GymBeam
www.warhouse.pl
kuzera korona

Kolejny transfer last minute Korony

Fot. eastnews
2024-04-02

Korona Kielce coraz mocniej zbroi się do walki o utrzymanie. Klub poinformował o zatrudnieniu 28-letniego Norwega, który ostatni mecz rozegrał w grudniu ubiegłego roku.

Korona Kielce znajduje się obecnie w nieciekawej sytuacji. Podopieczni Kamila Kuzery przegrali w weekend mecz i znaleźli się w strefie spadkowej. W klubie nie ma jednak pomysłu na to, by zwalniać szkoleniowca. Zamiast tego trener wraz z Pawłem Golańskim przygotowują kolejne transfery.

Pierwszym z nich był wracający do Kielc Petteri Forsell. We wtorek w mediach społecznościowych pojawiła się też informacja o podpisaniu kontraktu z nowym zawodnikiem. Fredrik Krogstad, bo o nim mowa, to 28-letni Norweg. Całą dotychczasową karierę spędził w norweskich klubach, grając m.in. w Lillestrom SK, z którym w 2017 zdobył krajowy Puchar. Zawodnik najczęściej wystawiany jest na pozycji środkowego pomocnika, jednak może też grać w bocznych sektorach. Jego charakterystyka to dość kreatywna “ósemka”.

Kontrakt, którym Krogstad związany był z poprzednim klubem wygasł, a ten pozostawał wolnym zawodnikiem. Mimo tego, że swój poprzedni mecz rozegrał kilka miesięcy temu, korzystał z uprzejmości zespołu Valarengi i wraz z tą ekipą szlifował formę, szukając nowego zespołu. Z Koroną podpisał umowę do końca sezonu z opcjonalnym przedłużeniem w przypadku utrzymania.

Fot.: Grzegorz Ksel/REPORTER 

Zobacz także