Kibice Legii Warszawa

Legioniści organizują licytację dla kolegi z trybun

Fot. Daniel Jancy
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-08-24

Kibice Legii Warszawa gromadzą środki dla chorego przyjaciela z trybun

Kibice Legii Warszawa z grupy "Nieznani Sprawcy" zorganizowali licytację, z której zysk przekażą na leczenie Młynka, o którym pisaliśmy już na naszym portalu. Młynek to sympatyk Legii, który walczy z ciężką chorobą. Na wspomnianą licytację Legioniści wystawili koszulkę meczową Pawła Stolarskiego, który podczas niedawnego meczu z Atromitosem w Atenach strzelił jedną z bramek. Na koszulce znajdują się ponadto autografy wszystkich zawodników stołecznej drużyny.

- Jest kolejna możliwość pomocy Młynkowi. Mamy dla Was koszulkę meczową Pawła Stolarskiego, którego bramka w meczu z Grekami zapewniła nam awans. Na trykocie podpisała się cała drużyna.
Rzecz jasna wystawiamy ją na aukcję. Całkowity zysk trafi na pomoc dla wyżej wymienionego, zasłużonego dla naszego środowiska kibica. - piszą organizatorzy akcji w Internecie. Dziękują ponadto wszystkim, którzy angażują się w pomoc Młynkowi. Ich zdaniem kibicom po raz kolejny udało się pokazać, że w tym środowisku każdy może liczyć na swoich kolegów, jeśli znajdzie się w potrzebie.

 

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.