Kibice Lechii Gdańsk

Kibice Lechii Gdańsk oddali hołd zmarłemu prezydentowi miasta przed meczem z Pogonią Szczecin

Piro Shop
Komentarze (0) 2019-02-10

Przed jednym ze spotkań trwającej kolejki Ekstraklasy, w którym mierzyły się ze sobą Lechia Gdańsk oraz Pogoń Szczecin, miejscowi kibice uhonorowali śp. prezydenta miasta. Zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego piłkarze Lechii oraz 13 tys. osób zgromadzonych na trybunach  minutą ciszy uczciło zamordowanego Pawła Adamowicza. Kibice unieśli wówczas swoje szaliki w górę. Tej chwili towarzyszyła piosenka "Sound of Silence", która stała się dla Gdańszczan prawdziwym znakiem żałoby po śmierci Adamowicza.

Nie obyło się bez kontrowersji. Niektórzy kibice Pogoni Szczecin nie uszanowali minuty ciszy, skandując swoje hasła. Mimo wszystko jednak nie przyćmiło to ogólnego odbioru inicjatywy piłkarzy oraz kibiców Lechii. Mowa także o piłkarzach, ponieważ ci wystąpili w czarnych koszulkach. I być może to one przyniosły im szczęście, bo pomimo tego, iż Portowcy prezentowali się nieco lepiej przez większość spotkania, to zawodnicy Lechii zwyciężyli 2:1. 

Lechia-Pogon-09-02-2019-1

Lechia-Pogon-09-02-2019-2

Fot. lechia.net

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Cicha Woda 2019-02-11 20:39:18

Brawo dla Pogoni. Lechio wstyd. A pamiętam jak jak byliście po prawej stronie. No cóż.

Pio 2019-02-11 11:10:09

Lechio wstyd , aż mi się wierzyć nie chce.wy bastion prawicy ? Hehe dobre.lewak liberalny co gonił wszystko co polskie został waszym guru , lewacką patolą kibicowskiej Polski jesteście

GKS DG 2019-02-10 23:58:43

Może 4 czerwca w ramach podziękowania zaproszą delegację Lechii na uroczystości, w których będą świętować okrągłostołową zdradę i nie w pełni demokratycznej procedury, wybory z 1989r. W wyniku tych zdradzieckich ustaleń pierwszym prezydentem III RP został towarzysz W. Jaruzelski!

Michal 2019-02-10 22:42:20

Brawo Lechia, a reszta mordy w kubeł bo nie macie pojęcia o sytuacji w Gdańsku.

wojtas1916 2019-02-10 22:31:40

Bastion prawicy hehehe

VIKING 2019-02-10 22:29:55

Gdzie ta Stara Lechia???

Kibic 2019-02-10 18:29:26

Co za bzdury. Został zamordowany gdańszczanin ich rodak. Co mają z tym wspólnego poglądy? Wspierał klub wiele lat.

Dawid 1920 WRWE 2019-02-10 17:35:58

Wstydź się Lechio minuta ciszy za lewactwem to z Wałęsa wpadajcie na stadion i Tuskiem wstyd jak mogliście to zrobić

AndreMKS1948 2019-02-10 17:03:16

Raz sierpem razmłotem w czerwoną hołotę! Wyszło szydlo z worka jacy to z kibiców Lechii "patrioci" i komu sprzyjają.

ŚWO 2019-02-10 16:48:18

paluchem robione gady, BRAWO POGOŃ ! Pozdro LEGIA White Power !

GKS DG 2019-02-10 16:25:56

Najpierw jakaś grupa z Lechii odpalała race w Gdańsku (a może to już Danzig) w hołdzie nieżyjącemu, a teraz to już CAŁY stadion z młynem czci go z podniesionymi szalikami. Wszystko tylko po to by się przypodobać (tak jak abp. Głódź) lewicowo- liberalnej części mieszańców Gdańska (Danziga) i poprawić w ich oczach swój "wizerunek". Tym to się tylko skompromitowali! Brawa dla Pogoni!

Wiślak 2019-02-10 12:48:12

Dobrze, że już nie mamy zgody z 7echią Gdańsk! Tylko WRWE!

Janek Łódzki 2019-02-10 11:38:30

Wstyd, za Jaruzela też trzeba było minutę ciszy zrobić i race odpalić! ŁKS Łódź

Gwidon 2019-02-10 11:28:40

Nie wierzę co ta Lechia wyprawia. Kiedyś by to było nie do pomyślenia. Nie jestem z Lechii, ani z ekip zaprzyjaźnionych obecnie. Co za chore pokolenie.

Widzewiak 2019-02-10 11:00:55

Mój też!

Resovia 2019-02-10 10:50:19

Cały mój szacunek do Lechii trafił szlag. Brawo Pogoń!