Kibice Legii Warszawa

Wicemistrzowie Polski na remis w pierwszym meczu El. LE

Fot. Mishka / legionisci.com
Piro Shop
Komentarze (5) 2019-07-12

Kolejny kompromitujący mecz Legii Warszawa w europejskich pucharach. Kibice drużyny wicemistrzów Polski nie mogą być w żaden sposób zadowoleni z bezbramkowego remisu, jaki wywozi ich zespół z Gibraltaru po starciu z College Europa FC w I rundzie Eliminacji Ligi Europy. Goście byli bowiem zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa, a tymczasem znowu nie dali rady niżej notowanym rywalom. Fani wciąż mają w pamięci zeszłoroczne upokorzenia po przegranych dwumeczach z półamatorskimi drużynami, a już piłkarze zaserwowali im następne. Europa FC to przecież zespół złożony w połowie z zawodników, którzy grę w piłkę nożną łączą z nauką lub pracą. Natomiast wartości obu zespołów nawet nie ma co porównywać, bo skład Legii jest wart kilkadziesiąt razy więcej.

Trzeba przyznać uczciwie, że wynik nie zakłamuje obrazu gry na boisku. Przed meczem każdy oczekiwał od Legii łatwego zdominowania rywala, ale tak się nie stało. Nieoczekiwanie to gospodarze stworzyli sobie, szczególnie w pierwszej połowie, więcej sytuacji bramkowych. Nie bali się przy tym konstruować swoich akcji licznymi podaniami po ziemi, pomimo klasy przeciwnika. Polski zespół przebudził się dopiero w drugiej połowie i również stworzył sobie kilka okazji do zdobycia bramki, ale to nie przestraszyło zawodników Europa FC, którzy dalej potrafili groźnie odpowiadać. Trudno jednak jednoznacznie ocenić, czy bezbramkowy remis to zasługa dobrej gry gospodarzy czy może fatalnej postawy Legii.

Na trybunach pojawiła się kilkudziesięcioosobowa grupka Legionistów z dobrze widoczną z daleka sektorówką z napisem "LEGIA". Z początku spotkania to ich doping był głośny i żywy, ale co zrozumiałe z każdą minutą zapał polskich kibiców spadał, a rósł natomiast entuzjazm sympatyków Europa FC. Ci byli bowiem zadowoleni z osiągniętego rezultatu. Legioniści raczej nie.

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
D... 2019-07-13 23:23:51

Karnie zdegradować to kurwiszcze do III ligi - za hańbienie Polski!

Esende 2019-07-13 20:05:07

Ha ha ha ha ha cwe7ka się nadaje wstyd i żenada to tylko świadczy o naszej polskiej kopanej

2019-07-12 11:17:58

sedzia niy pomógł hahahahhaha deyna fuj nigdy nie lubiany sto7ec

Legia to stara k.... 2019-07-12 10:07:22

Cała polska i Europa cieszy z frajerskiej legły kiero odpadnie z LE poraz kolejny z amatorami ha ha ha

Ale żenada 2019-07-12 08:44:17

To jest cyrk.