Kibice ŁKS-u Łódź

1. kolejka Ekstraklasy. Zapowiedź: ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk

Fot. Facebook Art.Repo - Łukasz Żuchowski
Piro Shop
Komentarze (0) 2019-07-18

Trudny rywal ŁKS-u w pierwszym meczu po powrocie do Ekstraklasy

Stało się. ŁKS Łódź po trzech następujących po sobie w kolejnych latach awansach powrócił do Ekstraklasy. Kibice klubu przez całą przerwę między sezonami nie mogli doczekać się dnia, w którym piłkarski zespół ŁKS-u znowu zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce po tym, jak w 2013 roku został zdegradowany do IV Ligi. Już w najbliższy piątek fani ŁKS-u wreszcie zobaczą mecz ich drużyny w Ekstraklasie. Na początek poprzeczka zostanie jednak postawiona wysoko, bo do Łodzi przyjedzie jedna z rewelacji minionego sezonu, czyli Lechia Gdańsk.

Dlatego właśnie mecz pod względem sportowym zapowiada się bardzo ciekawie. Podopieczni Kazimierza Moskala zapewne będą chcieli od razu po powrocie do Ekstraklasy uszczęśliwić kibiców i już na starcie zdobyć pierwsze punkty po zwycięskim meczu. Na pewno nie odpuści jednak Lechia, za której sterem stoi Piotr Stokowiec. Biało-Zieloni zaskoczyli wszystkich, zajmując w sezonie 2018/2019 trzecie miejsce i w zasadzie do końca bijąc się o mistrzostwo oraz zdobywając Puchar Polski. Zaledwie sezon wcześniej drużyna z Gdańska rozpaczliwie biła się o utrzymanie w elicie, a dziś wydaje się być jedną z mocniejszych w całej stawce. Pozostaje tylko pytanie czy Lechiści utrzymają wysoki poziom z poprzedniego sezonu i czy będą w stanie przeciwstawić się groźnej ekipie ŁKS-u, którą niósł będzie entuzjazm po powrocie do Ekstraklasy. Wszystkiego dowiemy się już niebawem!

Mecz ŁKS-u z Lechią zostanie rozegrany przy pełnych trybunach, a więc spodziewać się można bardzo gorącej atmosfery. Fani obu klubów pokazali w przeszłości, chociażby w minionych rozgrywkach, że potrafią zadbać o głośny doping. Okaże się, jak będzie wyglądał ich kibicowski start w sezonie 2019/2020!

ŁKS Łódź - Lechia Gdańsk, 19 lipca (piątek) godz. 20:30 Stadion Miejski ŁKS, transmisja TV: Canal+ Sport

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.