANIEC: 80 + 14 Siarka
PARTYZANT RADOSZYCE: BEZ MŁYNA
NIDA PIŃCZÓW: 80 osób
ALIT OŻARÓW: 100 osób
ŁYSICA BODZENTYN: 50 osób w tym czasie 11 osób z Siarkowcami w Wejherowie.
POGOŃ STASZÓW: 300 os w tym 70 Siarka, 6 GKS i gościnnie Wisłoka w 9 osób.

WYJAZDY:
BUSKO ZDRÓJ (Piątek): 90 w tym 15 Siarka
CMINSK: 50 os
KAZIMIERZA WIELKA (Sroda): 80 w tym 19 Siarka
ŁAGÓW: 60 os
SĘDZISZÓW: 110 w tym 28 GKS i 5 Siarka
KIELCE: 340 w tym 187 GKS i 50 Siarka (ZAKAZ)
BIELINY: 0 - (ZAKAZ) w tym czasie 10 os na DIOSGYOR - Ferencvaros
JĘDRZEJÓW: 40 os
STASZÓW (MECZ PUCHAROWY): 95 w tym 20 Siarka

PRZYJACIELE:
Kotwica Kołobrzeg - GKS: 10 osób
Kotwica Kołobrzeg - SIARKA: 3 osoby
Polonia Warszawa - GKS: 6 osób
Polonia Bytom - SIARKA: 17 osób
Polonia Warszawa - SIARKA: 1 osoba
SIARKA - Olimpia Elbląg: 30 osób
GKS - ROW Rybnik: 5 osób
SIARKA - GKS: 98 osób (na sektorze z GKSem)
Gryf Wejherowo - SIARKA: 11 osób
DIOSGYOR - Ferencvaros: 10 osób
SIARKA - Stal Stalowa Wola: Kilkanaście osób
Radomiak Radom - SIARKA: 13 osób

Województwo Pomorskie Reda 13.07.2016 07:39

Wejherowo - Arka i Gryf Wejherowo, nie wszyscy kibice Gryfa utożsamiają się z Gdynią.
Krokowa - Arka, okoliczne wioski - niezorganizowane jednostki, przystanki zabazgrane AG/LG/BG nic więcej się nie dzieje.

Województwo Pomorskie laysik 11.07.2016 10:59

Zaciekawiła mnie Chrm dlatego że jadąc na wczasy zauważyłem ich czekających gdzieś niedaleko swojego stadionu w rumi w głębi miasta. Co się okazało to za 500 m psy miały zatrzymane Zawsze z Pogonią Lębork (prawdopodobnie) i Chrm wyglądał całkiem solidnie gdzieś. 40 chłopa Zawiszy było więcej ale wcale nie wyglądali gorzej. Województwo niby nie aż tak ciekawe wszystko się gdzieś dzieli pomiędzy Arka i Lechię a jest dużo małych działających ekip mało znanych... Pogoń Lębork, Gryf Słupsk, Wejherowo, Rumia, Malbork Kwidzyn Tczew, Człuchów. Itd ale o Bandzie z Rumi mało wiadomo

Puchar Polski- 2016/2017 WODA GAZOWANA 24.06.2016 13:59

Runda wstępna - 16/17 lipca

1. Wda Świecie - Rozwój Katowice
2. GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
3. Świt Skolwin - Polonia Bytom
4. Rominta Gołdap - wolny los (**)
5. JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik
6. KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
7. Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec
8. Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg
9. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - wolny los (**)
10. Miedź II Legnica - GKS Bełchatów
11. ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy
12. KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork
13. Małopolski ZPN (*) - Puszcza Niepołomice
14. Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów
15. Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków
16. Pomorski ZPN (*) - Kotwica Kołobrzeg
17. Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
18. Nadwiślan Góra - Legionovia Legionowo
19. Raków Częstochowa - Wisła Puławy
20. Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo



---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



I runda - 23/24 lipca

21. Zwycięzca meczu nr 15 - Wigry Suwałki
22. Zwycięzca meczu nr 16 - Chojniczanka Chojnice
23. Rominta Gołdap - Arka Gdynia (26/27 lipca)
24. Zwycięzca meczu nr 19 - Chrobry Głogów
25. Zwycięzca meczu nr 8 - Sandecja Nowy Sącz
26. Zwycięzca meczu nr 10 - Miedź Legnica
27. Zwycięzca meczu nr 18 - Zagłębie Sosnowiec
28. Zwycięzca meczu nr 2 - wolny los (***)
29. Zwycięzca meczu nr 20 - Bytovia Bytów
30. Zwycięzca meczu nr 7 - Wisła Płock (26/27 lipca)
31. Zwycięzca meczu nr 17 - GKS Katowice
32. Zwycięzca meczu nr 5 - Stomil Olsztyn
33. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Zwycięzca meczu nr 6
34. Zwycięzca meczu nr 3 - Zwycięzca meczu nr 12
35. Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 13
36. Zwycięzca meczu nr 14 - Zwycięzca meczu nr 11

