Stadion Lecha Poznań

Wielu kibiców oburzonych wpisem Lecha Poznań w mediach społecznościowych

Piro Shop
Komentarze (23) 2018-12-31

Lech Poznań zakpił z Wisły Kraków.

Kibice bardzo mocno kochają kluby, którym kibicują. Nie oznacza to jednak, że podoba im się wszystko, co robią jego przedstawiciele. Przykładem jest ostatni wpis na klubowym koncie Lecha Poznań w jednej z internetowych platform społecznościowych. - Też czekasz na przelew? Nie musisz! Kup karnet Wiosna19 tylko do końca roku za 165 zł. Dzięki PayU zapłać za 30 dni lub rozłóż na raty! Sprawdź - można przeczytać we wspomnianym wpisie. Dodano do niego zdjęcie przypominające widok konta bankowego w bankowości internetowej, na którym trwa ładowanie przelewu. Cały wpis jasno daje do zrozumienia, że jest to próba zakpienia z sytuacji, w jakiej znalazła się Wisła Kraków i jej kibice.

Wpis nie spodobał się wielu kibicom w kraju, a w tym także samym sympatykom Lecha. - Jestem Lechitą, ale osobiście zawiodłem się tą "szpilką" w stronę Wisły - napisał chociażby jeden z fanów poznańskiego klubu. Takich komentarzy jest znacznie więcej, co tylko pokazuje, że osoby odpowiedzialne za klubowe media społecznościowe się nie popisały. Tym samym Lech, starający się odbudować zaufanie kibiców po kryzysie sportowym, może teraz stracić pod względem wizerunkowym.

Fot. wikipedia.org

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Ahsap 2019-01-03 18:26:56

Teraz czas na klub tych drugich nożowników,zbankrutuje Cracovia to może będzie spokój w Krakowie.

Smoczek 2019-01-02 10:40:38

NIE ŻAŁUJĘ GTS. MOŻE WRESZCIE NIE BĘDĘ MUSIAŁ BIEGAĆ JAKO MASKOTKA PO TYM ICH WYNAJĘTYM STADIONIE:)

Jk2000 2019-01-02 09:44:28

Dajcie spokuj temu Lechowi. Ten tekst został wymyślony żeby kibice i zarząd TS. WISŁA zastanowił z kim ma do czynienia. Tym pseudo sponsorom chodzi tylko o grunty a nie o klub. W Poznaniu też mieliśmy taką sytuację z Warta Poznań. Był sponsor Matacz Deweloper któremu chodziło o tereny klubu ale miasto widząc co się dzieje przejęło grunt i sponsor zniknął. Przestroga dla Wisły.

Obiektywny 2019-01-02 06:56:33

Amica Wronki jesteście od lat

Autor 2019-01-01 17:38:44

Sorry. Zagalopowałem się. Miałem na myśli Dyskobolię, którą wzięła Polonią.

Autor 2019-01-01 17:35:47

Siema. Akurat kibiców Śląska w dyskusje o Amice uważałbym za najmniej zainteresowanych. Przypominam o zgodzie kibiców na połączenie z Polonią Warszawa kilka lat temu.

AS 2019-01-01 16:43:34

Trochę szkoda kibiców Wisły ze taki obrót spraw się klaruje pomimo kosy to człek poczciwy lekki sentyment ma i lepiej widzieć na sektorze gości ich niż jakiś lamusów ze wsi a szydera ze strony Amiki jest nie na miejscu

WIDZ 2019-01-01 15:16:44

Redaktorzy-amatorzy z Warszawy wypisują bzdury i czepiają się nie wiadomo czego WASZA legia BĘDZIE NASTĘPNA CZEGO WAM ŻYCZĘ W NOWYM ROKU

Andrew 2019-01-01 14:30:03

O co tyle krzyku ? Od kiedy to pismaki z Wawki są wyznacznikiem tzw. dobrego tonu ? Nikt Wisły nie wyśmiewa, jeśli już to sam Zarząd Wisły dawno odpłynął w jakiś kabaret.

Eryk Poznań 2019-01-01 14:28:24

Nie lubimy wszystkich, boi się nas każdy! Skisła won z ligi

Poznań King 2019-01-01 14:11:55

I tak skończy i legła a zostanie Wielki LECH grający w LM

Dumna Pyra 2019-01-01 14:10:15

W 4lidze poczekajcie na przelew buhehehe

Niebieskie Katowice 2019-01-01 13:57:10

Bo to jedyne co mogą zrobić. Wiedza że na ubitej ziemi nie mają podjazdu do Ruchu Wisły i Widzewa. -7 sroga zima we Wronkach hahaha

Hans 2019-01-01 13:55:36

Prawdziwy Lech gra w 3 lidze. A to jest Amica Poznań.

Piotr 2019-01-01 05:05:20

Kibic z Warszawy się wybiela już widzę jak się cieszy że Wisłą 4 liga a propos Lecha to kibice Wisły Legii i wielu innych klubów Lecha wyzywają Amika a nawet twierdzą że go niema.Tak że bez przesady czekamy na przelew i jeszcze jedno pytanko czy w Kambodży jest Liga

Lechita 2019-01-01 02:04:02

Wpis mega trafny i na czasie. Wisła sama sobie jest winna przez oddanie klubu bandytom (nie mylic z kibicami) z Miśkiem na czele. Czasy bandyterki na szczęście mijają i pora zacząć budować kluby profesjonalnie bo inaczej do niczego nie dojdziemy.

Jedrzej 2019-01-01 00:40:14

Przepraszam prawdziwych kibicow Wisly kibic lecha Poznan. Bedzie oky

Tomek 2018-12-31 22:20:07

Lech na licencji Amici, powinien grać we Wronkach, a nie w Poznaniu.

WKS 2018-12-31 22:10:17

Ale, żeby taki żarcik akurat "Lech" który nie przyjął na klatę podobnej sytuacji tylko wolał sprzedać się Amice? Bardzo słabe!!!

Pyra 2018-12-31 21:40:08

Ale afera się zrobila z jednego żartu. Warszawka probuje dzielić i rządzić.

Jacek 2018-12-31 21:32:36

wisła nikt po niej nie zapłacze ,zaorać Reymonta i posadzić pyry, Lech z pannami z ostrowca będzie sie zabawiał