Radomiak  - Ruch

Ciekawie na trybunach podczas spotkania Radomiak - Ruch

Komentarze (5) 2018-11-20

W minioną sobotę 17 listopada rozgrywana była 19. kolejka II ligi. W jednym ze spotkań Radomiak Radom podejmował u siebie Ruch Chorzów. Gospodarze wygrali 2:0, a goście kończyli mecz w dziesiątkę. Warto jednak wspomnieć tutaj o atmosferze na trybunach, która była naprawdę wspaniała. Kibice Radomiaka zaprezentowali także bardzo ładną oprawę.

Dokładnie na stadionie było obecnych niemal 4000 widzów. Oczywiście nie mogło obyć się bez patriotycznej części oprawy, bo w końcu wciąż jeszcze żyjemy cudownymi wydarzeniami z obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Właśnie z tej okazji Radomianie zawiesili na płocie transparent: "1918 Niepodległa Niepokorna Uskrzydlona Siłą Orła 2018”. A to nie wszystko, bo zaprezentowali także sektorówkę z Orłem Białym i oczywiście odpalili pirotechnikę, która doskonale sfinalizowała całą akcję.

Mecz stał także pod znakiem wsparcia kibicowskiego z innych ekip. Gospodarze mogli liczyć na wsparcie Legionistów, zaś kibice gości pojawili się w Radomiu grupą liczącą 400 osób z dodatkowym wsparciem 30 fanów Wisły Kraków.