Wiadomo co ze stanem zdrowia Michała Skórasia

Wiadomo co ze stanem zdrowia Michała Skórasia

Fot. Foto Olimpik/REPORTER
2022-11-13

Ostatnia prosta przed Mundialem to czas szczególny dla selekcjonerów. Zwłaszcza że piłkarze mają przed sobą ostatnie mecze. Nerwowo wczoraj było wokół Michała Skórasia, który przedwcześnie zakończył swój udział w meczu przeciwko Jagiellonii. Dzisiaj Lech wydał oświadczenie w tej sprawie.

Ostatnie tygodnie przed dużym turniejem to zawsze czas, w którym trenerzy i kibice ściskają kciuku za dobry stan zdrowia piłkarzy. W 2018 roku przed Mundialem kontuzji doznał Kamil Glik i posypała się defensywa drużyny Adama Nawałki. W 2021 roku Paulo Sousa stracił Krzysztofa Piątka i Arkadiusza Milika. Nic więc dziwnego, że PZPN do ostatnich chwil czeka z oficjalnym zgłoszeniem drużyny do FIFA.

Serce Czesława Michniewicza musiało mocniej zabić wczoraj podczas meczu Jagiellonii z Lechem. W pierwszym składzie Kolejorza wystąpił Michał Skóraś, który jest powołany do 26-osobowego grona kadrowiczów. Skrzydłowy mistrzów Polski nie rozgrywał wybitnego spotkania, dodatkowo w 57. minucie opuścił boisko. Piłkarz narzekał na uraz, trener Lecha na pomeczowej konferencji przyznał, że jeszcze nie wie, jak poważna jest to kontuzja.

Dzisiaj w mediach społecznościowych klubu pojawiła się informacja, że Michał Skóraś jest gotowy do wyjazdu na mistrzostwa świata. Ostatnie miesiące są wymarzone dla skrzydłowego Kolejorza. Gdyby nie on, to trudno byłoby sobie wyobrazić dobre wyniki poznaniaków w Lidze Konferencji UEFA oraz Ekstraklasie. Nagrodą dla niego za te dobre występy będzie szansa gry w biało-czerwonych barwach na Mundialu w Katarze.

Zobacz także