Wszystkie drogi prowadzą #NaLegię

Legioniści wystartowali z akcją "Wszystkie drogi prowadzą #NaLegię"

Piro Shop
Komentarze (4) 2019-03-12

Kibice Legii Warszawa promują domowe mecze swojego klubu.

Akcje mobilizacyjne przeprowadzane od początku rundy wiosennej przez fanów Legii Warszawa, mające na celu zwiększenie frekwencji na trybunach domowego stadionu przy Łazienkowskiej, przybierają coraz to nowe formy. Najpierw, przed meczem z Cracovią, Legioniści ogłosili akcję pod hasłem "Pełna Żyleta". Później, przed starciem z miedzią Legnica, na mieście wywieszali oni transparenty mobilizacyjne. Natomiast teraz, przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław zdecydowali się na jeszcze inną formę zachęcania środowiska do obecności na trybunach.

Tym razem kibice Legii z grupy "Nieznani Sprawcy" wywiesili w mieście transparenty, które prowadzą kierowców na stadion przy Łazienkowskiej. Transparenty zostały odpowiednio wystylizowane w taki sposób, że wyglądają jak charakterystyczne na polskich ulicach drogowskazy, czyli znane nam wszystkim zielone tablice z białymi nazwami miast oraz białymi strzałkami. Pomysłowa inicjatywa Legionistów, która z pewnością pozytywnie zaskoczyła niejednego kierowcę. W sobotę dowiemy się, jaki miała wpływ na frekwencję podczas meczu ze Śląskiem, na którym może być bardzo ciekawie. Do Warszawy pociągiem specjalnym wybiera się bowiem liczna grupa sympatyków wrocławskiej ekipy.  

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
GKS DG 2019-03-13 23:42:46

Legia ma wersję ukraińską tych tablic, bo banderowców w Warszawie wielu i nie wszyscy znają drogę na stadion:-)

D... 2019-03-13 21:31:04

Czy to prawda, że (L) zebrała w Częstochowie pod stadionem konkretne bęcki? Jest ktoś zorientowany? Podobno słoiki strasznie potłuczone, ogórki spierdalały po całej okolicy... :-p

MKS 1948 2019-03-13 18:59:38

Fajna akcja, transparenty bardzo realne. Pozdrowienia dla braci z Warszawy od Pogoni

Gamrot 2019-03-13 11:27:09

Sloiki maja problem z trafieniem?