Kibice Korony Kielce

Kibice Korony Kielce pomogą zwierzętom

Piro Shop
Komentarze (1) 2018-11-16

"Żółto-czerwona pomoc zwierzętom"

Kibice z Kielc od lat starają się pomagać potrzebującym, organizując różnego rodzaju akcje. Dziś ogłosili, że pomogą także zwierzętom. Stowarzyszenie Kibiców Korony Kielce, razem z ośrodkiem Kibice Razem Korona Kielce, kolejny już raz zorganizuje akcję: "Żółto- czerwona pomoc zwierzętom". W ramach tej inicjatywy kibice Korony dadzą wsparcie podopiecznym schronisk z kieleckich okolic. 

Na czym będzie polegać to wsparcie? Kibice przeprowadzą zbiórkę na mokrą karmę dla psów i kotów, kołdry, koce, poduszki, makarony, kasze, smycze, oraz zabawki. Każdy, kto może przekazać coś z tych rzeczy na akcję, może to zrobić w ośrodku Kibice Razem Korona Kielce na ul. Piekoszowskiej 32 lub w sklepie kibica FanatyKK przy ul. Leonarda 23/3. Zbiórka potrwa aż do końca stycznia, a więc jest sporo czasu.

To kolejna akcja polskich kibiców w ramach wsparcia dla zwierząt. Całkiem niedawno wspominaliśmy przecież o podobnej akcji kibiców Wisły Kraków. Widać zatem, że kibice są otwarci na pomoc nie tylko ludziom, ale także czworonogom.

Fot. mks-korona-kielce.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
zielony 2018-11-17 20:25:24

SZACUNEK KORONIARZE OD WARCHOŁA Z RADOMIA ZA TĄ AKCJĘ