josue legia umowa

Josue szokuje i odrzuca lukratywne oferty!

Fot. eastnews
2023-05-22

Według portalu SportoweFakty Josue zdecydował się na odrzucenie ofert z zagranicznych klubów i jest na dobrej drodze do dogadania się w sprawie indywidualnych warunków z Legią.

Josue jest w tym sezonie liderem warszawskiej Legii. 4-krotny reprezentant Portugalii rozegrał w tym sezonie 36 z 39 możliwych spotkań, strzelając w nich 15 goli i 8 asyst. Nic więc dziwnego, że swoją grą zainteresował kluby z wielu lig z całego świata.

W mediach pojawiały się informacje o ofertach m.in. z Brazylii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy Arabii Saudyjskiej. Według Piotra Koźmińskiego z portalu SportoweFakty zawodnik wykonał jednak jednoznaczny gest w sprawie swojej przyszłości - odrzucił oferty z innych lig i jest w trakcie zaawansowanych rozmów z Legią. Oznacza to, że kapitan Wojskowych najprawdopodobniej pozostanie w klubie. Jego obecna umowa wygasa wraz z końcem sezonu.

Informacje dziennikarza zdają się potwierdzać także ostatnie słowa Josue, który wspomniał, że chce jak najszybszego zdobycia kolejnego mistrzostwa kraju z Legią.

Fot.: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Zobacz także