koniec zgody kibicowskiej Sandecji Nowy Sącz oraz Korony Kielce

Po 30 latach nastąpił koniec zgody kibicowskiej Sandecji Nowy Sącz oraz Korony Kielce

Piro Shop
Komentarze (4) 2018-12-23

Długoletnia zgoda zakończona.

 Znana wszystkim bardzo dobrze, aż 30-letnia zgoda kibicowska pomiędzy fanami Sandecji Nowy Sącz oraz Korony Kielce, właśnie oficjalnie się kończy. Obie strony poinformowały o tym w krótkich oświadczeniach. Mimo, że nastąpił koniec zgody, to kibice obu ekip przekonują jednak, że rozstali się w atmosferze wzajemnego szacunku i uznania. To piękne, że nawet po zakończeniu tak długo trwającej przyjaźni, kibice nie tracą do siebie szacunku.

- Z dniem dzisiejszym po ponad 30 latach przechodzi do historii nasza zgoda z Koroną Kielce. Za te wszystkie lata pozostaje po obu stronach ogromny szacunek oraz życzymy powodzenia wszystkim Koroniarzom na kibicowskim szlaku. - napisali Sączersi w swoim oświadczeniu. - Informujemy, że nasza zgoda z Sandecją Nowy Sącz przechodzi do historii. Rozstajemy się w dobrych kontaktach i z wzajemnym szacunkiem do siebie. - poinformowali z kolei Koroniarze.

Żadna ze stron nie przedstawiła dokładnych powodów takiej, a nie innej decyzji. Tym samym nie wiemy, dlaczego kibice postanowili zakończyć zgodę, która przez długie lata była dla wielu wzorem. Pozostaje nam tylko przyzwyczaić się do braku widoku kibiców z szalikami, koszulkami i innymi gadżetami zgodowymi.

Fot. mks-korona-kielce.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Saczers 2018-12-30 20:30:51

Poszło o turniej piłkarski na stalówce na którym pojawili się kibice Korony Kielce ,po co domysły ,Koroniarze uważają ze nic się nie stało wiec oki

Emmee 2018-12-24 06:48:09

Ciekawe czy Korona pojdzie w strone Stalowki. Do niektorych bylych zgod zawsze pozostawal sentyment. Kilkadziesiat lat temu starzy kibice bardzo dobrze wspominali zgode z Kielcami pomimo , ze ta wybrala swoje zgody , ktore byly kosami Stalowki.

Malsiu 2018-12-23 21:49:23

Wróćmy do zgody z Craxa. STM+ Sandecja+Craxa.

Sączers 2018-12-23 21:27:19

jeśli chodzi o nas to mieliśmy i tak za dużo tych zgód,i jeżdżenie na wszystkie co mecz było nie możliwe .lepiej jak będziemy mieli mniej zgód,ale się będziemy częściej wspierać na meczach,myśle że wszystkim nam to wyjdzie na dobre.co do korony to myśle że oni już jakiś czas temu wybrali inny kierunek i mają już jakąś nową zgodę,nie końecznie nam pasującą ,czas pokaże jaką.