Kibice Arki Gdynia

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki wystosowało list do sympatyków klubu

Piro Shop
Komentarze (2) 2019-03-22

"Arka to My, Arka to atmosfera która panuje na naszym stadionie".

Takimi słowami Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki motywuje na stronie internetowej arkowcy.pl wszystkich sympatyków klubu do aktywnego włączania się w doping na trybunach podczas najbliższych spotkań. Przedstawiciele stowarzyszenia wystosowali specjalny list, w którym poruszają temat wsparcia drużyny w trudnych chwilach. A takie właśnie przeżywa teraz drużyna Arki, która w ostatnim czasie fatalnie spisuje się w ekstraklasie. Piłkarze z Gdyni nie mogą pokonać swojego rywala jużod 10 spotkań. Fani nie tracą jednak wiary i zachęcają siebie nawzajem żywiołowego kibicowania. 

- Pokażmy nasze wsparcie. Arkowcy nie odwracają się od Klubu w gorszych piłkarsko chwilach. Wspólnie musimy wierzyć i dbać o to, żeby Arka wydostała się z każdego kryzysu. - piszą w swoim liście przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki. Jeśli odzew na wspomniany list będzie spory, to w sobotę 30 marca możemy spodziewać się wysokiej frekwencji na stadionie w Gdyni, a być może także ciekawej oprawy. Wszystko zależy od tego, jak realnie zmobilizują się Arkowcy!

Fot. arkowcy.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Swirr 2019-03-22 21:11:32

Każdy fanatyk Arki wie że będzie z klubem na dobre czy na złe! Tych którzy mają Arka w sercu nie trzeba motywować!! No chyba że chodzi o kibiców sukcesu (których nie potrzebujemy) lub młodych fanów. Pamiętajcie czy ekstraklasa czy 3 liga zawsze będziemy wspierać naszą ukochaną ARKE!!!!