Kibice ŁKS-u Łódź zorganizują Wigilię dla dzieci

Kibice ŁKS-u Łódź zorganizują Wigilię dla dzieci

Piro Shop
Komentarze (2) 2018-11-08

W najbliższych tygodniach często przyjdzie nam informować o kolejnych kibicowskich inicjatywach związanych ze Świętami Bożego Narodzenia 2018. Jest to bowiem okres, w którym kibice organizują masę akcji charytatywnych. I chwała im wszystkim za to, bo przywracają w ten sposób osobom potrzebującym lub samotnym wiarę w drugiego człowieka. Takie działania naprawdę są dziś bezcenne.

Dzisiaj wspominamy o akcji kibiców ŁKS-u Łódź, którzy. tak jak w poprzednich latach, postanowili zorganizować Wigilię dla dzieci z Domów Dziecka oraz z "ełkaesiackich" rodzin. Na swojej stronie internetowej lksfans.pl podkreślają, że akcja Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego była w poprzednich latach niemałym sukcesem i to rodzi w kibicach potrzebę organizacji kolejnych edycji. Organizatorzy planują oczywiście, oprócz wigilijnego posiłku, obdarowanie dzieciaków świątecznymi paczkami, które wręczy im Święty Mikołaj.

Do tak zorganizowania tej pieknej akcji tak jak należy, brakuje jednak środków finansowych. Dlatego wszystkich kibiców i ludzi dobrej woli proszą oni o wpłaty na specjalne konto lub przekazanie słodkich upominków w postaci słodyczy. Więcej informacji można znaleźć na wspomnianej wcześniej stronie internetowej fanów ŁKS-u.

kibice-lks-u-lodz-zorganizuja-wigilie-dla-dzieci

fot. lksfans.pl

Komentarze
Akceptuję politykę prywatności serwisu.
kułan 2018-11-09 23:46:38

ponoc ma byc hiszberg na wigilię

Kibic Widzewa 2018-11-09 09:33:32

Akcja na plus !!!!! Tylko na początku grudnia by było lepiej !!