Teodorczyk może wrócić do Ekstraklasy

Teodorczyk może wrócić do Ekstraklasy

Fot. Piotr Matusewicz/East News
2022-08-28

Reprezentant Polski jest od zakończenia tego sezonu bez klubu. Piłkarz ma 31 lat i za nim bardzo trudne sezony. Bardzo możliwe, że szansę na odbudowę dostanie w jednym z ekstraklasowych klubów.

Łukasz Teodorczyk ma za sobą swoje najlepsze lata w karierze. Piłkarz, który dobrze się spisywał w Dynamie Kijów a później robił furorę w Anderlechcie jest na dużym zakręcie w swojej karierze. Zawodnik nie poradził sobie w Serie A, wypożyczenia do Belgii czy późniejsze przejście Vincenzy nie przyniosły oczekiwanego efektu. Dlatego też zawodnik ma teraz duże problemy ze znalezieniem klubu.

W ostatnich czterech sezonach polski napastnik zaledwie 3 razy trafił do siatki. To beznadziejny wynik, który sprawił, że Teodorczyk z reprezentanta Polski stał się piłkarzem z problemami z grą w Serie B. W ostatnim sezonie piłkarz zagrał 14 razy w barwach Vincenzy i zaledwie raz strzelił bramkę. Po sezonie wygasł mu kontrakt i teraz zawodnik szuka klubu, który da mu szansę do odbudowy.

Możliwe, że miejscem, w którym Teodorczyk poszuka formy będzie Białystok. O możliwości przeprowadzenia tego transferu wypowiedział się szkoleniowiec Jagiellonii – Maciej Stolarczyk. Trener w programie „Pogadajmy o piłce” na kanale YouTube portalu „Meczyki” przyznał, że Teodorczyk w formie byłby wzmocnieniem Jagiellonii. O możliwości podpisania kontraktu szkoleniowiec powiedział, że jak się dodzwoni do dyrektora sportowego klubu to się dowie, czy coś jest na rzeczy. Wcześniej Tomasz Włodarczyk podał informacje, że Teodorczyk jest mocno brany pod uwagę w Białymstoku. 

Zobacz także