szczesny transfer

Transfer Szczęsnego wstrzymany

Fot. eastnews
2024-06-13

Wymarzony kontrakt Wojciecha Szczęsnego w Arabii Saudyjskiej wisi na włosku. Al-Nassr pomimo udanych negocjacji z Juventusem i samym zawodnikiem wstrzymało się z podjęciem decyzji.

Wojciech Szczęsny jeszcze kilka miesięcy temu rozważał zakończenie kariery w Juventusie i nie wykluczał takiego rozwiązania. Sytuacja jednak zmieniła się, gdy na stole pojawiła się oferta z Arabii Saudyjskiej. Niezbyt wymagająca liga, gwiazdorska pensja, czyli mówiąc krótko - dobrze płatna piłkarska emerytura. Nasz golkiper długo się nie zastanawiał i był gotowy na ten krok, podobnie jak jego klub. Do transferu może jednak nie dojść.

Wszystko przez Al-Nassr. Choć obie strony wydawały się zdeterminowane do zawarcia porozumienia, to na ostatniej prostej rozmowy zostały wstrzymane. O tym zaskakującym fakcie poinformował Fabrizio Romano. Według niego Al-Nassr nie jest do końca przekonane, czy Szczęsny to najlepsza z dostępnych opcji i chcą mieć trochę czasu, na rozejrzenie się za innymi ewentualnymi zawodnikami.

Sytuacja ta paradoksalnie jest świetna dla naszej kadry. Wojciech Szczęsny jest ostatnio w świetnej dyspozycji, co zademonstrował w trakcie towarzyskiego meczu z Turcją. Teraz, gdy jego transfer wisi na włosku, niezwykle dużo zależy od jego dyspozycji. Jeśli Polak w kolejnych meczach na Euro będzie się prezentował nienagannie, zwiększy swoje szanse na umowę z Al-Nassr.

Fot.: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER 

iparts.pl