KOLORUJEMY

Serwis kibice.net patronem medialnym akcji KOLORUJEMY

Drodzy użytkownicy strony kibice.net!

Dziś z wielką przyjemnością możemy oficjalnie poinformować, że nasz serwis objął patronat medialny nad akcją charytatywną „KOLORUJEMY”. Z dumą oznajmiamy, że jako najstarsza strona kibicowska w polskim Internecie, będziemy aktywnie włączać się w akcję Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców!

O co chodzi?

Akcja „KOLORUJEMY” jest pierwszą tego rodzaju inicjatywą w naszym kraju. Biorą w niej udział Stowarzyszenia Kibiców działające przy klubach sportowych, fani futbolu, ich znajomi i rodziny, studenci, adepci budownictwa w każdym wieku, a także szeroka gama firm usługowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Całość koordynuje Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców wraz z nowo powstającym serwisem społecznościowym HabitatON.

Jaki jest cel akcji?

Inspiracją do działania jest aktywność kibiców piłkarskich, którzy na co dzień pomagają Domom Dziecka. Tym razem będziemy jednak działać wspólnie, w myśl zasady „razem możemy więcej”. Dzięki zaangażowaniu uczestników akcji do końca bieżącego roku wyremontowane zostaną przynajmniej trzy Domy Dziecka! Oczywiście jest to plan minimum – skala pomocy udzielonej dzieciom zależy teraz przede wszystkim od Was!

Kto może pomóc?

Do akcji „KOLORUJEMY” mogą przyłączyć się wszyscy, którym nie jest obca idea pomocy dzieciom doświadczonym boleśnie przez los. Każdy gest i uczynek jest ważny, bez względu na to, czy zostanie wykonany przez osobę prywatną, czy wielką i bogatą korporację.

Jak przyłączyć się do akcji?

Pierwszym krokiem jest kliknięcie przycisku „lubię to” na profilu akcji na Facebooku (http://www.facebook.com/Kolorujemy). Pozwoli to Wam obserwować na bieżąco przygotowania do akcji, a w późniejszym okresie także postępy pracy. Fan-page jest ponadto najłatwiejszym kanałem kontaktu bezpośrednio z organizatorami. Czujecie, że możecie pomóc – także w zakresie promocji? A więc nie wahajcie się i wyślijcie wiadomość!

Jeśli natomiast macie swoją firmę koniecznie zapoznajcie się z ofertą partnerską. Dołączając do akcji nie tylko pomożecie dzieciom z Domów Dziecka, ale także stosunkowo tanio rozreklamujecie swój biznes.

Jak rozwija się akcja?

Na przełomie marca i kwietnia 2013 roku organizatorzy badali zainteresowanie środowiska kibiców. Wypadło wyśmienicie – w siedem dni informacja o rozpoczęciu akcji „KOLORUJEMY” dotarła aż do 300 tysięcy internautów!

Kolejnym etapem, trwającym do początku maja, będzie komunikowanie z firmami oraz ustalanie potrzeb konkretnych Domów Dziecka. Zasadnicze prace remontowe rozpoczną się tuż po okresie letnim. Do tego czasu nie zabraknie jednak innych wyzwań, w których ważną rolę na pewno odegra kibicowska rywalizacja!

Rola serwisu kibice.net

Wreszcie przyszedł czas na opisanie roli naszego serwisu w całej akcji. Strona główna kibice.net oraz fan-page na FB to miejsca, w których ukazywać się będą najświeższe informacje o akcji „KOLORUJEMY”. Nie zabraknie tam także materiałów w postaci fotografii, nagrań dźwiękowych i video-klipów.

Damy z siebie wszystko, aby przekazywać Wam informacje w atrakcyjnej i ciekawej formie – w końcu Wasze zainteresowanie akcją z pewnością przełoży się na chęć pomocy dzieciom!

POKOLORUJMY DZIECIOM PRZESTRZEŃ!