Ultras World

Sukces kibiców Legii Warszawa oraz Widzewa Łódź w zestawieniu "Ultras World"

Piro Shop
Komentarze (11) 2018-12-28

Polscy kibice w ścisłej czołówce!

"Ultras World" to organizacja kibicowska, która co roku pod koniec grudnia organizuje plebiscyt na najlepsze oprawy zaprezentowane w mijającym roku kalendarzowym. W plebiscycie głosują kibice z wielu państw i dlatego znalezienie się w gronie TOP10 wspomnianego zestawienia jest naprawdę sporym sukcesem. Takim osiągnięciem za 2018 rok mogą pochwalić się także polscy kibice z Legii Warszawa oraz Widzewa Łódź. Tym samym kibice obu ekipa znaleźli się w gronie fanów takich klubów, jak m.in. Eintracht Frankfurt (Niemcy), Boca Juniors Buenos Aires (Argentyna), Crvena zvezda (Serbia). Są to kluby znane i kojarzone w całej piłkarskiej Europie, a nierzadko także na świecie.

Warto wspomnieć, że to już kolejny z rzędu rok, który dla fanów Legii Warszawa kończy się sukcesem w plebiscycie "Ultras World". W poprzednich latach tj. w zestawieniach za 2016 i 2017 rok, Legioniści wygrywali. Tym razem jest miejsce trzecie, ale wciąż na podium. Z kolei Widzewiacy wywalczyli ostatnie miejsce w pierwszej dziesiątce, co też jest bardzo dobrym wynikiem. Polscy kibice są znani nie tylko w swoim kraju. Wielkie brawa!

Fot. legionisci.com

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
Pogoń Lwów 2018-12-29 15:24:25

Wielkość stadionu jak wspomniał Obiektywny ma duży wpływ na to, że kibice z tych niedużych mają małe szanse rywalizować w takich rankingach i dlatego 10 miejsce Widzewa jest bardzo dobre. A propos, Widzew miał mieć przecież stadion ponad 30 tys. i dlaczego taki nie został wybudowany?

Fanatyk 2018-12-29 12:33:29

Chciałem przypomnieć że kibice Widzewa niechcieli by kibice ŁKSu weszli na derby

Jan Niezbędny 2018-12-29 12:30:46

Widzew zasługuje na to 10 miejsce bo za całokształt kibiców u siebie wyjazdy doping oprawy wypada bardzo dobrze , ultrasi jak widać uczą się i są na dobrej drodze mam nadzieje że inne kluby też zaczną rozwijać się w ultrasce , Legia jak zawsze inny wymiar , życzę wszystkim aby ich kibice szli drogą kibiców Legii i Widzewa.

Scena kibicowska 2018-12-29 12:09:24

Mało jest takich klubów jak Widzew ktorych zajebiście brakuje w Ekstraklasie , a jednak grając w 2 lidze pokazują że są znani na świecie mam nadzieję że Widzew tak samo jak ŁKS ,Ruch,GKS Katowice wrócą jak najszybciej do ekstraklasy powodzenia i będą nie tylko Derby Krakowa i Trójmiasta a także Łodzi i Śląska w ekstraklasie

Po obejrzeniu ultras world 2018-12-29 08:05:40

Co w 10 robią takie kluby jak Boca Juniors czy Raja Casablanca przecież one nawet jednej porządnej oprawy nie zrobiły bo odpalić race i poskakac to każdy ciemnota potrafi Dla mnie to: 1 Eintracht 2Legia 3Red Star ...dalej tak samo 8Widzew 9Raja 10Boca Juniora Chociaż jest wiele lepszych ultrasów od Raja i Boca Juniora chyba dzięki nazwie tam sa

Obiektywny 2018-12-29 06:50:49

Widzew jak by grał w ekstraklasie i miał większy stadion mógłby rywalizować z czołówka ale i tak dobry wynik jak na 2 ligowym klub

Pogoń Lwów 2018-12-29 00:23:56

Problemem tego roku jest też szybkie odpadnięcie polskich klubów z europejskich pucharów, gdzie można byłoby się pokazać, a niedoszły mecz Legii z Crveną Zvezdą byłby pewnie hitem w 2018. Nie zmienia to faktu, że Legia to nr 1 ultras w Polsce i czołówka w Europie

(L) 2018-12-28 23:46:58

I TYLKO LEGIA, LEGIA WARSZAWA!!!

Kibic PL 2018-12-28 23:46:23

Od dawna wiadomo, że Legia robi najlepsze oprawy. Można jej nie lubić, ale ciężko się z tym nie zgodzić.

WDZW 2018-12-28 21:42:03

NA PRZÓD WIDZEW OLE OLE,NA PRZÓD WIDZEW OLE OLE ..............