Fabiański wywiad

Łukasz Fabiański skomentuje mecz Premier League

Fot. EastNews
Piro Shop
2019-12-07

Łukasz Fabiański wciąż nie wrócił do gry, jednak nie oznacza to, że nie interesuje się tym, co dzieje się w Premier League. W najbliższy poniedziałek jego West Ham United podejmie Arsenal, a Polak wcieli się w rolę komentatora. 

Fabiański wciąż nie wrócił do pełni zdrowia, przez co nie może wznowić treningów i notować kolejnych występów w Premier League w barwach West Ham United. Polscy kibice będą jednak mieli okazję usłyszeć reprezentacyjnego golkipera przy mikrofonie, w trakcie poniedziałkowego spotkania pomiędzy West Hamem i Arsenalem. Mecz ten zakończy zmagania piłkarzy w 16. kolejce Premier League. Dla Fabiańskiego będzie to debiut w roli komentatora. Towarzyszem bramkarza West Hamu będzie etatowy komentator stacji Canal+Sport Marcin Rosłoń. Początek transmisji o godzinie 20:55.

Łukasz Fabiański jest idealnym łącznikiem pomiędzy oboma zespołami. Przed grą w West Hamie reprezentował barwy Swansea i właśnie Arsenalu. 

Aktualizacja 9.12.19: Łukasz Fabiański ostatecznie nie komentował spotkania. Na kilka godzin przed transmisją oficjalny FanPage Canal+ podał informację, że golkiper zrezygnował ze względów zdrowotnych. Jego miejsce zajał Przemysław Rudzki.

Fot.:Foto Olimpik/REPORTER