Awanse/Spadki 2015/16 W.L.K.P 09.06.2016 06:37

Tak to wygląda na obecną chwile.
Ekstraklasa
Awans: Arka Gdynia, Wisła Płock
Spadek: Górnik Zabrze, Podbeskidzie

I Liga
Awans: GKS Tychy, Stal Mielec, Znicz Pruszków
Spadek: GKS Bełchatów, Rozwój Katowice, Dolcan Ząbki (wyscofał się z rozgrywek)
Baraże o udział w I lidze: MKS Kluczbork - Wisła Puławy

II Liga
Spadek: Nadwiślan Góra, Gryf Wejherowo, Okocimski KS Brzesko (wyscofał się z rozgrywek)
Baraże o udział w II lidze:
Polonia Warszawa - Górnik Wałbrzych
Odra Opole - Vineta Wolin
Warta Poznań - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Motor Lublin

W III lidze zagrają m.im takie drużyny:
-Widzew, Górnik Konnin, Falubaz, Rodło Kwidzyn

Województwo Pomorskie jar41 22.11.2015 10:49

Może odejdźmy od tej bezsensownej gadki o Bałtyku bo to taka sama siła w Gdynia jak Polonia Gdańsk w Gdańsku. Może mały opis pomorza, jak ktoś ma jakieś ale prosze o korekte...

Gdańsk - Lechia
Sopot - Lechia
Gdynia - Arka
Rumia, Reda, Wejherowo - Arka
Hel, Władek itp - pojedyncze osoby jeżdżą na Arkę ale w barwach normalnie można śmigać i jest spokój,
Pruszcz - Lechia
Nowy Dwór - Lechia
Malbork - Lechia (chociaż ostatnio mizernie)
Chojnice - Lechia
Kościerzyna - Arka , Lechia. W barwach raczej tylko Arka
Tczew - Arka, Lechia (70-30) większość osiedli Arki, centrum to na górze Lechia (moim osobistym zdaniem Tczew zawsze był mega porażką Lechii a sukcesem Arki)
Bytów - Lechia
Starogard - Lechia
Żukowo - oficajlnie z Lechii nikt ale w barwach można raczej spotkać Lechię, na murach jedni i drudzy,
Kartuzy - Cartusia, Lechia,
Lębork - Pogoń
Słupsk - Gryf, Czarni
Sztum, Czersk, Gniew, Nowe itd - Lechia
Sierakowice - kiedyś Lechia teraz pustynia
Człuchów - Arka, jednostki Lechii

Awansy/Spadki - 2015. Michalek 08.06.2015 07:12

W II lidze na pewno zal Gornika Walbrzych. Caly sezon solidnie odjezdzony. Reszta ekip spada zasluzenie. Rok temu w poprzednim temacie mialem dyskusje z niejakim Piterem z Kotwicy w ktorej podkreslilem, ze Jego ekipa poza Stargardem nie zaliczy zadnego wyjazdu w wiecej niz 40-50 osob. Slowo cialem sie stalo, najpierw protest ktory wygladal jak usprawiedliwienie marnej formy fanow z Kolobrzegu pozniej wyjazdu zaliczane po 2-5 osob, czy w koncu na zgodzie ich najwiekszej kosy w Walbrzychu - zero. Na pewno w 3 lidze beda sie prezentowac lepiej, w koncu blizej i rywale z ich perspektywy ciekawsi. Ich miejsce zajmie Gryf Wejherowo, ktory pewnie szalu takze nie zrobi, choc jesli poprzeczka nazwiemy osiagniecia Kotwicy w tym sezonie to przeskoczyc tego nie bedzie ciezko.

Awansy/Spadki - 2015. Jurand ze Spychowa 07.06.2015 14:30

I jeszcze takie zestawienie (bo nie da się edytować poprzedniego postu) baraży o awans do II Ligi.

Mecze zostaną rozegrane 13/17 czerwca.

Formacja Port 2000 Mostki 0-3 Gryf Wejherowo 13 czerwca, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry w barażach
Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów 13 czerwca, 15:00
Radomiak Radom - Wisła Sandomierz 13 czerwca, 15:00
Warta Poznań - Polonia Bytom 13 czerwca, 15:00
Gryf Wejherowo 3-0 Formacja Port 2000 Mostki 17 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry barażach
Olimpia Zambrów - Stal Rzeszów 17 czerwca, 17:00
Wisła Sandomierz - Radomiak Radom 17 czerwca, 17:00
Polonia Bytom - Warta Poznań 17 czerwca, 17:00

Awansy/Spadki - 2015. Hercules Poirot 31.05.2015 20:23

Nadzień dzisiejszy :

Z ekstraklasy spałdłby GKS Bełchatów i Zawisza - ale to jest jest jeszcze nie pewne
Do ekstraklasy awansowały już Zagłębie Lubin i Nieciecza .

