Kibice Legii Warszawa

Sympatycy Legii świetnie zaprezentowali się podczas meczu z Miedzią

Piro Shop
Komentarze (1) 2019-03-02

Dobra atmosfera w meczu Legia Warszawa - Miedź Legnica.

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Kibice Legii Warszawa przemaszerowali ulicami stolicy na stadion przy Łazienkowskiej 3, gdzie ich drużyna mierzyła się z Miedzią Legnica. Było głośno i efektownie, ponieważ fani Legii mieli ze sobą nie tylko flagi w klubowych barwach, ale również race, które oczywiście odpalili. Maszerowała naprawdę spora grupa.

Nie gorzej było na trybunach stadionu gospodarzy. Legioniści rozwinęli ogromną sektorówkę z białym napisem "LEGIA" na tle barw klubowych. Pod nią przygotowali stroboskopy, które bardzo efektownie podświetliły sektorówkę, migając białym kolorem. Doping w trakcie trwania meczu był zaś bardzo gorący. Kibice Legii  wymachiwali dziesiątkami flag, śpiewając przy tym ku zmobilizowaniu piłkarzy. Ich starania nie poszły na marne, bo Legia pokonała Miedź 2:0, będąc zespołem wyraźnie lepszym. Tymczasem fani stołecznej ekipy kontynuują żywiołowy doping i świetne oprawy na wiosnę, po tym jak zaczęli "z wysokiego ceeeeee".  

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Linek 2019-03-05 09:12:02

Faktycznie świetnie się zaprezentowali. Świetnie jak na warunki warszawskie. Wiedząc, że pod stadionem jest 300 osób z Legnicy i mają problem z wejściem, do garstki jaka zdołała wejść spiewali:"Co Was tak mało...?"