Kibice Legii

Przy Łazienkowskiej Legioniści spotkają się z kibicami Cracovii pierwszy raz od listopada 2016 roku

Piro Shop
Komentarze (1) 2019-02-13

Kibicom Legii również nie brakuje mobilizacji.

W najbliższą niedzielę na stadionie przy Łazienkowskiej 3 miejscowa Legia Warszawa podejmie Cracovię. Jest to świetna okazja do przyjazdu kibiców gości, którzy jak pisaliśmy już ostatnio, mocno mobilizują siebie nawzajem, by pojawić się w stolicy w licznej grupie. W końcu nie było ich tam od listopada 2016 roku, kiedy to zebrali się na sektorze gości w 500 osób. Późniejsze nieobecności spowodowane były protestem skierowanym przeciwko klubowym władzom. Teraz jednak fani Cracovii przyjadą do Warszawy i to nawet pociągiem specjalnym. 

Po takiej przerwie na ich przyjazd z zainteresowaniem czekają sympatycy Legii Warszawa, którzy nie ustępują pod względem mobilizacji. Szczególnie dotyczy to kibiców z tzw. Żylety. Nieznani Sprawcy tj. grupa kibicowska Legii apeluje o wypełnienie najpopularniejszej trybuny przy Łazienkowskiej 3 aż po brzegi. - Może Wam się wydawać, że przesadzamy, ale to od Was właśnie teraz zależy, czy ruch kibicowski przetrwa w takiej formie jaką znamy i kochamy, czy za parę lat trybuny za bramkami będą świeciły pustkami i słuch o nas zaginie. - napisali przedstawiciele grupy w swoim apelu. Jak mówią, chcą aby legijny młyn wciąż żył i przyciągał do siebie kolejnych wiernych kibiców, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność wspierania drużyny na dobre i na złe. Test już w niedzielę. Może być ciekawie!

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
D... 2019-02-14 14:54:35

Nawet rozumiem tą mobilizację gospodarzy: przyjedzie dobra ekipa w znacznej ilości, więc słoiki mogą zostać rozbite czy potłuczone... :-p