GymBeam
www.warhouse.pl
ŁKS Łódź - Wisła Płock 2020-02-15

Kibice ŁKS-u Łódź pomagają walczyć z koronawirusem!

Fot. Art. Repo - Łukasz Żuchowski
2020-04-06

Walka z koronawirusem na całym świecie, także w Polsce cały czas trwa. Służby Medyczne dwoją się i troją, starając się ratować życie zarażonych niebezpiecznym wirusem, narażając jednocześnie własne. Z pomocą pracownikom szpitali i oddziałów ratunkowych cały czas przychodzą kibice z polskiego środowiska stadionowego, którzy co rusz organizują kolejne akcje wsparcia. Kibice starają się mobilizować i na miarę swoich możliwości uzupełniają braki sprzętu medycznego w poszczególnych placówkach. przy natłoku zarażonych braki sprzętu, chociażby ochronnego dla personelu są odczuwalne i dlatego wsparcie szpitali jest tak ważne.

W pomoc włączyli się niedawno także sympatycy ŁKS-u Łódź. Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zorganizowało zbiórkę pieniędzy, z której dochód jest przekazywany na zakup artykułów niezbędnych w walce z koronawirusem. Chodzi przede wszystkim o sprzęt, który ochroni pracowników służby zdrowia przed zarażeniem. Są oni bowiem najbardziej na nie narażeni, a jednocześnie są też potrzebni do ratowania chorych. 

Akcję kibiców ŁKS-u może wesprzeć każdy. Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia Kibiców ŁKS Łódź w tytule wpisując „pomoc”.

- 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422

- W tytule przelewu należy wpisać „pomoc”.

- Konto PayPall dla emigracji: [email protected]

 

 

Zobacz także