kedziorek radomiak zwolnienie

Radomiak odsunął trenera od pierwszego zespołu!

Fot. eastnews
2024-05-19

Niespodziewane informacje nadeszły w niedzielmy poranek z Radomia. Na jedną kolejkę przed zakończeniem sezonu Radomiak zdecydował się odsunąć od pełnienia obowiązków swojego trenera, Macieja Kędziorka.

Radomiak Radom przegrał w ten weekend ze Śląskiem Wrocław 0:2 i na kolejkę przed końcem rozgrywek wciąż nie jest pewny swojej przyszłości w Ekstraklasie. Seria niekorzystnych wyników może spowodować zajęcie 16. miejsca i spadek, a jest to możliwe, ponieważ zespół nie wygląda ostatnimi czasy najlepiej.

Na taki rozwój wypadków nie zamierzał czekać zarząd klubu. W niedzielny poranek w mediach społecznościowych Radomiaka pojawił się komunikat, zgodnie z którym Maciej Kędziorek został odsunięty od pierwszego zespołu. Jak na razie wiadomo, kto zajmie jego miejsce i poprowadzi drużynę w starciu z Widzewem, ale informacja w tej sprawie ma pojawić się wkrótce.

Radomiak z Kędziorkiem na ławce rozegrał 17 spotkań w tym sezonie. Wygrał zaledwie 5, a kolejne 4 zremisował. Współpraca trwała od grudnia 2023 roku.

Fot.:Grzegorz Wajda/REPORTER

iparts.pl
Zobacz także