Kibice GKS-u Bełchatów

Fani GKS-u Bełchatów szykują się na "wyjazd rundy"

Fot. Miś Uszatek / widzewtomy.net
Piro Shop
Komentarze (2) 2019-05-02

Kibice GKS-u Bełchatów mobilizują się przez wyjazdem do Torunia na mecz z Elaną.

W niedzielę 5 maja Elana Toruń podejmie u siebie GKS Bełchatów i będzie to z pewnością jedno z najciekawszych spotkań nadchodzącej 32. kolejki w drugoligowych rozgrywkach. Oba zespołu są w ścisłej czołówce tabeli i walczą o awans do 1. Ligi. Ścisk jest duży, a więc w końcówce sezonu liczy się teraz każdy punkcik. Spotkania takiego kalibru nie zamierzają przegapić fani GKS-u, którzy mocno mobilizują się na wyjazd do Torunia. Ich zdaniem będzie to w ich przypadku najciekawszy mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej!

- Wielkimi krokami zbliża się najciekawszy wyjazd rundy wiosennej, mecz w Toruniu z tamtejszą Elaną! Naszego rywala nikomu nie trzeba przedstawiać, jest to czołowa piłkarsko i kibolsko ekipa drugiej ligi i nasz przeciwnik w walce o awans! - tak sympatycy bełchatowskiego GKS-u zapowiadają to starcie z Elaną. Dla kibiców gości władze Elany przeznaczyły zaledwie 200 biletów. Cały czas trwają zapisy na wspólny wyjazd, a obserwując mobilizację w szeregach Bełchatowian można śmiało stwierdzić, że taka liczba wejściówek na pewno nie wystarczy. Może być ciekawie na trybunach w Toruniu!

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
do niżej 2019-05-06 15:04:01

ty koronka więcej ich niz was na własnym stadionie jeszcze nigdy go nie zapełniliście kondony koronne mało tego wy nawet 1000 chlopa nie uzbieracie na wyjazd

Koroniarz z Kielc 2019-05-04 20:04:51

Po co im więcej biletów jak 200 jak i tak nie zapełnią klatki . Takie ekipy jak Gks Bełchatów nie wiele znaczą w Polsce widać to robią jako przydupasy szanowanej ekipy jaką jest ŁKS Łódz . Gks Bełchatów = nowy FC ŁKS Łódz.