Z 1 ligi spadły już Flota i Widzew . Spadnie jeszcze ktoś z dwójki : GKS Tychy/Pogoń Siedlce ( GKS TYchy musi wygrać z Dolcanem na wyjeździe w ostatniej kolejce żeby nie spaść bo Pogoń dostanie walkower za mecz z Flotą ). Lepsza z tych drużyn zagra baraż o 1 ligę . Na dzień dzisiejszy grali by ze Stalą Stalowa Wola .

Z 2 ligi do 1 na dzień dzisiejszy awansowało by Zaglebie Sosnowiec , ROW Rybnik i MKS Kluczbork . Stal Stalowa Wola grała by w barażu z GKS Tychy/Pogonią Siedlece . Została jeszcze jedna kolejka i szanse na awans/baraż mają : Raków Częstochowa , Rozwój Katowice , Błękitni Stargar Szczeciński i Stal Mielec .

Z 2 ligi do 3 spadły już Limanovia i Górnik Wałbrzych . Trzecim spadkowiczem będzie ktoś z dwójki : Puszcze Niepołomice lub Kotwica Kołobrzeg .

Baraże do 2 ligii na dzień dziesiejszy wyglądały by tak :

Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów
Radomiak Radom - Wisła Sandomierz
Warta Poznań - Polonia Bytom
( udział w barażach narazie zapewnili sobie tylko Radmiak i Warta)

Formacja Port 2000 Mostki zrezygnowała z baraży zatem do 2 ligii awansuje bezpośrednio Gryf Wejherowo jeżeli zdobędzie 1 pkt w dwóch ostatnich swoich meczach .

Awansy/Spadki - 2015. KoleKib 17.05.2015 15:26

Baraże o udział w II lidze

13 czerwca/17 czerwca. Mecze o godz. 17:00.
mistrz III ligi dolnośląsko-lubuskiej - mistrz III ligi pomorsko-zachodniopomorskiej
mistrz III ligi lubelsko-podkarpackiej - mistrz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej
Radomiak Radom - mistrz III ligi małopolsko-świętokrzyskiej
mistrz III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej - mistrz III ligi opolsko-śląskiej

póki co:
Formacja Port 2000 Mostki (5 punktów przewagi i 4 mecze) vs Gryf Wejherowo (4 punkty przewagi i 4 mecze)

Karpaty Krośno, Stal Rzeszów, Resovia Rzeszów, Motor Lublin vs Olimpia Zambrów, Olimpia Elbląg, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Radomiak Radom vs Wisła Sandomierz, Soła Oświęcim, Poroniec Poronin

Warta Poznań - Odra Opole, Polonia Bytom

Fora Klubowe ... TheySawTheLight 14.03.2015 22:55

Czy Gryf Wejherowo ma jakieś forum, które jest nadal aktywne?

Puchar Polski 2014/2015 krecikgryf 14.08.2014 10:04

1/16:

Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Ruch Chorzów
Flota Świnoujście – GKS Bełchatów
Stal Stalowa Wola - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - GKS Tychy
Chrobry Głogów – Jagiellonia Białystok
Okocimski Brzesko – Cracovia
Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko Biała
Lech Poznań - Wisła Kraków
Błękitni Starogard Szczeciński - Gryf Wejherowo
ROW Rybnik - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Wisła Puławy - Piast Gliwice

1/16 finału PP 23, 24 i 25 września.

Puchar Polski 2014/2015 Nieobeznany 29.07.2014 19:09

Tak mecze I rundy powinny się odbyć 13 sierpnia i oby bez wyjątków jak teraz (Ostrovia-Górnik Wałbrzych)

(Kolejarz Stróże występuje pod nazwą Limanovia Limanowa)

Tutaj pary:

Rozwój Katowice - GKS Tychy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Puszcza Niepołomice
Znicz Pruszków - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
GKS Katowice - Chrobry Głogów
Gryf Wejherowo - Arka Gdynia
Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg
Sokół Kleczew - Miedź Legnica
Polonia Bytom - Wisła Płock 13 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz
Radomiak Radom - Dolcan Ząbki
Błękitni Stargard Szczeciński - Chojniczanka Chojnice
Flota Świnoujście - Wigry Suwałki
Limanovia Limanowa - Wisła Puławy
Stal Rzeszów - Górnik Łęczna
Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 13 sierpnia, 19:00