koszulka

Patriotyczna akcja Legionistów z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego

Fot. Facebook Legia PamiętaMY
Piro Shop
Komentarze (1) 2019-06-05

Kibice Legii Warszawa przygotowali koszulki z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Kibice Legii Warszawa zaprezentowali ostatnio wzory "powstańczych koszulek", które sami przygotowali z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Wszystko w ramach akcji "Koszulki PamiętaMY 2019". Teraz organizują ich sprzedaż, z której dochód przeznaczą na planowane w najbliższych miesiącach inicjatywy patriotyczne. Osoby, które zdecydują się na zakup koszuli od Legionistów w zestawie otrzymają również plakat z hasłem: "Warszawa 44. Miasto nieujarzmione".

Tegoroczną akcją sprzedaży koszulek związanych z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego Legioniści podtrzymali swoją własną tradycję. Co roku bowiem kibice stołecznej drużyny przygotowują dwie, legijną oraz narodową, wersje koszulki, które później sprzedają, aby pozyskać środki na działania patriotyczne. To jedna z licznych akcji sympatyków Legii, którzy zawsze pielęgnują pamięć o Powstaniu Warszawskim i poległych w nim rodakach. Dzięki temu edukują Warszawiaków i przypominają im o tak ważnym wydarzeniu w historii ich miasta.

 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
TruthIsHere 2019-06-20 12:15:13

To wycieranie mord w historie Polski przez troglodyrow z klubu zeszmaconego w czasach komuny przez wcielanie na przymus do druzyny grozac poborem do armii juz sie zrbilo nudne. Wiekszosc z was spiepszalalaby na odglos pierwszego wystrzalu... W zyciu nic nie osiagneli wiec sie podszywaja za patriotow plujac zarazem na reszte Polski.