Legioniści będą zbierać pieniądze na ambulans

Kibice Legii Warszawa z nowym celem charytatywnym na nowy Nowy Rok

Piro Shop
Komentarze (0) 2019-01-02

Legioniści będą zbierać pieniądze na ambulans.

Kibice Legii Warszawa z grupy "Dobrzy ludzie" wyznaczyli sobie kolejny cel charytatywny, do którego będą dążyć w roku 2019. Tym razem w ich planach jest zebranie pieniędzy na legijny ambulans dla szpitala dziecięcego szpitala na rogu ulic Mikołaja Kopernika i Nowego Światu w Warszawie. Wsparła ich Fundacja For Life, która pomogła utworzyć dedykowane wspomnianemu celowi konto bankowe, na które zainteresowani pomocą, mogą wpłacać pieniądze.

 Dlaczego kibice Legii Warszawa wybrali akurat ten szpital? - Warszawski Szpital dla Dzieci SPZOZ jest pierwszym szpitalem dziecięcym, jaki powstał na ziemiach polskich, działającym nieprzerwanie od roku 1869! (...) Obecnie Szpital jest rozbudowywany i modernizowany, ale nowoczesne, odrestaurowane wnętrza to nie wszystko. Mali pacjenci szpitala nie mogą liczyć na transport na niezbędne badania i konsultacje w komfortowych, bezpiecznych warunkach. - piszą "Dobrzy Ludzie".

Jeżeli ktoś chce pomóc, to wpłaty może dokonać na nr konta: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "Ambulans dla WSDD".

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.