raheem sterling real madryt

Premier League: Raheem Sterling w Realu Madryt?

Fot. EastNews
Piro Shop
Komentarze (1) 2019-11-04

Real Madryt planuje złożenie oferty za Raheema Sterlinga. Cześć wartości Anglika ma zostać zastąpiona Garethem Balem.

Raheem Sterling od dłuższego czasu jest pod lupą Realu Madryt, a wielkim zwolennikiem jego talentu jest Zinedine Zidane. Kolejne dobre sezony w barwach Manchesteru City tylko utwierdziły Królewskich, że piłkarz jest już gotowy do przenosin na Santiago Bernabeu.

Według SkySports Real wkrótce złożą ofertę opiewającą na 70 milionów funtów, a dodatkowo jako część rozliczenia na Etihad Stadium powędrować ma Gareth Bale. Oficjalne stanowisko Mistrzów Anglii w sprawie sprzedaży Raheema Sterlinga nie jest jeszcze znane. 

Transfer wydaje się jednak mało prawdopodobny. Manchester City latem żądał dużo większych pieniędzy za Leroya Sane, który nie był w tak wybornej formie, w jakiej od kilku miesięcy znajduje się Sterling. Według ekspertów na zakup skrzydłowego The Citizens trzeba wydać ponad 150 milionów Funtów. Nieco taniej wycenia go natomiast portal transfermarkt - 140 milionów Euro. Wątpliwym jest również to, że Manchester City byłby zainteresowany usługami Garetha Bale'a. Raheem Sterling również nie mówił nigdy o tym, że chce opuszczać Manchester.

Fot.OLI SCARFF/AFP/East News

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Bolo 2019-11-04 21:37:08

Tego szklanego Bejla to już na siłę chcą wypchać z srealu !