Stadion Sandecji Nowy Sącz

Zmiana prezesa w Sandecji Nowy Sącz, z którą kibice wiążą spore nadzieje

Fot. Iga Michalec / sadeczanin.info
Piro Shop
Komentarze (2) 2019-04-30

Zmiana warty na fotelu prezesa Sandecji Nowy Sącz.

Sandecja Nowy Sącz to zespół, który udowodnił, że sportowo stać go na awans do Ekstraklasy. Jak pokazał jednak piłkarzom Sandecji i jej kibicom poprzedni sezon, utrzymanie się w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej jest zdecydowanie trudniejsze, niż wywalczenie do niej awansu. W tym sezonie 1. Ligi Sandecja znowu miała szansę na osiągnięcie tego drugiego celu, ale w końcówce rozgrywek skomplikowała swoją sytuację, przez co następny sezon niemal na pewno spędzi na zapleczu Ekstraklasy. Na dodatek niedawno z funkcji prezesa klubu zrezygnował Tomasz Michałowski, który pracując w trudnych warunkach przede wszystkim finansowych, mocno angażując się w życie klubu, zdobył sobie szacunek większości fanów Sandecji.

Tymczasem od 1 maja kibice powitają w klubie nowego prezesa, którym został mianowany Artur Kapelko. Nie jest to osoba anonimowa w polskim futbolu, ponieważ takie samo stanowisko piastował już wcześniej w Górniku Łęczna, a wysokie funkcje pełnił także m.in. w Jagiellonii Białystok. Wraz z zatrudnieniem przez klub nowego prezesa w kibicach "Biało-Czarnych" odżywają nadzieje na poprawienie sytuacji finansowej klubu i wybudowanie we współpracy z miastem nowego, nowoczesnego stadionu na miarę Ekstraklasy. Czas pokaże co zostanie z kibicowskiej nadziei Sądeczan.

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
WGW 2019-05-01 10:28:18

Kapelko to pokazał ale jak można łatwo zadłużyć klub i doprowadzić go niemal do upadku. Na początku jest wszystko ładnie: dobre kontakty z kibicami , ładne słówka itp , niby ze jest szczery mówi jak jest ale to nie jest do końca prawda. Kręci walki dla swoich znajomych typu opserwowanie piłkarza przes dwa mecze za spore wynagrodzenie . Współczuje . Patrzcie na ręce