lechia

Lechia wjechała pod kasy Legii

Komentarze (19) 2018-08-06

Kibice Lechii Gdańsk przed meczem pojawili się pod kasami warszawskiej Legii. Po krótkiej wymianie ciosów z legionistami wsiedli do aut i odjechali. Policja po zdarzeniu zatrzymała 10 osób.

Wjazd pod kasy

Warszawski klub zapowiadał utrudnienia w dostaniu się na stadion Legii w związku z "Masą Powstańczą", której trasa przebiegała również w okolicach Łazienkowskiej. Te osoby, które przybyły na 2 godziny przed meczem, miały dodatkowe utrudnienia ze strony kibiców gdańskiej Lechii. Kibice Biało-Zielonych postanowili w kilka aut podjechać pod kasy gospodarzy przed sobotnim meczem z Legią Warszawa. Bójka trwała ok. 1 minuty i została przerwana przez policję.

10 osób zatrzymanych

„Zatrzymaliśmy 10 osób. Zostały przewiezione na komendę przy ulicy Wilczej, gdzie zostaną przeprowadzone z nimi czynności. Dopiero po tym, zostanie podjęta decyzja o postawieniu ewentualnych zarzutów” - poinformował Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

fot. trójmiasto.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
no lg 2018-08-16 15:47:49

lechia to cioty wks pały

LG 2018-08-10 13:00:14

Co wy piszecie jakie fury po kilku godz.spedzonych w centrum Wwy pojechaliśmy autobusem miejskim pod stadion i byla tam już ekipa TB... Dobra wymiana i zachowanie tejże ekipy a reszta frędzli zza kompa wypisuje to co chcieli aby było a co do ciosu na końcu filmiku to chyba normalna sprawa bo po stronie Legii leżało kilku tylko nie widać na tym zapisie...Zresztą tylko kompletny laik sugeruje się jednym ujęciem z jednej strony tam było wszystkich ponad 100os.a na filmiku ile 20-30??!!!

Kai 2018-08-08 21:53:37

A w Lubinie kalkulatory razem z Kiepskimi z aut nie wysiedli? ...no cóż wojownicy po h..u.

choRzowski 73 2018-08-08 20:07:45

Brawo Lechia !!! Takie akcje to już niestety historia .... gdyby nie Lechia !!! Wielki Szacun !!!

Orient 2018-08-08 09:23:12

Dobrze że jest internet to można się ponapinać bez ryzyka :) pozdro dla kumatych i kmwtw :)

Emce 2018-08-07 22:56:53

Ja to nie wiem co o tym mam sądzić mordeczki ;)

wdowiec 2018-08-07 20:47:56

Czy VAR powtórzył walke czy sędzia znów pomógł haniorom z torebki bojs

do k 2018-08-07 15:40:22

co by nie było, Legia do pewnej ekipy w równych liczbach nie wyjdzie.

Kibic 2018-08-07 15:04:15

Porażka Legii i tyle trzeba pilnować swojego terenu..

K 2018-08-07 12:11:08

Co by nie było to i tak zawsze Legia wygrywa..

Krzyś 2018-08-07 10:32:39

Szacunek Lechia za chodzenie kilka godzin po Warszawie i ataku pod kasami. Legioniście wiedzieli, że Lechia chodzi po Warszawie jak u siebie a jednak woleli siedzieć w źródełku :) kalkulatory nie pierwszy raz u Legionistów.

do poznaniak 2018-08-07 09:54:27

ty poznaniak ty nie za lechem debilu kogo bili dzieci i kobiety ty kutasie jebany przez haniora

ajgor 2018-08-07 00:10:56

nie mozna bylo pod zrodlo podjechac ,tam chlebem i sola raczyli i klimat lepszy byl do krzykow ,komentarze same pozytywne by byly:) w necie...

Kuku 2018-08-06 22:58:11

Uwazajcie na Szymanskiego redaktorka Kibole.pl, jest to wspolpracownik milicyjny na bank.

Moldoch 2018-08-06 22:26:14

Takie wydarzenie w Stolicy, a największy portal kibiców Legii nic o nim nie wspomina. Czyli jak o czymś nie piszemy to tego nie było.

L......ojikmg 2018-08-06 21:24:18

W GDAŃSKU POGADAMY INACZEJ !!!

Łysy PROSZKÓW... 2018-08-06 21:21:38

POZNANIAK Wielki SZACUN BRACHU

K 2018-08-06 20:25:34

Na filmie widać kto zaliczył KO. Byliście w przewadze a mimo wszystko legioniści dali Wam radę bijąc się w mniejszości i bez przygotowania do walki.

Beton 2018-08-06 20:24:28

Dobre info , był podjazd autobusem miejskim większość składu koło 50-60 osób i fakt było parę aut. PS zaraz będzie gówno burza ze strony L że niby starsze osoby były bite i dzieci co oczywiście nie jest prawdą byliście poinformowani o naszej obecności i że wpadniemy wasz skład też stał w parę dyszek dobra akcja z naszej strony. Dzięki TB za pomoc dla chłopaków którzy uciekali przed kaskamii. Chuligani zawsze razem do następnego