Kibice ŁKS-u

4. kolejka Ekstraklasy. Zapowiedź: ŁKS Łódź - Piast Gliwice

Fot. Art. Repo - Łukasz Żuchowski
Piro Shop
Komentarze (3) 2019-08-10

Beniaminek podejmuje mistrza Polski!

W najbliższą niedzielę, w ramach 4. kolejki PKO Ekstraklasy, ŁKS Łódź podejmie na własnym stadionie aktualnego mistrza Polski. Piast Gliwice przyjeżdża do beniaminka, aby odnieść w końcu pierwsze zwycięstwo w sezonie. Może być o nie jednak naprawdę ciężko, bo ŁKS nie potrzebował wiele czasu, aby zadomowić się w elicie i grać jak równy z równym przeciwko teoretycznie silniejszym zespołom z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Spotkanie w Łodzi zapowiada się bardzo interesująco. Niedzielny mecz to dla piłkarzy Piasta pod wodzą trenera Waldemara Fornalika ostatni dzwonek, żeby zacząć wygrywać. W trzech pierwszych kolejkach mistrzowie Polski uzbierali ledwie dwa punkty, co w żadnym stopniu nie zadowala fanów zespołu. Wiadomo bowiem, że od mistrza kraju zawsze wymaga się więcej, aniżeli od innych drużyn. Świadomość słabego początku sezonu i konieczności przebudzenia się, mogą zadziałać na Gliwiczan mobilizująco. Determinacji na pewno nie zabraknie jednak również Łodzianom. Zespół ŁKS-u, kierowany przez Kazimierza Moskala, jest niezwykle ambitny. Po powrocie klubu do Ekstraklasy po latach nieobecności, piłkarze cały czas starają się udowadniać, że na powrót zasłużyła cała drużyna. Gospodarze niedzielnego meczu grają ofensywnie i efektownie, co może sprawić kłopot mistrzom Polski, biorąc pod uwagę katastrofalne błędy w obronie, jakie przydarzyły im się już wielokrotnie w tym sezonie. Piast jest wyraźnie bez formy, ale kiedyś musi nadejść przełamanie. Pytanie tylko czy goście będą w stanie pokonać entuzjazm, który niesie Łodzian na starcie sezonu. Przekonamy się już w niedzielę!

Na stadionie ŁKS-u należy spodziewać się fantastycznej atmosfery. Taka panowała tam już w pierwszym meczu domowym Łodzian w tym sezonie. Nie ma powodów, przez które teraz miałoby być inaczej!

ŁKS Łódź - Piast Gliwice, 11 sierpnia (niedziela) godz. 15:00 Stadion ŁKS Łódź.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.