ancelotti james

Premier League: Gracz Realu wypożyczony do Evertonu?

Fot. EastNews
Piro Shop
2020-01-05

Carlo Ancelotti zaczyna przebudowywać swój skład i zadecydował już, kto wzmocni i kto opuści jego zespół. Głównym celem transferowym ma być ściągnięcie wysokiej klasy rozgrywającego. Dużo mówi się o wypożyczeniu Jamesa Rodrigueza z Realu Madryt.

Ancelotti oraz James współpracowali już razem, między innymi w barwach Bayernu Monachium. Dobre kontakty z zawodnikiem Włoch chce wykorzystać w nowym miejscu pracy, a w Jamesie widzi podstawowego zawodnika swojej drużyny. 

Na razie nie wiadomo, jak na te rewelacje reaguje Zinedine Zidane i jego Real Madryt. James po powrocie z wypożyczenia do Bayernu Monachium dostał szansę od Francuza na grę w pierwszym składzie zespołu zarówno w La Liga, jak i w Lidze Mistrzów. Ten w dziewięciu spotkaniach zdobył tylko jedną bramkę, a na domiar złego złapał kontuzję, która na dłuższy czas wykluczyła go z gry. Kolumbijczyk do tej pory nie wrócił do składu Królewskich. 

Ancelotti wie już, kto do koncepcji jego drużyny nie pasuje. Jednym z graczy, którzy w najbliższym czasie opuszczą Everton jest Cenk Tosun. Wypożyczeniem Turka zainteresowane jest Crystal Palace.