Wojewoda zamyka stadion Elany Toruń na dwa mecze

Wojewoda zamyka stadion Elany Toruń na dwa mecze

Piro Shop
2018-10-04

Jak podają media sportowe stadion Elany Toruń będzie zamknięty dla kibiców na dwa mecze.

Kibice z Torunia oraz sympatycy Elany z innych miejsc nie są zadowoleni. Wszystko przez decyzję Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, Mikołaja Bogdanowicza. Mocą tej decyzji stadion toruńskiego klubu ma zostać całkowicie zamknięty na dwa kolejne mecze w piłkarskiej II lidze.

Kibice sątym bardziej niepocieszeni, że te dwa spotkania zapowiadały się niezwykle ciekawie. Można wręcz powiedzieć, że wojewoda zabrał kibicom możliwość oglądania dwóch hitów. Kara dotyczy bowiem zaplanowanych meczów ligowych z Ruchem Chorzów 13 października oraz z Olimpią Grudziądz 27 października. Olimpia, tak jak i Elana, trzyma się w czołówce II ligi. Z kolei pojedynek z niedawnym ekstraklasowiczem zawsze wzbudza wielkie, pozytywne emocje, bo to mecz przyjaźni.

Kibice ze Stowarzyszenia Kibiców Elany Toruń już zapowiedzieli, że będą walczyć o otwarcie stadionu przez wojewodę. Jeszcze niedawno, w przypadku Widzewa Łódź, wojewoda zmienił swoją decyzję o zamknięciu części trybun, o czym informowaliśmy na naszym portalu. Trzeba poczekać, aby zobaczyć czy będzie tak i w tym przypadku.