Kibice Legii

Kibice Legii zapowiadają akcję pod hasłem #ZawszeZWami

Piro Shop
Komentarze (4) 2019-03-23

Legioniści z różnych dzielnic Warszawy będą rywalizować w czasie akcji #ZawszeZWami

Od pewnego czasu kibice Legii Warszawa organizują szereg inicjatyw, mających na celu zwiększenie zainteresowania meczami stołecznej ekipy wśród wszystkich jej sympatyków, i tym samym zwiększenie frekwencji na stadionie. Na mecz 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy, w którym Legia podejmie u siebie Jagiellonię Białystok, grupa "Nieznani Sprawcy" kolejny raz przygotowała coś specjalnego.

W planach jest bowiem akcja pod hasłem #ZawszeZWami. Wspomniana inicjatywa to nic innego, jak rywalizacja pomiędzy poszczególnymi dzielnicami Warszawy. W konkursie liczyć się będzie to, ilu przedstawicieli danej dzielnicy pojawi się w środę 3 kwietnia na stadionie przy Łazienkowskiej. Sprawdzenie, która dzielnica miała najwięcej swoich kibiców na trybunach będzie możliwe dzięki uruchomieniu specjalnych linków, poprzez które fani Legii z różnych części stolicy mogą kupować bilety na spotkanie z Jagą. Dla najlepszej dzielnica przewidziana jest oczywiście nagroda w postaci obniżki cen biletów na domowy mecz z Pogonią Szczecin 13 kwietnia. Organizatorzy mają nadzieję, że akcja #ZawszeZWami wywinduje do góry frekwencje na trybunach.

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
GKS DG 2019-03-25 14:33:32

A Sosnowiec może brać udział w tej akcji?

M(L)!!! 2019-03-25 09:08:52

do gornik---pomyslałes przez jedna sekunde kiedys jaki ty jestes glupi i infantylnie prosty????? czy rozumu brak total??...co ma piernik do wiatraka ze ty tu z haniorami??.....bony...powinno sie zabierac internet co niektórym

gornik 2019-03-24 21:22:37

oni sie boja Haniora bo sypie dalej

Kolo 2019-03-23 21:08:43

A już myślałem, że będą dalej palić flagi Jagi...