Lechia - Legia

Wojewoda zamknie sektor gości podczas meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

Piro Shop
Komentarze (3) 2018-12-06

Kibice ze stolicy oburzeni decyzją wojewody.

W niedzielę szykuje się prawdziwa gratka dla kibiców. Odbędzie się bowiem mecz na szczycie Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. Jednak kibice tego drugiego zespołu, nie będą mogli prawdopodobnie obejrzeć spotkania z trybun na sektorze gości. Powód? Decyzją wojewody sektor gości ma zostać bowiem zamknięty. Wszystko na wniosek policji, który został rozpatrzony pozytywnie. Fani warszawskiej Legii są, łagodnie mówiąc, nieco oburzeni.

- Bilety zostały sprzedane, na wyjazd zapisało się około 1400 legionistów chętnych wspierać w niedzielę swój klub. Pociąg specjalny został zamówiony i opłacony! Trzy dni przed meczem dowiedzieliśmy się, że bez żadnego rozsądnego powodu, policja (!) po raz kolejny chce decydować kto może oglądać mecze, a kto nie, po prostu zamyka sektor dla kibiców przyjezdnych. - napisali w Internecie "Nieznani Sprawcy".

Decyzja wojewody boli właśnie tym bardziej, że na wyjazd do Gdańska kibice z Warszawy przygotowywali się już od dawna. Zamówili nawet pociąg specjalny, o czym przypomnieli w przytoczonych słowach. Nie składają jednak broni i już zapowiadają, że na pewno nad morzem się pojawią. - Z tego miejsca my, kibice Legii Warszawa oświadczamy, że 9.12 tak jak planowaliśmy WSZYSCY JEDZIEMY DO GDAŃSKA. - oświadczyli. I słusznie, bo starania wielu osób w organizację tego przedsięwzięcia oraz zaangażowanie tak sporej grupy, nie powinno iść na marne.

Fot. legionisci.com
 

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
VECTRA 2018-12-08 08:04:44

BRAWO PANIE WOJEWODO.ŻADNEGO BYDŁA NA STADIONIE.

weteran 2018-12-07 23:07:12

Halo Warszawa jak Wam sie podoba dobra zmiana w woj. Pomorskim? Gliniarze się opierniczają chcą lepszej kasy a ten trep wojewoda zakazuje Wam oglądania meczu w Gdańsku.

trick 2018-12-06 22:40:09

jedyna droga to ugadać sie i wpuscic Legie na swoje sektory, a jak bedzie rozpierducha to wojewoda to powinien przyplacic glową (politycznie), może wtedy oduczą sie podobnych zagrań bo to jest jawne ograniczanie praw obywatelskich