Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kibice Śląska Wrocław odwiedzili schronisko dla zwierząt

Fot. Magdalena Pasiewicz/East News
Piro Shop
Komentarze (1) 2020-01-02

Sympatycy Śląska Wrocław z Nowej Rudy pod koniec minionego już roku wybrali się z wizytą do pobliskiego schroniska dla zwierząt. Co ważne, nie przyszli z pustymi rękoma, bo wcześniej przeprowadzili zbiórkę niezbędnych artykułów, takich jak karma, ręczniki, ciepłe koce czy smycze. Wszystkie te artykuły trafiły do schroniska. Taką akcję członkowie Fan Clubu Śląska z Nowej Rudy przeprowadzili już po raz trzeci.

- W tym roku po raz trzeci organizujemy akcję pomocy dla Fundacji Pod Psią Gwiazdą w Kłodzku. Wraz z naszym kolegą z Międzygórza, który jest inicjatorem tej cyklicznej akcji pod hasłem: „są psy, którym warto pomagać” zbieraliśmy karmę, koce, ręczniki, kołdry i smycze. - poinformowali kibice Śląska. Całą akcja trwała ponad miesiąc i dzięki ofiarności środowiska kibicowskiego a także innych ludzi dobrej woli zakończyła się pełnym sukcesem. Sukcesów w organizacji podobnych inicjatyw życzymy w trakcie 2020 roku!

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Working Class 2020-01-03 16:21:57

Za takie akcje 100% poparcia! Mam cichą nadzieję, że w Sylwestra strzelali tylko z korków od szampana, a nie z petard, które sieją spustoszenie wśród zwierząt...tak czy siak brawo za akcję, która nomen omen powinna być fajną tradycją w środowisku wszystkich kibiców. Wiem, że kibice Ruchu robili podobne zbiórki, oby jak najwięcej takich spiknięć.